Strona 165 z 209
Pokaż wyniki od 1,641 do 1,650 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    mi sie osobiscie kazik wogule nie podoba i nigdy bym tak dziecku nie dala na imie.ale rozumiem tez ze innym sie moze podobac bo o gustach sie nie dyskutuje nawet teraz jak juz wiem ze maly coraz wiekszy i juz coraz bardziej czuje sie z nim zwiazana to nie pasi mi juz mowic "kazik",dlatego musimy pomyslec nad jakimis innymi imionami

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Dzisiaj siedziałam sobie skulona w siadzie skrzyżnym i poczułam mojego dzidziusia <3 czekam na kopniaczki <3 <3<3
    super!ja nadal czekam.nie ukrywam ze sie coraz bardziej niepokoje...usg za 6 dni.mam nadzieje ze wszystko w porzadku,bo pozatym ze nie czuje ruchow to nic niepokojacego nie zauwazylam.bulow brak,brzuch rosnie,samopoczucie najlepsze jak do tej pory w ciazy...

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dagmaraz jeśli to 1 ciąża to nie masz czymś się martwić. Ja poczułam delikatnie i dzisiaj cisza. Jeszce trzeba czekać na coś konkretnego. Usg genetyczne mam 22.10 tez się niepokoje. Brzuch rośnie ale ja też miałam spory zapas sprzed ciąży wiec do wyglądu piłeczki mu daleko.

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Ja jestem w 3 ciąży leci 18 tydzień i tez nadal ruchów nie czuje denerwuje mnie to bardzo. Nie mogę sobie przypomnieć kiedy zaczęłam czuć ruchy w poprzednich ciazach. Liczę na to ze nie cżyje jeszcze ruchów ponieważ jestem delikatnie mówiąc dziewczyna przy kości hihi a tak naprawdę to z nadwagą a takie czują ruchy pozniej. I mam nadzieje ze na wizycie 24 wszystko będzie dobrze

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ehh ja kończę 17 tydzień pierwszej ciąży i tez nic nie czuję. Co do brzucha to rano mam prawie taki sam jak przed ciążą ale popołudniu już jest widocznie zaokrąglony. Zapewne mam szersze obwody bo przytyłam, ale typowego brzucha ciążowego nie mam.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Trzymam kciuki, żebyście lada dzień poczuły ruchy Maleństw...

Mnie wczoraj moja córcia podczas zabawy przypadkowo kopnęła w brzuch, że aż mnie zabolało...cały wieczór miałam zrąbany i w nocy schizy, czy aby z maluchami wszystko ok, bo jak już czuję ruchy, to po prawej, a po lewej, gdzie mnie kopnęła, to nic...mam nadzieję, że mimo wszystko będzie ok

Ja na dzień dzisiejszy mam na plusie 2kg (ważę 55kg przy wzroście 162cm), a brzuszek jak w ciąży z Lili w 6/7 miesiącu! Już mam pępek jak trąbę :P

No u mnie ruchy na szczescie juz odczuwalne i to coraz wyrazniej. Od kilku dni zaczelo sie tez mile i widoczne "wypychanie" brzuszka tam gdzie dzidzus sie ulozy :-) na kazda przyjdzie pora, mam nadzieje ze i wy juz na dniach to poczujecie i wszystkie bedziecie spokojniejsze ♡
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 13-10-16 o 12:30

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Rosalinn ja 2,5 kg na plusie:-) teraz waze 53,5 kg przy wzroscie 165-166 :-) brzuszek tez wyraznie zaokraglony taka sama sliczna pileczka nam wystaje ♡ co do kopniecia podczas zabawy znam ten stres O.o mnie tez ostatnio cora kopnela eh :-(

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    To Wy szczupłe dziewczyny jesteście ja przy wzroście 162 ważę 70 kg

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    ehh ja teraz 172 cm i ważę 67 kg od początku ciąży dobre 4 kg na plusie. Aż strach pomyśleć co będzie dalej.
    Lekarka mówiła że u mnie sporo to woda, a reszta to normalne jesienne tycie, szczególnie że teraz nie ma pogody i odstawiłam rower. jednak dla mnie ta waga to już sporo.

Czekam spokojnie na ruchy córci, a raz rano przed staniem miałam taką stercząca kulkę po prawej strony od pępka.
    Śmiałam się z męża bo tak się wystraszył, że dziecko wstało w brzuchu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów