Strona 172 z 209
Pokaż wyniki od 1,711 do 1,720 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Historynka współczuję leżenia i stresu, ale najważniejsze, że się dobrze skończyło, no i pozazdrościć porodu

Ja bardzo chciałam urodzić naturalnie, ale nie udało się...za długo to trwało, bez snu i jedzenia i z masakrycznymi bólami krzyżowymi...poza tym, bałam się o dziecko, bo ciągle włączał sie alarm ktg (Lila miała tachykardię) a jak usłyszałam o zielonych wodach płodowych, to już spanikowałam...poza tym, w ogóle nie czułam, żeby dziecko schodziło do kanału rodnego, główki nie było widać...a moja mama miała podobny poród i zrobili jej cc w ostatniej chwili, a ja leżałam 6 tygodni w inkubatorze i cud, że jestem na tym świecie i że zdrowa...teraz, to nawet się cieszę, że lekarz podjął decyzję za mnie...i nie muszę kminić, czy decydować się na próbę sn...choć oczywiście nie jestem za cc na życzenie...wcale nie jest to cc tak kolorowo...

Tak, mieszkam od urodzenia w południowym Krakowie. Z miłości do historii i zabytków tego miasta zrobiłam kurs i zdałam egzamin na licencjonowanego przewodnika po Krakowie w czasach, kiedy jeszcze ten zawód nie został uwolniony przez Gowina. No i hobbystycznie oprowadzałam i mam nadzieję, że jeszcze będę, jak się wygrzebię z pieluch w języku polskim i niemieckim to fajna odskocznia od siedzenia w domu i pracy w korpo, choć nie wyobrażam sobie, żebym tak zarabiała na chleb...

Anitet bardzo sie cieszę, że wizyta u dr Wójtowicz udana życzę Ci, żebyś była do samego końca pod dobrą opieką. O widzisz, jaki ten świat jest mały może kiedyś udałoby nam spotkać z dzieciaczkami lub same. Ja mam na osiedlu fajny park z placem zabaw, czasem jeżdżę też do Centrum Zabaw Akukuu do Solvay Parku jak leje, a w domu można oszaleć...
    W jakim wieku masz córcie? Bo nie pamiętam....

Anex2 gratuluję córci też mogę potwierdzić, że świetnie jest mieć pociechę płci pięknej

Ja mam wizytę za 1,5tygodnia. Ciekawe, czy się dowiem, czy będą chłopcy, czy dziewczynki...na genetycznym jeden maluch nie chciał się pokazać, a przy drugim lekarz stwierdził, że "mały ogonek to chyba dziewczynka" - takiego tekstu nie biorę w ogóle pod uwagę, bo co to ma niby znaczyć...choć przyznam, ze to dziala na psyche mimo wszystko najpierw nastawialam sie na chłopców, a po tej wizycie myślę o dziewczynkach...ale jest mi zupełnie wszystko jedno. Chlopcy, to byłaby odmiana, a dziewczynki mam już "obczajone co i jak".

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Rosalynn, a napewno dwojka bedzie tej samej plci?
    Moje corki maja 8 i 4 lata, wiec duze panny z nich juz
    W Solvay parku jestem mega rzadko bo nie przepadam za parkingiem tam, ani podziemnym a tym bardziej tym na dachu, chyba mam lek wysokosci :P

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Cześć odebrałam wyniki z morfo , moczu glukozy i tsh - wszystko w normie ufff. Soboto przybywaj !

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Aplanetta- to fajnie że jest ok
    Rosalinn- to w Swoszowicach jesteś? Ja z Wróblowic, ale od 9 lat mieszkam na Kazimierzu Długo nie mogłam się do centrum przyzwyczaić, ale teraz cieszę się nawet z tego , bo nie mam prawka i bez męża na obrzeżach byłabym dużo bardziej uziemiona. Ale pewnie masz własny ogród pod domkiem, a tego zawsze zazdrościłam innym... Marzy mi się dom nad morzem, ale wiem jakie mamy wyjątkowe miasto. To maluchy jednojajowe?
    U mnie poród trwał 2 godz od pierwszego skurczu, druga faza- 10 min. Właściwie przebrałam się, poczekałam na taxi, dojechałam, zbadali mnie i rodziłam. Cieszę się bardzo bo też miałam bóle krzyżowe, a tak właściwie ani się obejrzałam, a już mały był. Naprawdę było super, jeśli w ogóle można tak o porodzie pisać

Jestem wykończona dzisiaj, mam jazdy z synkiem w przedszkolu, właściwie od zawsze, ale wisi na nami to że za rok już zerówka obowiązkowo. A dzisiaj miał*tak ciężki dzień że wymiękam.

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Czesc dziewczyny, witam nowe mamusie
    Nie moge sie zebrac zeby regularnie popisac, brak czasu na wszystko, zalatana jestem szukaniem zastepstwa dla siebie w pracy a reszte czasu spedzam z malzonkiem i dzieckiem, rowniez 5,5 latkiem.
    Siedze wlasnie z nimna treningu sportowym stad ta chwila na popisanie.
    Napisze o tym co pamietam z Waszych postow.
    A wiec my polowkowe mamy zaraz po Wszystkich Swietych, do tej pory jest ok, choc z ostatniej morfologi wyszla mi bardzo slaba hemoglobina czyli anemia mnie dopadla. W przeciagu miesiaca mocno mi spadla a wiec wlaczyl mi lekarz Fe.
    Pytalam o przybieranie na wadze bo narazie nic nie przytylam, caly czas 50 kg ale teraz juz lekarz stwierdzil ze powinno pojsc ekspresowo ale apetytu nie mam w ogole i mysle ze przy 10kg sie zamkne tak jak przy pierwszej ciazy.
    Jesli chodzi o ruchy to mam lozysko na przedniej scianie i to logiczne ze dziecko musi o wiele wiecej przekopac, znaczy sie silniej aby cos poczuc, sam lekarz i pokazywal to na ekranie i zapewne o wiele pozniej takie osoby odczuwaja ruchy dziecka. Specjalnie spawdzilam w ksiazeczce ciazy i w pierwszej ciazy poczulam w skonczonym 21 tyg.
    Dodatkowo lekarz stwierdzil ze przy szczuplej budowie rowniez pozniej sie odczuwa cjoc myslalam ze powinno byc wrecz przeciwnie.
    Jesli chodzi o brzuszek to mam mala pileczke, a tydzien u mnie 19.

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Powiem Wam ze plecy niezle daja mi popalic, normalnie spac w nocy nie moge a gdzie tam do konca. Jedynie wchodzi w gre spanie na prawym boku inaczej bol mnie normalnie budzi. To rowniez dolegliwosc ktorej nie czulam w pierwszej ciazy. Nie wiem dlaczego od poczatku meczy mnie ten bol ledzwi ktory promieniuje do gory, normalnie polamana wstaje, jak rozchodze to jest juz lepiej. Poduszka zapewne powinna pomoc. Mysle ze wzielo sie to z tego ze caly czas siedze w pracy, jeszcze w pochylonej pozycji i miednica jest juz inaczej pochylona i uciska na jakies nerwy.

Z suplementow to biore Pregna Plus i Pregna Dha.

Jak tutaj tyle dziewczyn z Krakowa to moze jest rowniez ktos ze stolicy ?
    Chyba musze dolaczyc na tego fb bo nie moge sie cos ogarnac zeby czesciej tu pisac a jak sie male urodzi to juz w ogole z czasem bedzie kiepsko :/

Pozdrawiam Was wszystkie

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Anitet, Historynka jeśli by się na 100% potwierdziło, że są jednokosmówkowe (moj gin się przy tym upiera, a do tej pory, zarówno w ciąży z LIlą, jak i u mojej siotry, mu się wszystko sprawdzało, no i on raczej nie mówi, jak nie jest czegoś pewien, natomiast lekarz, u którego bylam na genetycznym nie był na 100% pewny, ale potwierdził diagnozę mojego prowadzącego), to tak, bo wtedy są jednojajowe...pierwsze potwierdzenie będzie, jak się okaże, że są jednej płci, a drugie, jak się urodzą i będą podobne jak dwie krople wody

Jestem z okolic Swoszowic, z Osiedla Kliny, mieszkam w szeregówce, czyli pomiędzy domem a mieszkaniem do Wróblowic mam 5km jeździłam tam kiedyś do szkoły jezykowej, w której pracowałam jako lektorka jezyka niemieckiego przyznam, że dobrze mi się tu mieszka...Kazimierz ma swój czar, ale nie wiem, czy dalabym rade tam mieszkać

Anitet to rzeczywiście duże dziewczynki masz moja Lila z początkiem stycznia kończy 3 latka. Ja do Solvay Parku chodziłam do Platinium na fitness, ech, ciekawe, kiedy znowu się tam wybiorę :P no, przyznaję, że parkingi są tam średnie, choć mnie jakoś nie przeszkadzają

Historynka super, że poród taki szybki, wynagrodziło Ci to choć w jakimś stopniu poświęcenie w ciąży...mój od pierwszego skurczu trwał prawie dobę, z czego parcie 2h...co kobieta, to inaczej z porodem, nie można generalizować...

Marce u mnie do końca 1trym waga stała w miejscu, a teraz ruszyła w strasznym tempie...ale jak w pierwszej ciąży przytyłaś tak mało, to pewnie masz tendencję do bycia szczupłą współczuję bóli kręgosłupa...na pewno siedzenie w pracy jest jednym z czynników...ja sobie kupiłam, zanim poszłam na L4 taką poduszkę Qmed Balance Disc. Polecam. Teraz siedze sobie na niej w domu to taka trochę kompaktowa wersja piłki to siedzenia i cwiczeń.

aplaneta super, że wyniki ok!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dagmaraz miała mieć dzisiaj wizytę ? Jak tak to odezwij się co tam u dzidziusia :* ❤

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    jestem,jestem.dopiero po 19 wrocilam

a wiec wszystko ok.mam lozysko na przedniej scianie i dlatego jeszcze ruchow nie czuje,a jak poczuje to podobno moga byc slabsze niz w pierwszej ciazy,a przynajmniej na poczatku
    takze kamien z serca.maly brykal,ssal kciuka i mega sie uspokoilam

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dagmaraz świetna woadomość !
    Ja dziś mam totalną ciszę w brzuchu i już sobie wkręcam . Mam nadzieje , że po sobotnim usg genetycznym będę taka spokojna jak Ty dzisiaj :*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów