Strona 17 z 209
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    Magda2411

Mieszka w
    Lębork
    Data
    27.03.2017
    Hej.
    Mi termin wypada na 27.03.

W poniedziałek idę do lekarza.
    Mam nadzieję, że coś zobaczę

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    bara mam inentycznie . Raz mdli tak , że nie mogę na żadne jedzenie patrzec a np dziś jest to znośne ... wieczorem przyjeżdza teściowa , Mateczko daj mi siły i cierpliwości.

Junior Member
    AniaK112

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, chętnie dołączę do marcówek 2017. Ja mam termin na 13 marzec. U lekarza byłam już dwa razy serduszko bije a jutro mam kolejną wizytę już się nie mogę doczekać! To będzie moje pierwsze dziecko i jestem strasznie podekscytowana. Ja tez mam mdłości i najchętniej to bym spała 24h na dobę. Wszystko zniosę byle wszystko było dobrze z maleństwem

hej
    co do pracy ja pracuje w szkole, więc teraz mam wakacje. Początek roku szkolnego to początek drugiego trymestru więc liczę na to, że dolegliwości przejdą i będę mogła popracować. Jak wszystko będzie ok, to planuje popracować do Bożego Narodzenia, wtedy mamy w szkole dłuższą przerwę i chciałabym potem już zostać w domu i na spokojnie przygotować wyprawkę. Taki jest plan ale jak będzie z realizacją to czas pokaze. Moja poprzednia ciąża była absolutnie bezproblemowa, pracowałam do końca szóstego miesiaca bo maleństwo przyszło na świat w październiku, więc po wakacjach już nie wracałam do pracy. nie chciałabym juz teraz siedziec w domu, chyba bym oszalała.

mam jeszcze pytanie do Was dziewczyny, które już macie dzieciątka, odnośnie karmienia. Czy któraś z was miała problem z płaskimi brodawkami sutkowymi? mi nikt nie zwrócił na to uwagi w pierwszej ciąży i po porodzie karmienie było koszmarem, po półtorej tygodnia męczarni zrezygnowałam, nie wytrzymałam bólu, krwawiących brodawek, zapalnia i głodnego malucha który nie przybieral na wadze. Teraz świadoma problemu chciałabym powalczyć wcześniej z problemem, któraś z mam ma podobne doświadczenia, może jakieś rady? znalazłam nakładki modelujące brodawki medeli do noszenia na kilka tygodni przed porodem, czytałam też o nippletkach ale opinie mnie nie przekonują .

Senior Member Awatar Wiolcia89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-30 zobacz kalendarz
    Witam wszystkie przyszłe marcowe mamusie
    chciałabym dołączyć, termin mam na 27 marca, niestety pierwsza wizytę mam dopiero 16 sierpnia więc jeszcze cierpliwie muszę czakać
    mam już prawie 3 letnią córeczkę kolejny dzidziuś był planowany choć po problemach zdrowotnych z córcią troche bałam się kolejnego dzieciatka no ale cóż zobaczymy jak będzie pozdrawiam

Hey dziewczyny ja nie wytrzymałam do wizyty swojego gin z tym TSH. bo tak nie może być... od 7 rano próbowałam dostać receptę na to nawet edykrolog m nie chciał jej dać...dopiero w szpitalu zapisała mi 25mg eutoryxu czy coś na zbicie tego...i miałam USG robione dzidzia ma 20 mm czyli 2 cm, serduszko ładnie bije, od jutra mam brać już lek i jestem o wiele spokojniejsza....no, ale mam zapalenie pęcherza i jednorazowo mam zapisane monural... na to więc teraz już tylko do przodu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    aplaneta18 ja mieszkam z teściową, więc rozumiem Cię w tej chwili jak mało kto heheh
    Cierpliwości

Junior Member
    Magda2411

Mieszka w
    Lębork
    Data
    27.03.2017
    Wiolcia89,
    Mamy ten sam termin
    Ja do lekarza idę już w poniedziałek.

Jak na razie na szczęście prócz bardzo bolących piersi i większego apetytu, nie dolega mi nic.
    Oby tak dalej.

Pozdrawiam serdecznie.

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    heh, ja też mieszkam z teściami ale to złoci ludzie wiecie.. mam inny problem, głupawy. Budzą mnie komary..wieczorem niby się wszystkich pozbylam ale jeden arczywie latał nad głową..macie jakieś naturalne sposoby na odstraszenie?dzis gotowa byłam nasmarowac sie choćby cebulą..teraz nie spryskam się offem, a moskitiery nie mamy choć teraz to kwestia czasu skoro budzę się co godzinę używając niecenzuralnych słów. I właśnie dziś o 3:30 polując na komara poczułam co to poranne mdłości..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów