Strona 166 z 209
Pokaż wyniki od 1,651 do 1,660 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Nihill uihi no ja uwielbiam te wybrzuszenia hahaha xD brzuch wyglada jakby byl niezle znieksztalcony ;-) co do wagi to niby moge przytyc nawet do 18 kg no startowalam z niedowaga, oczywiscie mam nadzieje ze tyle nie przybedzie ale nawet jesli to jakos sie nie soinam :-P Wiem juz z doswiadczenia ze waga spada w try migi po porodzie, a nawet jeski tym razem tak szybko nie spadnie to tez nie koniec swiata ;-) wyroslam juz z etapu ze wszystko musi byc idealnie -to nie ten wiek hahaha ;-) ja nareszcie moge poslac jutro core do przedszkola, bylysmy dzisiaj na kontroli u laryngologa i uszko zdrowe juuuupi ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    haha czyli to normalne? Ktoś jeszcze tak ma nie tylko ja.... no brzuch wyglądał jakby w jakimś horrorze zaraz miał jakiś obcy wyjść mi z brzucha taka wysoka buła.... Dotychczas miałam tak tylko raz. A na mężu zrobiło to takie wrażenie, że chciał lekarce na wizycie mówić o tym żeby mu wyjaśniła co ma robić następnym razem.

Senior Member
    nihill

O mnie
    a tak odnośnie wagi jeszcze... to moja kruszynka tyje już w brzuchu mamy...waży 190 gram a wg norm powinna ważyć 150 g. Oczywiście lekarki to nie martwi.

Tak tylko sobie przypomniałam teraz, że mała miała ostatnio duży przyrost wagi. W 13 tyg na USG genetycznym była za mała jak na wiek ciąży, a teraz w 17 tyg nadrobiła z nawiązką.

Nihill zupelnie normalne xD z Julka w ciazy tez tak caly czas mialam a pod koniec to w ogole dziwnie wyhladalo jak byla juz taka duza i nagle brzuch w jedna strone skakal xD zreszta nie wiem jak Ty ale ja jak sie takxwyoycha to w 100% czuje ze to niunia, jest takie twarde ;-) no i jak poglaszcze chwilke to oczywiscie zaczyna sie rozluzniac i wracac "do srodka" ;-)

Co do wagi niuni tp tez pislaam wlasnie ostatnio dziewczynom o tym :-) jak bylam na usg 4.10 to juz wtedy wazyla ok 154 g ;-) ale wydaje mi sie ze to te suwaczki cos troszke oszukuja z tymi opisami, poniewaz w pierwszej ciazy tez mialam pomiary i wazenie malej w brzuszku i praktycznie cala ciaze lekarz mowil ze jest droba- i rzeczywiscie urodzila sie tylko 3 kg wiec w sumie nie wiem jak z tym opisem wagi tak napraede jest :-) mi na tym ost usg lekarz mowil ze wazy ok tyle wiem ;-)

Senior Member
    nihill

O mnie
    Tak zgadza się jak tylko minutkę to głaskaliśmy z mężem i zaczęłam się śmiać to brzuch wrócił do normy....
    Moja lekarka też powiedziała że waga jest OK bo dzieci są różne, ale faktycznie waga małej poszła znacząco w górę jednak żeby się tym nie przejmować. Córcia ma duży obwód brzucha i dobrze rozciągnięty żołądek co pochwaliła Pani doktor, bo to oznacza że u dziecka dobrze rozwinął się odruch połykania i wydalania. Jednym słowem mała nie próżnuje tylko trenuje narządy.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Dagmaraz jeśli to 1 ciąża to nie masz czymś się martwić. Ja poczułam delikatnie i dzisiaj cisza. Jeszce trzeba czekać na coś konkretnego. Usg genetyczne mam 22.10 tez się niepokoje. Brzuch rośnie ale ja też miałam spory zapas sprzed ciąży wiec do wyglądu piłeczki mu daleko.
    to moja druga ciaza.gdyby byla pierwsza to bym sie tak nie martwila.ale w pierwszej poczulam rychy w 17tyg i to juz wyrazne,regularne i takie ktore mialam bez "wczuwania " sie i lezenia...
    zrobilma dzisiaj mocz i morfologie.wyniki dobre.to teraz czekac do wtorku na wizyte

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    to moja druga ciaza.gdyby byla pierwsza to bym sie tak nie martwila.ale w pierwszej poczulam rychy w 17tyg i to juz wyrazne,regularne i takie ktore mialam bez "wczuwania " sie i lezenia...
    zrobilma dzisiaj mocz i morfologie.wyniki dobre.to teraz czekac do wtorku na wizyte
    To moja trzecia i tez nadal nic nie czuje

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Jesżyczę to ze mały nie ma miejsca i naprawdę się martwię

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dagmaraz nie martw się nic. Widzisz ja poczułam... wczoraj cisza i dziś tez ciężko stwierdzić czy to dzidziuś. .. chyba jeszcze poczekam na wyraźne kopniaki i ruchy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów