Strona 154 z 211
Pokaż wyniki od 1,531 do 1,540 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Nihill - wszystkiego dobrego w dniu urodzin

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Ja już kilkakrotnie pisałam że chce dołączyć do grupy na facebooku, jednak nie mogę Was znaleźć. Dużo łatwiej mi jest przez facebooka, bo jednak telefon to trzecia ręka :P

Ja jutro mam lekarza i nie mogę się doczekać

Dziewczyny które chca dołączyć do grupy na FB, napiszcie do mnie wiad prywatna to wszystko zalatwimy

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Karolina diękuję za życzenia, daj znać czy wszystko dobrze po wizycie lekarskiej . trzymam kciuki.
    Ja niestety facebooka nigdy nie miałam i nie mam konta w tel, więc zostaje mi forum. Zobaczymy, kiedy będę pisać sama do siebie.

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Nihill ja też zaglądam tutaj tak z sentymentu z pierwszej ciąży.
    Ja też mam dzisiaj wizytę o 16. Doczekać się nie mogę
    [

Zapraszam wszystkie przyszłe mamy które maja fb na zamknieta grupe marcóweczki 2017 https://www.facebook.com/groups/946401485465563/ dodajcie sie a ja przyjme wasze proby do dołączenia Zapraszam sama jestem w 16 tc z bliźniakami i mam jeszcze dwulatka w domu wiec nie ukrywam że orum czyta mi sie troszke trudniej bo na fb wchodze czesciej i latwiej nadrobic zaległosci Zapraszam

My juz po wizycie :-) z dzidusiem wszystko ok. Pokrywa sie idealnie z okresem czyli 16t+2dni:-) waga 158g, dlugosc prawie 11 cm, serduszko 158 uderzen. Najprawdopodobniej dziewuszka czyli tak jak czulam ♡ ale sie ciesze :-) krwiak niesgety nadal jest ponad 4 cm ale zaczyna sie zasklepiac wiec nadal sanatoryjny tryb życia:-)
    Teraz zbieramy sie do Opola bo po 13 wizyta u hematologa :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Super Anek że wszystko OK z córcią. Oby ten krwiak zszedł do końca.
    My mamy wizytę w poniedziałek więc w tym samym dniu ciąży co wy, też liczę na poznanie płci

Cytat Zamieszczone przez blizniakowa mama Zobacz posta
    Zapraszam wszystkie przyszłe mamy które maja fb na zamknieta grupe marcóweczki 2017 https://www.facebook.com/groups/946401485465563/ dodajcie sie a ja przyjme wasze proby do dołączenia Zapraszam sama jestem w 16 tc z bliźniakami i mam jeszcze dwulatka w domu wiec nie ukrywam że orum czyta mi sie troszke trudniej bo na fb wchodze czesciej i latwiej nadrobic zaległosci Zapraszam
    Mamy już jedna grupę z użytkowniczkami tego forum, a ta jest jakaś inna

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie , długo się nie odzywałam , ale dopadło nas choróbsko . Najpierw córa się przeziębiła teraz wzięło mnie i męża ... U nas ok... umówiłam się na usg genetyczne na 22.10 i już się stresuje .. ruchów jeszce nie czuję ( a mówili , że w 2 ciąży czuje się je wcześniej) więc daje sobie jeszcze 2 tygodnie , może coś ruszy w tym kierunku , moje samopoczucie chyba nie najgorsze nie licząc tego kataru i zatkanych zatok... tfu tfu ...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów