Strona 156 z 211
Pokaż wyniki od 1,551 do 1,560 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, u nas wszystko ok my po wizycie 16 tydzień dziewuszka rośnie, ( nic tam nie wyrosło ) więc zostaje dziewczynką,
    na usg żadnych nieprawidłowości Pani doktor nie zauważyła, oby tak dalej.

pozdrawiam serdecznie

2. dzieckozakupy.pl
    Karoolinaa, Kakadi cudownie ze po wizytach wszystko dobrze ♡♡♡
    Dagmaraz tak krwiak mial ponad 7 cm wiec tez jestem dobrej mysli, co nie zmienia faktu ze cholernie sie boje bo nie ma zlotego srodka na mnie... albo ryzyko krwotoku akbo zakrzepu i tak zle i tak niedobrze O.o ale wirze ze ten tam na gorze czuwa nad nami i uda nam sie tyrazem dojsc do konca ♡♡♡:-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny,

bardzo cieszę się z Waszych dobrych wieści

Anek - trzymam mocno kciuki! Śliczna fotka. Ja mialam z ciąży z Lili w 26tygodniu usg 3d/4d i widać bylo juz tylko buzke....

Aplaneta - witaj w klubie pacjentek z Kopernika a Twój lekarz prowadzący też jest z tego szpitala?

Karoolinaa - to rzeczywiście bardzo dziwne, ze miałaś tylko raz badania krwi i moczu, bo ja mam skierowanie po każdej wizycie, średnio raz na miesiąc...może zapytaj gina albo zrób sobie na własną rękę...moim zdaniem, to bardzo ważne....

U mnie z ruchami to tak, ze czasem mi się wydaje, że się ruszają, ale w większości cisza...

Tydzien temu byłam u gina. Maluchy rosną zgodnie z wiekiem ciąży. Następna wizyta dopiero 27.10. Poza morfologią i moczem mam zrobić crp. Któraś z Was to robiła?

Junior Member
    Anex2

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-01 zobacz kalendarz
    Jak dawno mnie tu nie było Trochę się działo, wszystko jest w porządku, zmieniam lekarza bo z wcześniejszym miałam problemy. 11.10 idę na wizytę i mam nadzieję że w końcu poznam płeć
    Ostatnio edytowane przez Anex2 ; 05-10-16 o 12:41

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    wyslalam ci wiadomosc na fb

O mnie
    to do karoliny

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, ja juz takze po wizycie. Wszytko dobrze, serce bije jak dzwon. więcej szczegółów poznam na połówkowym. Lekarz poinformował mnie, ze ruchy moge poczuć za 3 tygodnie (to moja pierwsza ciąża). Robiłam morfologię, niestety, poziom hemoglobiny i hematokrytu zbyt niski. Mam przepisane tabletki - Ladeevit. Czytałam i mają dobre opinie. My nie chcemy poznać płci przed porodem. Niech to będzie niespodzianka, spoza tym, to dość mam juz słuchania, że sie zmieniłam i będzie dziewczynka. Za chwile od innych osob słyszę, że wyglądam świetnie i będzie chłopak. Litości! Czy ktos w to jeszcze wierzy? Poza tym, ocenianie w tak szczególnym momencie jest przykre i niestosowne moim zdaniem. Jak to u Was wygląda?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    DreamFly fajnie, że z Dzidzią dobrze, a Tobie na pewno leki poprawią wyniki krwi Powiem Ci, że to całkiem dobry pomysł z tym czekaniem z poznaniem płci do porodu...choć z drugiej strony jak znasz, to jest to o tyle praktyczne, że możesz się przygotować pod kątem np. ciuszków...już właśnie poruszałam ten temat zabobonów, co do płci dziecka...a w szczególności, jeśli chodzi o zgadywanie płci, po wyglądzie ciężarnej...i to nie chodzi, od dbanie o siebie...ja poszlam na spotkanie z koleżankami w pierwszym trymestrze, zrobiłam sobie fryzurę, makijaż, ubralam ładne ciuszki, a i tak uslyszałam, że wyglądam na bardzo zmęczoną, jestem blada, więc na pewno bedę miała dziewczynki...może i się sprawdzi, ale uważam, że takie ocenianie jest krzywdzące...jak mamy wyglądać, jak męczą nas mdłości i wymioty etc.?

Zawsze można sobie dla siebie wiedzieć, jaka jest płeć dziecka, ale nie mówić innym u mnie jest licytacja, koleżanka mnie oceniła, że mi córki odbierają urodę, a z kolei teściowa, ze wahadełko wskazalo na chłopca (bo bliźniaków mi nie wywróżyła :P)...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej. Ja tez jestem w trakcie zmiany, a własciwie chyba nadal będę korzystac z tego na nfz a dodatkowo bede chodzic prywatnie, bo ten na nfz jest jakby "malo" dostepny. Po za tym zaczelam czytac i rozmawiac na temat wyboru szpitala i chyba tez bedzie Kopernik, albo Siemieradzki. Nie wiecie jak to teraz jest z obecnoscia studentow w Koperniku?

Ja tez mialam tylko raz badanie krwi i moczu i mimo ze mialam bakterie w moczu lekarz nie zlecil mi kolejnych badan. Wiec sobie przed wizyta zrobie sama. Tylko to nie ja mam sama wiedziec co i kiedy w ciazy...w poprzednich ciazach mocz mialam badany co wizyte.
    Ostatnio edytowane przez Anitet ; 05-10-16 o 14:09

O mnie
    dream fry to wogule gratuluje wytrwalosci.ja tez lubie niespodzianki,nawet bardzo,ale takie o ktorych nie wiem wiec musialabym nie wiedziec ze jestem w ciazy ,wiec nie wiedzialabym czy chlopak,czy dziewczynka,to tylko wtedy bym wytrzymala
    pozatym jezeli chodzi o zabobony to w nie nie wierze wogule.mi na szczescie nikt jeszcze ani w jednej ani w drugiej ciazy nigdy nie zasugerowal ze zbrzydlam.i bardziej uwierze ze poprostu ludzie z przyzwoitosci mowia ze wygladam dobrze,a nie ze dwa razy ciaza chlopieca i z tad tez super wyglad

tez dziwna chyba jestem bo mi nie przeszkadzaja pytania"co bedzie","kiedy porod","ktory miesiac" itp.jakos nigdy nie czulam sie nieswojo.lubie wrecz sobie o ciazy pogadac

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów