Strona 157 z 211
Pokaż wyniki od 1,561 do 1,570 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anitet Zobacz posta
    Hej. Ja tez jestem w trakcie zmiany, a własciwie chyba nadal będę korzystac z tego na nfz a dodatkowo bede chodzic prywatnie, bo ten na nfz jest jakby "malo" dostepny. Po za tym zaczelam czytac i rozmawiac na temat wyboru szpitala i chyba tez bedzie Kopernik, albo Siemieradzki. Nie wiecie jak to teraz jest z obecnoscia studentow w Koperniku?

Ja tez mialam tylko raz badanie krwi i moczu i mimo ze mialam bakterie w moczu lekarz nie zlecil mi kolejnych badan. Wiec sobie przed wizyta zrobie sama. Tylko to nie ja mam sama wiedziec co i kiedy w ciazy...w poprzednich ciazach mocz mialam badany co wizyte.
    z tymi badaniami moczu to tez mnie dziwi.ja mam jak wiekszosc dziewczyn co miesiac.morfologie w pierwszej ciazy mialam tez co miesiac,i w tej tez do tej pory,ale na ostatniej wizycie lekarka powiedziala mi ze nie musze robic,dopiero za dwa miesiace.ale ja mimo wszystko zrobie sama dla siebie,dla swietego spokoju,bo koszt nie jest duzy,a uspokojona jestem u mnie mocz i morfologia razem 14zl.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja tam chce znac plec i zawsze chcialam Problemy sie zaczna przy kompletowaniu wyprawki, wszystko biale, kremowe lub beżowe...a jak sie zna to mozna juz lepiej sie przygotowac. Ale wiadomo, jak kto chce

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Ja w poprzednich ciążach wyglądałam fatalnie, zrobiły mi się przebarwienia na twarzy, popuchnięta trochę, nawet na zdjęcia nie chcę patrzec :P Ale jakoś nikt na szczescie nie prawil mi "komplementow" A teraz sie okaze jak bedzie, bo tak naprawde najwieksze zmiany wychodza w trzecim trymestrze.

Dzidzia dzis juz tak fajnie zaczela kopac

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Anitet wlasnie mnie tez na nfz dobijala dostepnosc lekarza.dlatego praktycznie od poczatku zmienilam na prywatengo(ta lekarka prowadzila mi pierwsza ciaze)ja na poczatku mialam krwiaka,plamienia,infekcje intymna i ni cholery pomocy z nfztu.czlek chce zadzwonic a przez dwa dni nikt telefonu nie odbiera.wiec dla wlasnego zdrowia psychicznego wrocilam do prowadzenia chazy prywatnego.przynajmniej telefony odbiera zawsze i zawsze sie moge poradzic...

Junior Member Awatar Gola
    O mnie
    Witajcie drogie Marcówki 2017 !
    Rozpoczynam swoją przygodę z forum jako oczekująca na pierwsze dziecko

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Anitet nie wiem, jak to jest ze zgodą, na to, żeby uczyli się na Tobie studenci...ja jak leżałam z zagrażającym poronieniem, to niestety stalam się obiektem do badania...ale np. moja koleżanka podczas porodu byla bardzo zadowolona, bo studentka masowała jej plecy...

Masakra z tym chodzeniem na nfz...pamiętam, jak w pierwszej ciąży zrobiłam test ciążowy z końcem maja a termin miałam na początek sierpnia...to sobie akurat poszlam na kontrole miesiąc po poronieniu ;/ kicha na maxa...

Witaj Gola jak tam Twoje Maleństwo? Jak samopoczucie przyszłej mamy?

Ja dziś idę z moją córcią na zajecia taneczne dla przedszkolaków do klubu kultury...zobaczymy, czy fajne....

Junior Member Awatar Gola
    O mnie
    Rosalinn,

Pierwsze stresy ciążowe mam już za sobą. Wrażliwość mojej pani ginekolog przełożyła się na bezsenność i łzy, ale to już było i oby nie wróciło
    Pierwszy trymestr to początkowo senność nie do opanowania, nieustające mdłości, które odpuściły kilka dni temu.
    Żeby nie było mi za dobrze, na podmianę choróbsko Tak więc leżę w domu i walczę jak mogę domowymi sposobami. Tak to jest być upartą i nieposłuszną lekarzowi - nie wykupiłam zaleconego antybiotyku.
    Mam nadzieję, że intuicja słusznie mną pokierowała i wszystko będzie dobrze.

A jak Twoje samopoczucie ?
    Miłej zabawy na tańcach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Gola a co takiego mówiła Ci Twoja ginekolog?

Ja mam podobnie z samopoczuciem, mdłości męczyły mnie od końca 5 tygodnia (już!) do 12-13 tygodnia wymiotowałam...potem stopniowo słabły a teraz jest mi niedobrze za jakiś czas po jedzeniu, ale jest to do wytrzymania...ale przez ten okres 2 miesięcy, to mdliło mnie całą dobę...jak byłam u mojego ginekologa i mu o tym mówiłam, że chudnę, bo wymiotuję, to on z uśmiechem na ustach powiedział: "o, tu ma pani sprawców podwójnych mdłości"

Rozumiem Cię, że się denerwowałaś...ale teraz, w ciąży pojedynczej, powinno być już dobrze do samego końca ja się denerwuję, bo jestem w ciąży bliźniaczej jednokosmówkowej, (ale na szczęście dwuowodniowej) która może mieć wiele powikłań...oczywiście naczytałam się już sporo na ten temat, ale nie pozostaje nic, jak mieć nadzieje, że bedzie dobrze, bo stres na pewno nam nie pomoże...

Na zajęciach było super Lili się podobało, więc będziemy chodzić co środę

A znasz już płeć Maleństwa?

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Rosalinn tak , Lekarz prowadzący obecną ciążę jest z tego szpitala (na Kopernika) dr. Dziechciowski. Pierwsza ciaze prowadził dr Szczudlik również z tego szpitala. Nie mogę na nich nic złego podzwiedzieć , może dlatego , że chodzę prywatnie.

Anitet leżąc w 34 tc na Kopernika ponad tydzień na patologi ciąży nie było zadnych studentów . Natomiast już po CC z córeczką jak byłam to bardzo mi te studentki pomagały. Nawet poprawić głupia poduszke czy zmienić podkład pod mną... wiec nie mam zmyć wspomnień jesli o to chodzi. Najgorzej wspominam panie od laktacji istny koszmar , a jako że to pierwsze dziecko nowa sytuacja nie wiedziałam nic nabawiłam się przez nie depresji poporodowej na punkcie karmienia piersią ( mleka mało dziecko płacze , sutki wkląśnięte ) a szkoda gadać. Teraz wiem , że będę duuuzoo mądrzejsza i nie dam im się tam !

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    aplaneta o, znam dra Szczudlika, raz mnie badal, jak wylądowalam w szpitalu...byl bardzo mily. Ja chodzę do dra Tomasza Berezy. Jestem z niego bardzo zadowolona. Akurat mialam szczęście, że był na dyżurze, gdy wylądowałam na porodówce i zrobił mi cc...pamiętam, jak óił, gdy jechałam na salę operacyjną "spokojnie, jeszcze jeden skurcz i już nic nie będzie panią boleć" a na to anestezjolożka: "no moze nie jeden", a on na to z uśmiechem: "no dobra, ja juz się nie odzywam, bo w końcu się na tym nie znam" więc opiekowal się mną i Lilą od pierwszego usg do porodu Co do położnych noworodkowych, to musze potwierdzić. Jak miała fioletowe sutki, bo mala darla, bo sie wkurzała, że mało leci i karmiłam nawet co pół h i w końcu o 3 w nocy zadzwoniłam po buteleczkę z mm, to usłyszałam: "a, to znowu pani, pewnie pani źle przystawia" etc....wredne były, ale w rezultacje po tygodniu laktacja rozkręciła się na maxa i kamiłam 11 mcy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów