Strona 161 z 211
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    tak ryjek ja nie czuję...ale to moja pierwsza ciąża w dodatku zaczęłam dopiero 17tc..wiec pewnie jeszcze sporo poczekam na jakieś nowe doświadczenia.

Co do szkoły rodzenia to my z mężem chcemy pójść razem. Wiem, że on czuje się trochę jak "dostawka do mojej ciąży", że chce być bliżej tego co się dzieje. Chodzi ze mną do lekarzy i sam proponował wspólną szkołę rodzenia. Dla mnie opieka nad noworodkiem nie jest nowością ale o karmieniu piersią nic nie wiem. Chętnie stracę czas w szkole rodzenia.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ryjek, napisz swoje namiary na priwa.

Rosalinn, ja czuję maleństwo, ale czasem mocniej, czasem lżej, czasem wogóle - chyba zalezy jak sie ułoży...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    tak ryjek ja nie czuję...ale to moja pierwsza ciąża w dodatku zaczęłam dopiero 17tc..wiec pewnie jeszcze sporo poczekam na jakieś nowe doświadczenia.

Co do szkoły rodzenia to my z mężem chcemy pójść razem. Wiem, że on czuje się trochę jak "dostawka do mojej ciąży", że chce być bliżej tego co się dzieje. Chodzi ze mną do lekarzy i sam proponował wspólną szkołę rodzenia. Dla mnie opieka nad noworodkiem nie jest nowością ale o karmieniu piersią nic nie wiem. Chętnie stracę czas w szkole rodzenia.
    ja w pierwszej ciazy poczulam w 17tyg(skonczonym),a teraz niby druga ciaza i nicccc......za tydzien lekarz i usg na szczescie bo zaczynam swirowac powoli

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ryjek ja nie czuję jeszcze ruchów , tzn czasem jakby to było to ale nie mogę powiedzieć na 100 % więc mówię , że nie czuję mimo , że to druga ciąża , ale daje sobie jeszcze na spokojnie 2 tygodnie .

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    ja tez jescze czekam na ruchy dzidziusia

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    Czy Wam się udaje spać na boku ? Ja kładę się na boku a zawsze budzę się na plecach :/ normalnie aż mnie to nerwuje

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Ja śpię i na prawym i na lewym i na plecach jak mi wygodnie , bo brzuch jeszcze nie duży ... mam swój zapas po leczeniu hormonalnym i po 1 ciąży. Wiem , że najlepiej spać na lewym , ale w jednej pozycji jakbym spałą to później nie mogłabym się ruszyć z bólu biodra.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ryjek Zobacz posta
    Czy Wam się udaje spać na boku ? Ja kładę się na boku a zawsze budzę się na plecach :/ normalnie aż mnie to nerwuje
    narazie spij jak ci wygodniej.potem jak brzuch ogromny to juz sie nie da spac na plecach bo idzie sie udusic-doslownie przynajmniej ja tak mialam.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Ja śpię i na prawym i na lewym i na plecach jak mi wygodnie , bo brzuch jeszcze nie duży ... mam swój zapas po leczeniu hormonalnym i po 1 ciąży. Wiem , że najlepiej spać na lewym , ale w jednej pozycji jakbym spałą to później nie mogłabym się ruszyć z bólu biodra.
    no wlasnie,najlepiej na lewym.ale tak naprawde ktora z nas da rade spac pol ciazy tylko i wylacznie na jednym boku..?w pierwszej krecilam sie z boku na bok i tak sie mega ciezko spalo,plus wstawanie co chwile do kibelka(pisze o 3trym),wiec marzylam zeby sie choc troche wyspac i jakby sie dalo to i na glowie bym spala oczywiscie jak ktos da rade to super.pozatym czasem maly sam sobie pozycje wybieral,i wtedy sprobuj matka polozyc sie na tym boku na ktorym mu nie pasowalo...bombardowanie gwarantowane-a taki dzieciak to juz potrafi kopa zasadzic

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    ryjek - ja jeszcze nie czuje ruchów Maluszka. A w poniedziałek zaczynam 17 tydzień. Czasem zjem czekoladę, położę się na lewym boku i czekam, czekam i nic Daje Małej czas do końca miesiąca, czyli do 20 tygodnia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów