Strona 171 z 211
Pokaż wyniki od 1,701 do 1,710 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witaj Nicol Ciesze sie, ze sie udalo i rosnie corcia w brzuszku. Ja tez o swoje pierwsze dziecko dlugo walczylam ( ponad 5 lat ) i tez mialam kwalifikacje do ivf , ale udalo sie naturalnie przy odpowiednim leczeniu w klinice nieplodnosci. I tez dwoje pierwszych dzieci rodzilam za granica a teraz bede rodzic w Polsce. Widze roznice w opiece prenatalnej w naszej sluzbie zdrowia, i mam coraz wiecej obaw przed porodem...ale urodzic musze

Historynka, bardzo mi przykro , ze masz tak zle doswiadczenia za soba

Rosalinn, no i dlatego tak mysle o tej poloznej , a i Siemieradzki nie az tak daleko jak szpitale w Hucie - ja mieszkam w poludniowo-zachodniej - zapomnianej przez prezydenta czesci Krakowa ...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Dgmaraz- a Ty też masz za sobą jakieś ciężkie przejścia?
    To czucie ruchów do 20 tc to takie orientacyjne przecież. Wiem że fajnie jak najszybciej, ale ja z kolei też tylko wsłuchuję się w brzuch czy dzisiaj już kopało, czy jeszcze nie. Można kręćka dostać. Niektóre dziewczyny czują po 20 tc i dalej w normie, ja w tej ciąży też czułam później niz w poprzednich.
    Napisz jak po wizycie, trzymam kciuki.

Rosalinn- właśnie na Ujastku mnie przyjęli w drugiej ciąży, kląc pod nosem trochę na lekarzy z Kopernika, Położyli,wyleczyli infekcję, założyli pessar. A Ujastek wybrałam bo jest drugi po Koperniku jeśli chodzi o przyjmowanie wcześniaków,jeśli nie na tym samym poziomie teraz.

Nihill- ja na Ujastek chodzę na NFZ do przychodni, chwalę sobie opiekę chociaż kolejki są. Chociaż nie robi mi szczególnej róznicy jaki lekarz będzie przy porodzie, a jak leżałam na patologii byłam tak samo traktowana jak pacjentki tamtejszych lekarzy.

Aplaneta18- oj, te koszmary i chore sny w ciązy to chyba norma Podobno podświadomość tak się broni przed nową sytuacją i strachem.

Anitet- ja jeszcze czytałam że dziewczyny sobie porodówkę w Żeromskim chwalą, ale nie wiem jak tam jest w przypadku komplikacji. Ja też szczerze mówiąc z całego porodu zapamiętałam położną, musiałam do karty patrzeć żeby wiedzieć jaki lekarz był. I tak tylko mnie szył i wcześniej robił usg. Faktycznie dobra położna może zupełnie zmienić cały poród, ja z porodu synka właśnie swoją, cudną, najlepiej wspominam chociaż już lata minęły. Ale nie oplacałam żadnej. Ja też kawałek dojeżdżam na Ujastek- z Kazimierza, tyle dobrego że bezpośredni tramwaj mam bo ja niemobilna.

Nicol 21- super że się Wam udało, nawet sobie nie wyobrażam ile łez i nerwów Was to kosztowało. Fajnie że wszystko ok i dzidziuś rośnie zdrowo

Ja nie chciałam nikogo straszyć moją historią, pisałam tylko czemu mam uraz do tego szpitala. Potem zresztą wzywali mnie na policję nawet w sprawie afery łapówkarskiej, ale nie miałam nic do powiedzenia, nic takiego nie widziałam- no, leżałam plackiem, nikt tego nie robi publicznie na sali, a sama byłam tam smarkata jeszcze i nie przyszło mi do głowy dawanie w łapę.
    To jeszcze były czasy kiedy były tylko zbiorcze porodówki (ogląłam tam nawet porody na żywo), i jedna zagrzybiona łazienka na oddział. A wszyscy chodzili jak im ordynator zagrał.
    Teraz już jest zupełnie inaczej.

Widzę że tu "krakowskie" forum się robi Pewnie na poporodowej się też będziemy spotykać
    U mnie brzuszek już fajnie rośnie. Dzisiaj pan sam mi ustąpił miejsca w tramwaju, usmiechnęłam się, a on- "żeby maleństwo tak nie stało". Moje "maleństwo" ma prawie 120 wzrostu, czyli niewiele niższe ode mnie Ale tak czy inaczej, nie lubię stać w komunikacji miejskiej, szarpie.
    Ostatnio edytowane przez Historynka ; 17-10-16 o 15:31

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Historynka Zobacz posta
    Dgmaraz- a Ty też masz za sobą jakieś ciężkie przejścia?
    To czucie ruchów do 20 tc to takie orientacyjne przecież. Wiem że fajnie jak najszybciej, ale ja z kolei też tylko wsłuchuję się w brzuch czy dzisiaj już kopało, czy jeszcze nie. Można kręćka dostać. Niektóre dziewczyny czują po 20 tc i dalej w normie, ja w tej ciąży też czułam później niz w poprzednich.
    Napisz jak po wizycie, trzymam kciuki.
    na szczescie nie mam zadnych przejsc.pierwsza ciaza zdrowa i szczesliwie donoszona.ale poprostu z synem czulam juz regularne ruchy w 17tyg.i takie juz bardzo wyczuwalne,kilka razy dziennie,bez wczuwania.a druga ciaza niby szybciej powiina byc wyczuwalna,a tu nic...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    witaj nikol21.naprawde super sie wam wkoncu udalo.teraz juz tylko oby do porodu i tulic nasze malenstwa

rosalin nie wiem czy mam przodujace.nic mi lekarka nie mowila wiec pewnie nie.tak sobie gdybalam.jutro o tej porze juz bede sie zbierac do niej..ech..jeszcze tylko wieczor i nocka

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Historynka też bym omijała ten szpital, gdybym miała takie doswiadczenia...komfort psychiczny to polowa sukcesu. To do którego tygodnia dotrwałaś z synkiem, jak załozyli Ci pessar?
    Ciekawe, czy u mnie się obejdzie bez....w ciąży z Lili, to szyjka tak mocno trzymała, że po 12h porodu bez postępu, podali mi oxy i dopiero to spowodowało rozwieranie się szyjki...oby teraz też okazała się mocna... najlepiej do końca 37 tyg...choć kazda ciaża jest inna...

Anitet Ja z kolei jestem z południowej części Krakowa, już z obrzeży...

Dagmaraz łożysko na przedniej ścianie, to nie to samo, co przodujące...to też norma, tyle że wtedy ruchy czuje się później i słabiej...ja z Lili miałam na przedniej i poczułam w 19tygodniu jej ruchy, a teraz mam na tylnej i z bliźniakami poczułam już w 13 tygodniu, tyle, ze były slabiutkie i czasem kilka dni 2-3 byla cisza...

Witaj nikol21 super, że się udało! Trzymam kciuki za to, żeby do końca było ok! I za przyjemności w kompletowaniu wyprawki etc.

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz

Smile

U mnie okazało się że dziewczynka, a cały czas liczyłam na chłopca. Trochę się rozczarowałam ale teraz już cieszę się i kupiłam dzisiaj pierwsze ciuszki Nie dawno zaczełam też czuć kopniaki

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Anex gratuluję córeczki i kopniakow ❤

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Anitat, jak po wizycie?
    Dagmaraz- to byle do jutra, myślałam że to już dziś, trzymam kciuki.
    Anex- może i chłopiec będzie kiedyś tam Gratuluję na razie córeczki.
    Rosalinn- a ty tam od urodzenia mieszkasz? A z pessarem donosiłam dokładnie do terminu, sporo leżałam, w 37 tc mi zdjęli i kilka dni później odszedł czop, na kontroli okazało się że mam 6 cm rozwarcia i chodziłam tak 2 tyg... za to poród był ekspresowy i bez problemów, z uśmiechem wspominam.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witam z rana,

Rosalinn, myślę, ze jesteśmy sąsiadkami, bo ja tez przy granicy miasta mieszkam i tez bardziej na południu niz zachodzie.

Anex, dziewczynki sa super, mówie to ja, mama dwóch pociech płci pieknej

Łożysko przodujące rozpoznaje się z końcem II i w III trymestrze. Ja na badaniach prenatalnych miałam łozysko na tylnej ścianie nachodzące na ujście, ale na szczęscie się podniosło.

Na wizycie super, pani Wójtowicz jest przemiłą i bardzo konkretna osobą. Wszystkie moje obawy co do prowadzenia ciazy się potwierdziły i miałam nosa, że jestem źle prowadzona. Test obciążenia glukozą powinnam miec już, bo miałam cukrzycę. Co do toxo musze zrobić awidność , bo mam wysoki poziom IGG przy ujemnym IGM. TSH należy badać co miesiąc, i jak coś to ona mi zwiększy dawkę. Prosiła mnie bym jeśli nie muszę nie jeździła w góry, kiedyś poruszany był ten temat tu. No i zrobiła mi usg, pooglądałam synusia jak fikał Teraz już wiadomo, że na pewno chłopak

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Historynka fajnie że miło wspominasz oby każda z nas miała taki poród )

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów