Strona 164 z 209
Pokaż wyniki od 1,631 do 1,640 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez gabrielle Zobacz posta
    To moja pierwsza ciąża, aktualnie 19 tydzien i na 99% będzie synek zaczynamy z mężem powoli kompletować wyprawkę i mam pytanko, macie jakieś doświadczenie w kupowaniu ubranek? Kompletnie nie wiem na jaki rozmiar się nastawiać, oczywiście nie będziemy szaleć, bo część używanych dostaniemy też od rodziny. Za tydzień mam też połówkowe prenatalne i nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka. No i zapisałam się już do szkoły rodzenia, ale zajęcia teoretyczne zaczynają się dopiero z końcem listopada ale na ćwiczenia będę chodzić od 22 tc. I dorzuciłam od niedawna basen, chociaż dwa razy w tyg, lekarz mi polecił ze względu na bóle kręgosłupa oraz opuchliznę na nogach... a Wy mamusie ćwiczycie jakoś podczas ciąży?
    ja nie kupuje nic w rozmiarze mniejszym niz 56.a i tak tego rozmiaru nie za wiele.jak synek urodzi sie mniejszy to na szybkiego dokupie doslownie kilka sztuk mniejszych.Pierwszy syn urodzil sie 54dl wiec w zasadzie po miesiacu cale 56 poszlo w odstawke.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Ja tez mam rozmiary 56 i zwyż. Mam kilka cudnych rzeczy po snach których nigdy nie założyli bo tak szybko rośli wiec może tym razem się uda. U nas mamy mały problem z imieniem bo u nas jest zasada ze wybieramy takie imię żeby nikogo nie znać o tym imieniu ( żeby się nie kojarzyło ) i tak mamy 4 Nikodema 2 letniego Mikołaja i teraz prawdopodobnie będzie Leonard

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Ja tez mam ubranka w rozmiarze 56 i większe. Mam kilka cudnych rzeczy po synach których oni nigdy nie ubrali bo tak szybko rośli może tym razem się uda

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    my stwierdzilismy ze w przywszlym tyg po polowkowym i juz drugim potwierdzeniu plci zaczynamy szukac jakiegos imienia.narazie ciagle jest brzuszkowe "kazik" w uzyciu ale czas pomyslec nad jakims wlasciwym.jakies typy wybrac chociaz ze dwa trzy

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Dagmaraz- Kazik tez piękne imię

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    My dziś byliśmy na wizycie i na 80% mamy dziewczynkę. Dziewczynka jest zdrowa, rozwija się miarowo i moje wyniki są w normie.

31 października mam badania połówkowe.
    Ja też się nastawiłam na chłopca, ale już się cieszę że będę mieć córcię Najważniejsze że zdrowe

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Kazik - super imię takie królewskie od razu mi się skojarzyło

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Dzisiaj siedziałam sobie skulona w siadzie skrzyżnym i poczułam mojego dzidziusia <3 czekam na kopniaczki <3 <3<3

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Witamy nową Ciężarówkę na naszym forum

Ja z kolei miałam tak, że jak Lila się urodziła, to byla tak mała (52cm i 2760g) i dosyć wolno rosła, że musiałam dokupywać ciuszki 50 i 56, bo nie nadążałam z praniem i suszeniem. Na szczęście kilka sztuk pożyczyła mi też koleżanka. Obecnie ma 2 latka i 9 miesięcy i 89cm zrostu oraz waży 10,5kg. Oczywiście rwę włosy z głowy, żeby jej wepchnąć jak najwięcej zdrowego jedzenia i wskoczyła choć na 10 centyl, a nie była ledwo na granicy 3 i bycia pod siatką, ale cóż...

Z kolei mój siostrzeniec miał nakupionych malutkich ciuszków, bo miał zdiagnozowaną hipotrofię a tu klops, bo urodził się z całkiem uczciwą wagą 3080g i rośnie i przybiera świetnie i bardzo szybko wyrósł z tych ciuszków...

Także wszytko zależy od dziecka, chyba lepiej rzeczywiście na szybko dokupić, niż nie ubierać...

aplaneta18 super, że poczułaś ruchy oby były coraz częstsze i mocniejsze

Dziś oglądałam fragment programu "Pytanie na śniadanie" poświęconego trojaczkom jednojajowym rozpłynęłam się a moja Lili skomentowała: "Ja też chce mieć takie maluszki" mam nadzieję, że w wersji pomniejszonej o jedno się uda

Dziewczyny, pijecie zieloną herbatę w ciąży?

Macie może jakiś fajny przepis na wytrawną tartę?
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 12-10-16 o 13:49

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-06 zobacz kalendarz
    Ja od drugiego trymestru od czasu do czasu pozwalam sobie na zieloną herbatę, na początku z niej zrezygnowałam ponieważ lekarz powiedział, że w dużych ilościach może utrudniać wchłanianie się kwasu foliowego, więc lepiej żeby ograniczyć - to ja jakoś ograniczyłam do zera ojj jak ciężko było, bo jestem zielonoherbatoholiczką teraz zastępują ją pokrzywą, rooibosem, czasami czarną, rzadziej innymi owocowymi. No i staram się pić dużo wody, hmm staram się bo ostatnio przez tą jesienną aurę nie wychodzi a latem nie było z tym problemu.
    Wiadomo, że teraz nie wszystkie produkty mogą nam służyć, ale jak to powiedział mój lekarz nie dajmy się zwariować, od czasu do czasu nie zaszkodzi

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów