Strona 16 z 211
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Karolinamal wychodzi na to że jesteśmy w ciąży w tym samym tygodniu i dniu. U mnie dzisiaj też 5 tyg 3dc. No to za tydzień powinniśmy już coś zobaczyć.

2. dzieckozakupy.pl
    Byłam już u swojego internisty. Wysłał mnie na bardziej szczegółowe badania t4 i jakieś inne...i w piątek dostane receptę na hormony. A jak nie od niego to od swojego ginekologa w przyszłą środę bo z nim mam rozmawiać i powiedział, że mam nie panikować...że nie jest źle

Junior Member Awatar fantasmagoria
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny. Oficjalnie przenoszęs się do marcówek
    Dzisiejsza wizyta u gina bladym świtem i widziałam serduszko!! Dzidzia ma 7mm nie wytrzymałam i powiedziałam już chyba wszystkim, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, choć miałam trochę hormonalnych perturbacji. Trzymam za nas wszystkie kciuki

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie. I ja byłam dzisiaj u lekarza bo w mocy zauważyłam trochę krwi ze sluzem. Po usg ( przez brzuch ) lekarz powiedział ze widzi czynność serduszka i ze wszyztsko jest w porządku. Dzisiaj u mnie dokładnie 6t6d. W następnym tygodniu idę juz do swojego ginekologa z masą badań które mi zlecił i może juz założy kartę ciąży... uff. . Byle do 2 trymestru.

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Buu jak ja Wam zazdroszczę, że macie już za sobą wizyty u dr i potwierdzone bijące serduszko. Z tego wszystkiego to i ja dziś do przychodni zadzwoniłam czy nie dałoby rady przepisać mnie na wcześniejszy termin, ale niestety dr jest na urlopie i muszę czekać do 11.08 :|
    Nie wiem jak to wytrzymam. Dnie mi sie dłużą okropnie.

maalinowa też robiłam FT3 i FT4, podobno te wartości nie powinny się zmieniać, więc juz ich nie badam :P
    Monika wychodzi na to, że jesteśmy w ciązy w tym samym czasie . Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu uslyszymy serduszka
    A ja znowu zamartwiam się, bo raz piersi bolą jak szalone i są napięte, a raz troche bardziej opadłe i mniej bolące. Ja oszaleje, raz jest śluz raz go nie ma. Do wtorku to chyba osiwieję.

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja od kilku dniu bardzo średnio się czuję. Cały czas mnie mdli. Ciężko mi się oddycha. Chwilę coś porobię i jestem wykończona. Mam nadzieję, że to szybko minie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Karolina, też tak mam z piersiami tylko że u mnie najgorzej jest pod wieczór. W trakcie dnia czasem bolą a czasem nie. Wieczorem natomiast jest taki ból że nie ma mowy o jakichkolwiek pieszczotach. Dzisiaj za to mam tak jakby mokro w majtkach. Sama nie wiem czy to śluz czy nie. Jeszcze parę dni i wszystkiego się dowiem.
    Wiem że nie powinnam się denerwować ale wczoraj miałam bardzo stresującą rozmowę w pracy i od razu lewy jajnik mocno mnie bolał. Mam nadzieje że to odezwał się ten torbiel a z fasolką wszystko ok.
    Klaudia mnie w pierwszej ciąży cały pierwszy trymestr mdliło i w efekcie schudłam a nie przytyłam. Mam nadzieję że teraz będzie inaczej.

Dziewczyny od kiedy planujecie odpoczywać w domku?

Junior Member
    Madison

O mnie
    Bede mama
    Ja rowniez zmagam sie z okropnymi mdlosciami i wymiotami raz na jakis czas. Nie mam na nic apetytu, metalowy posmak w ustach, brak sily na zrobienie czegokolwiek. Przed komputerem ledwo siedze, praca idzie mi jak krew z nosa. Dobrze, ze maz ma wolne w tym tyg to ogarnia dom.

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    Dziewczyny ja też świrowałam kiedy tylko piersi przestawały mnie boleć ale już wiem że to normalne że w jeden dzień bolą bardziej a w inny mogę w ogóle nie dokuczać moja gin mi to wszystko wyjaśniła więc od tej pory akurat tym się nie zadręczam teraz mam podobnie z mdłościami raz mnie mdli tak że nie da się wytrzymać a w inny dzień prawie wcale hehe masakra jakaś ale myślę że z tym jest podobnie jak z bólem piersi przynajmniej tak to sobie tłumaczę. Jeżeli chodzi o pracę to od 5 tygodnia jestem już na zwolnieniu także niby ok bo nie byłabym w stanie pracować na 100% a inna opcja u mnie nie wchodzi w grę ale z drugiej strony już nie wiem co mam ze sobą robić w domu bo ileż można odpoczywać każdy mi powtarza żebym korzystała bo to jedyny taki okres pełnej laby

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów