Strona 160 z 211
Pokaż wyniki od 1,591 do 1,600 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-08-04 zobacz kalendarz
    No właśnie lekarz mi nic nie mówił o malowodziu. Powiedzial ze mu się wydaje ze jest ściągnięty przez łożysko i ze to pewnie ze mam dwóch lobuzow w domu i się nie oszczędzam. Kazał wypoczywać jak najwięcej i obserwujemy. Mam się nie stresować bo z dzieckiem wszystko dobrze. Ale powiedział ze jak nie będzie poprawy to da jakieś leki. Niby mam się nie stresować ale ja i tak się stresuje. Moja trzecia ciąża a pierwszy raz się spotykam z czymś takim

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    nihill - ja do szkoły rodzenia zapisałam się już w 14 tygodniu, z racji tego że miałam urlop, a zapisać się można między godz 11 a 12... Zajęcia będą się odbywały od połowy listopada ale cieszy mnie, bo są też zajęcia po południu, więc będzie można jeszcze pójść do pracy. Co ciekawe, Mój Mąż chętnie będzie ze mną chodził
    Co mnie zdziwiło, zapisując się do szkoły rodzenia to to, że MUSIAŁAM podpisać deklarację wyboru położnej. Pani mi tłumaczyła, że jest to szkoła przy przychodni, jest ona bezpłatna dlatego taką deklarację trzeba podpisać

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    No właśnie wszystko zależy od szkoły rodzenia, niektóre są profesjonalne, inne na odwal się. Ja akurat nie dowiedziałam się tam niczego nowego, czego nie przeczytałabym w necie lub książkach. Ale z kolei koleżanki, które chodziły do innej, były zadowolone. A faktem jest, że kluczowa jest potem postawa położnej podczas porodu i opieka położnej środowiskowej w domu. Bo cóż nam z tego, że popatrzymy, jak kąpie się lalkę?

karoolinaa fajnie, że mąż z będzie z Tobą chodził a planujecie poród rodzinny? Jak długo chcesz pracować?

ryjek jejciu, nie słyszalam o czymś takim...jednak każda ciąża jest inna...musisz się oszczędzać...choć wiem, że z dzieciakami to nie takie proste...trzymam kciuki! Dawaj znać, jak tam! Kiedy nasz następną wizytę?

Mnie dziś boli podbrzusze i mnie mdli. Do tego całą naszą rodzinkę dopadł rotawirus i latamy do kibelka ;/ czy któraś z Was miała taką infekcję w ciąży? Mnie raz dopadła zaraz na końcu cyklu i wtedy skończyło się ciążą biochemiczną, ale na tym etapie, to mam nadzieję, że już nie jest groźne...

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Rosalinn- ja miałam rotawirusa jakiś miesiąc temu mój ginekolog powiedział ze mam brać nifuroksazyd bezpieczny w ciąży u brałam tez go jak karmiłam piersią bo ja ogół ie często łapie rotawirusy.

Kolejna wizytę mam 24

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    A ja nigdy nie byłam w szkole rodzenia. Uważałam to za stratę czasu ( chodziłam do pracy do 39 tc) ...i jakoś dałam radę urodzić W pierwszej ciązy duzo czytałam o ciaży, o opiecie nad noworodkiem ( miałam trochę doświadczenia z opieki nad siostrzennicą), ogłądałam filmy z porodów a i tak mój scenariusz sam się napisał podczas porodu...teraz nawet nie myslę o czymś takim jak szkoła rodzenia...

Ryjek, no to odpoczywaj ile możesz..Kazda ciaza jest inna. Moja tez trzecia i tez inna niż poprzednie...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Oj Rosalinn, najważniejsze żebys się nie odwodniła. Ja skończyłam jelitówkę w tym tygodniu, piłam smectę i elektrolity. I zycze by szybko minęlo bo mnie przeciągła jak przez maszynkę ta choroba. W każdej ciązy na przełomie I/II trymestru przechodziłam jelitówkę...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    A co do spotkania na porodówce, to faktycznie ty wcześniej urodzisz, bo to bliźnięta

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Dziękuję za wsparcie, Dziewczyny

Czy Wy też tak macie, że jednego dnia dzieciaczki ruszają się tak, że je czuć a potem jest nawet kilka dni cisza? Albo tak słabo, że nie jestescie tego pewne? Martwi mnie to trochę, choć wiem, że jeszcze jest dosyć wcześnie na regularne ruchy...

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Są jeszcze jakieś dziewczyny które nie czują ruchów maleństwa ?

Senior Member
    ryjek

O mnie
    Mogę prosić o dodanie do grupy na fb ?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów