Strona 167 z 211
Pokaż wyniki od 1,661 do 1,670 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja 170 i 62kg waga startowa.teraz mysle ze ok 2-3kg na plusie.dokladnie sie dowiem za kilka dni na wizycie

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Dagmaraz nie martw się nic. Widzisz ja poczułam... wczoraj cisza i dziś tez ciężko stwierdzić czy to dzidziuś. .. chyba jeszcze poczekam na wyraźne kopniaki i ruchy.
    no ja czesem mam wrazenie ze cos tam czuje,czasem wrecz jestem pewna,ale to raz na kilka dni,albo jakas chwila w ciagu dnia.nie jestem w stanie 100% stwierdzic ze to maly.
    ja chyba poprostu zabardzo mam porownanie do pierwszej ciazy,a wtedy synek naprawde juz super pukal w brzuch i tak regularnie kilka razy dziennie.to nie byly bulgotki,ani nic,tylko delkikatne pukanie.regularne i codzienne.nie zdazyla mi sie od wtedy calodniowa cisza.a jak teraz czytamtutaj i na innych forach to takie regularne ruchy od 17tyg to raczej rzadkosc,bardziej po 20tyg,wiec chyba poprostu za bardzo sie nastawialam....

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    a tak odnośnie wagi jeszcze... to moja kruszynka tyje już w brzuchu mamy...waży 190 gram a wg norm powinna ważyć 150 g. Oczywiście lekarki to nie martwi.

Tak tylko sobie przypomniałam teraz, że mała miała ostatnio duży przyrost wagi. W 13 tyg na USG genetycznym była za mała jak na wiek ciąży, a teraz w 17 tyg nadrobiła z nawiązką.
    moj od poczatku tydzien za maly,na penatralym troche podciagnal do gory,ale za to w 16tyg na usg juz byl dzien starszy!takze tez mial nagly spory przyrost.teraz zobaczyly jak bedzie

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Nihill uihi no ja uwielbiam te wybrzuszenia hahaha xD brzuch wyglada jakby byl niezle znieksztalcony ;-) co do wagi to niby moge przytyc nawet do 18 kg no startowalam z niedowaga, oczywiscie mam nadzieje ze tyle nie przybedzie ale nawet jesli to jakos sie nie soinam :-P Wiem juz z doswiadczenia ze waga spada w try migi po porodzie, a nawet jeski tym razem tak szybko nie spadnie to tez nie koniec swiata ;-) wyroslam juz z etapu ze wszystko musi byc idealnie -to nie ten wiek hahaha ;-) ja nareszcie moge poslac jutro core do przedszkola, bylysmy dzisiaj na kontroli u laryngologa i uszko zdrowe juuuupi ;-)
    ja zaczynam z taka waga startowa jak w pierwszej ciazy.wstedy przytylam 10kg,ale teraz jestem starsza,nie pracuje i tez juz nie mam takiego parcia.mimo wszystko w tych 15 chcialabym sie zmiescic.zobaczymy.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    no ja czesem mam wrazenie ze cos tam czuje,czasem wrecz jestem pewna,ale to raz na kilka dni,albo jakas chwila w ciagu dnia.nie jestem w stanie 100% stwierdzic ze to maly.
    ja chyba poprostu zabardzo mam porownanie do pierwszej ciazy,a wtedy synek naprawde juz super pukal w brzuch i tak regularnie kilka razy dziennie.to nie byly bulgotki,ani nic,tylko delkikatne pukanie.regularne i codzienne.nie zdazyla mi sie od wtedy calodniowa cisza.a jak teraz czytamtutaj i na innych forach to takie regularne ruchy od 17tyg to raczej rzadkosc,bardziej po 20tyg,wiec chyba poprostu za bardzo sie nastawialam....
    To mamy podobnie kochana :* I na Nas przyjdzie pora , że porządnie do Nas zapukają nasze dzieciaczki

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ja mam sporą nadwagę ... Waga startowa to 78 kg przy wzroście 168... a teraz już mam conajmiej 4kg na plusie bo apetyt wielki... w pierwszej ciąży w 1 trymestrze schudlam 4 kg i w ogóle było mnie mniej ... teraz jest zupełnie inaczej :O

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Ja mam sporą nadwagę ... Waga startowa to 78 kg przy wzroście 168... a teraz już mam conajmiej 4kg na plusie bo apetyt wielki... w pierwszej ciąży w 1 trymestrze schudlam 4 kg i w ogóle było mnie mniej ... teraz jest zupełnie inaczej :O
    To mamy podobny start ja wzrost 162 i waga 70 kg jak na razie nic mi nie przybyło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    To ja Was z wagą pobije my już mamy +6 kg !!
    Mam nadal nadzieję że w +15 kg się zamkniemy !

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    u mnie ok 4,5 na plusie no coz apetyt dopisuje, a ze ja wiecznie nie diecie to teraz odpuscilam co nieco

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja mam 170 cm i 67 waga startowa. Teraz mam 3 kg na plusie. Ale pierwsze dwie ciaże zaczynałam z waga 78 i 80 . I mało przybierałam - odpowiednio 8 i 4 kg. Teraz mam nadzieję, że tez bardzo nie przybiorę...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów