Strona 163 z 211
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,630 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    My dziś byliśmy na wizycie i na 80% mamy dziewczynkę. Dziewczynka jest zdrowa, rozwija się miarowo i moje wyniki są w normie.

31 października mam badania połówkowe.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    My dziś byliśmy na wizycie i na 80% mamy dziewczynkę. Dziewczynka jest zdrowa, rozwija się miarowo i moje wyniki są w normie.

31 października mam badania połówkowe.
    no to swietnie!gratuluje dziewczynki.
    ja polowkowe za rowny tydzien.mam az dwie wizyty w przyszlym tyg.we wtorek u swoejej doktor i w czartek polowkowe penatralne.to sobie wkoncu po 4tyg poogladam malego

Senior Member
    nihill

O mnie
    Dzięki dagmaraz...choć tak nawiasem liczyłam na chłopca i tak się nastawiałam. Ale Oleńka też jest wielką radością dla nas. :*

mnie połówkowe robi moja ginekolog więc USG będzie jedno za 3 tygodnie.

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    witaj gabrielle, napisz coś o sobie i swojej ciąży.
    To moja pierwsza ciąża, aktualnie 19 tydzien i na 99% będzie synek zaczynamy z mężem powoli kompletować wyprawkę i mam pytanko, macie jakieś doświadczenie w kupowaniu ubranek? Kompletnie nie wiem na jaki rozmiar się nastawiać, oczywiście nie będziemy szaleć, bo część używanych dostaniemy też od rodziny. Za tydzień mam też połówkowe prenatalne i nie mogę się doczekać aż zobaczę maluszka. No i zapisałam się już do szkoły rodzenia, ale zajęcia teoretyczne zaczynają się dopiero z końcem listopada ale na ćwiczenia będę chodzić od 22 tc. I dorzuciłam od niedawna basen, chociaż dwa razy w tyg, lekarz mi polecił ze względu na bóle kręgosłupa oraz opuchliznę na nogach... a Wy mamusie ćwiczycie jakoś podczas ciąży?

Senior Member
    nihill

O mnie
    gabrielle gratuluję chłopca

co do wyprawki to ja na razie nie kupuję nic. Pewnie sporo dostaniemy, a resztę zdążę dokupić w 2017 r.
    Co do rozmiarów to trzeba uważać w niedzielę odwiedziliśmy znajomych którym urodziła się córcie 57 cm, a wyprawkę mieli na 52 cm więc wszystko co kupili zostało nie użyte i mała od razu wskoczyła w ubranka od kuzynki.

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    nihill dziękuję bardzo, a Tobie gratuluje córeczki, chyba że w tych 20% jeszcze jest szansa na chłopca
    ja od początku byłam nastawiona na chłopca, nawet jak nie byłam w ciąży to z mężem mówiliśmy, że pierwszy będzie synuś no i się udało. u mnie praktycznie większość małych dzieci w rodzinie to dziewczynki dlatego ja bardzo chciałam pierwszego chłopca, a drugą dziewczynkę. Ale i tak nieważna płeć, każde będzie bardzo kochane.

Senior Member
    nihill

O mnie
    My tez od zawsze chcieliśmy chłopca jako pierwszego, w rodzinie do dziś same dziewczynki.Ja w ciąży miałam przeczucie że to synek, a jednak jest Aleksandra, która oczywiście jest naszym skarbem. Bardzo zdrowym, czekam aż poczuję jej ruchy bo wierci się w brzuszku tak że aż dziwne że ja tego nie czuję.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Mi było obojętne jaka będzie płeć ale wychodzi na to ze będzie trzeci syn. Wszyscy wokoło mi mówią ze szkoda ze nie dziewczynka a mi wcale nie ma szkoda. Mi jest obojętne a mąż chciał syna wiec jest super.

Junior Member
    gabrielle

O mnie
    Piękne imię wybraliście - Aleksandra to też jest mój typ, jeśli jednak okaże się, że będzie dziewczynka. Ale na razie pozostaje Wojtek. Ja też czekam na kopniaki, czasami tak jak Ty czuje jakieś takie dziwne ruchy w środku, ale jakoś nie potrafię tego rozpoznać albo już sobie wmawiam, że to Wojtek zaczyna rozrabiać. Nihill to Twoja pierwsza ciąża?

Senior Member
    nihill

O mnie
    tak to moja pierwsza ciąża, wiec mamy jeszcze szansę następnym razem na Bartosza Imiona wybrane mamy od początku starań i raczej się nie zmienią.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów