Strona 169 z 211
Pokaż wyniki od 1,681 do 1,690 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Mnie tam stale a to coś zakłuje, a to pociągnie, a to ruchy bąbla..wczoraj jakiś prad w brzuch dostałam...no generalnie stale coś. Ale tez i ja ciągle w ruchu ostatnio.

te pojedyncze cosik to na pewno ruchy, na takie mocne i regularne to jeszcze sobie poczekamy parę tygodni, tak mi się wydaje przynajmiej

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-06 zobacz kalendarz
    A ja w dalszym ciągu czekam na kopniaczki, a w poniedzialek zaczynam już 20. tc, w sumie czasami czuje jak mi coś w brzuchu dziwnie "bulgocze", ale sama już nie wiem co to jest...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gabrielle Zobacz posta
    A ja w dalszym ciągu czekam na kopniaczki, a w poniedzialek zaczynam już 20. tc, w sumie czasami czuje jak mi coś w brzuchu dziwnie "bulgocze", ale sama już nie wiem co to jest...
    To pewnie pierwsze znaki od dzidzi
    Ja od kilku dni czuję codziennie kilka razy

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-20 zobacz kalendarz
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Witam wszystkie dziewczyny
    Chciałam i ja dołączyć do forum.
    Mam termin na 20. marca, a w domu pięciolatka- też "marcowego". Szczerze mówiąc, liczyliśmy na to że uda się tak wstrzelić z kolejną ciążą, fajnie było rodzić na wiosnę.
    Ciąża u mnie przebiega jak na razie super, ale ze względu na komplikacje w poprzednich, nie ukrywam że mam trochę stracha. Ale i tyle teraz innych spraw nagle na głowie, że raczej nie myślę o tym nadmiernie. A przynajmniej staram się nie myśleć.
    Lekarz ostatnio podglądał maleństwo i z tego co widzi, będzie dziewczynka A niedługo na połówkowym potwierdzimy na 100%. Chociaż z ręką na sercu, muszę powiedzieć że płeć nie robiła mi wielkiej różnicy, zwłaszcza że i tak co najmniej jedno jeszcze planujemy. Synek który od dawna czeka na rodzeństwo z utęsknieniem, też już dawno wybrał dla niej imię, więc problem z głowy Daje już znać o sobie delikatnie, w róznych porach ale oboiązkowo o północy- jak będzie potem spać o tej porze, to będę zdziwiona.
    Próbuję podczytywać Was wstecz. I pewnie będę się częściej pojawiać.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Historynka- witamy mamy termin na ten sam dzień

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witam i ja z Krakowa A termin z pierwszego usg tez mam na 20 Ja ostatnio bardzo kiepsko cos z ruchami, bardziej czuję przciągania jakieś a nie kopniaczki...może się dzidzia tak ułożyła i daje po łóżysku? No nic, czekam nadal . Jutro wieczór wizyta więc może podglądnę co tam u maleństwa.

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Anitet- chyba nas więcej z Krakowa
    Ja chodzę do lekarza na Ujastek, i tam też planuję rodzić. Mój ginekolog, chociaż świetny, nie miał usg, a na Ujastku mam na każdej wizycie mierzoną szyjkę z którą miałam duże problemy w dwóch ciążach. Niestety z Kopernikiem miałam koszmarne doświadczenia, fakt że minęły już lata i wszystko się zmieniło, ale nie chcę tego szpitala oglądać.

Od razu póki pamiętam- nie wiem czy we wszystkich sklepach to jest, bo nie ma w gazetce, ale znalazłam w Biedronce poduchę- rogala, fajną i taką "mięsistą" za 70 zł. Planowałam kupować później i motherhood, ale tu super cena i mogłam pomacać. Tyle że synek mi ją zabiera do zasypiania, dobrze że ma mocny sen i potem go po prostu zrzucam na bok i sama się w niej układam I tak potem pół nocy się do niej tuli- bo mąż chwilowo za granicą więc mały u mnie w łóżku gości. Tak że poduchę polecam

Mam na głowie dalszy remont mieszkania, musimy wygospodarować miejsce na dodatkowy pokoik, nasza sypialnia taka miniaturowa że mieści się łózko i szafa, nic więcej, i łóżeczko nie wejdzie po prostu. Nie cierpię remontów, ale i tak się cieszę że mamy chociaż na to miejsce. Dowiedziałam się przynajmniej też kiedy mąż wraca,i już za 2 tyg będę go miała w domu.

U was też tak obrzydliwie dzisiaj? Mokro, zimno, a wczoraj taka cudna pogoda była...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Witam kolejną krakuskę Cześć Historynka

Ojej, a co za doświadczenia miałaś na Kopernika? Jeśli oczywiście chcesz się tym podzielić...
    Ja pewnie, gdybym nie miała mieć teraz planowanej cc (wskazania medyczne, bo pierwsza cc, a teraz ciąża bliźniacza jednokosmówkowa), to pewnie wybrałabym szpital, w którym można sobie wykupić położną, gdyż przez to, że na Kopernika nie ma takiej możliwości, to miałam podczas próby porodu sn (trwał 21h) trzy położne...to było fatalne rozwiązanie...i podejrzewam, że gdyby akurat mój gin prowadzący nie był na dyżurze, to męczyli by mnie do końca...

Aktualnie chodzę (od straty w 2012 roku do doktora z Kopernika i jestem bardzo zadowolona...szyjkę bada mi na każdej wizycie...

Za to jak leżałam w 2012 z zagrażającym poronieniem na 3 piętrze, to opiekowała się mną wspaniała lekarka...pani Joanna Figuła (Wiatr), po stracie proponowała mi opiekę psychologa, sama ze mną rozmawiała...godna polecenia ginekolog...

Właśnie widziałam tę poduchę w Biedronce ale ja mam z ciąży z Lilą akurat z Motherhood, którą dał mi mąż świetnie się sprawdzała...teraz jej jezszcze nie wyjęłam, ale pewnie niedługo do zrobię

Paskudnie dzis ;/ dla poprawy humoru jemy babeczki dyniowe, które upiekłam wczoraj z Lili...

Member
    Historynka

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Data
    03.03.2011/20.03.2017
    Rosalinn- u mnie w pierwszej ciąży nie zalecono na niewydolną szyjkę nic poza leżeniem plackiem w szpitalu, nie miałam nawet hormonów, w 24 tc zaczęłam rodzić i poród też przeprowadzono w skandaliczny sposób, a dziecka nikt nie miał zamiaru ratować od samego początku. W drugiej ciąży przy identycznych objawach na tym samy etapie odesłano mnie z izby przyjęć z tekstem "mamy mało miejsc i przyjmujemy ciąże które mają większe szance powodzenia" (to był dosłowny cytat, do tej pory mam to w głowie).
    Tak że dopóki mam jakikolwiek wybór, to nie chcę do nich. Ale fakt że ja trafiłam tam na czasy koszmarnego ordynatora i wielkiej afery łapówkarskiej, wtedy jak leżałam w pierwszej ciąży to warunki też były fatalne.
    Siostra rodziła tam w tym roku- miała pępowinę dwunaczyniową- i chwaliła sobie opiekę w ciąży i bardzo chwaliła też to jak po cc się nią zajmowano,szybko stanęła na nogi, nie miała problemów z karmieniem.

Ta poducha motherhood to już chyba wyższa półka?
    Ja też sobie poprawiam humor domowymi wypiekami, mój wczoraj brownie robił...
    I czekam na napisy do "Chirurgów" bo jest nowy sezon.
    Ale jutro ma się poprawić pogoda.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Historynka witaj
    przeczytalam to co napisalas i strasznie mna poruszylo...no w glowie sie nie miesci ze takie rzeczy sie dzieja!masakra jakas!bardzo ci wspolczuje.....
    tez dodatkowo wstarz potegowal fakt ze coraz bardziej zbilizam sie do granicy-ratowac-nie ratowac i to niepokoi..bardzo..

jutro wizyta.nie ukrywam ze bardzo wyczekwana.20tydz,ruchow brak.cos tam niby czuje,czasem,ale nadal nie jestem pewna czy maly i jelita.do tego jeszcze porownanie z pierwsza ciaza to przerazenie wzrasta,ze teraz taka cisza..ech...jutro sie wszystko wyjasni..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów