Strona 153 z 211
Pokaż wyniki od 1,521 do 1,530 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Dagmaraz a jakie ćwiczenia wykonujesz na wzmocnienie kręgosłupa? Konsultowałaś to z lekarzem?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Hej, nie bój się. Ciesz sie ciąża i nie zamartwiaj. Ja juz mam z 15 ciuszków dla Maluszka, oprócz tego czapeczke, skarpetki, ręcznik. teraz przymierzam sie do kupna pościeli i rożka. Juz nie moge się doczekać kupna wózka i łóżeczka, ale to dopiero w 7 badz 8 miesiącu.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Dagmaraz a jakie ćwiczenia wykonujesz na wzmocnienie kręgosłupa? Konsultowałaś to z lekarzem?
    takie glownie rozciagajace.nie konsultowalam.ciazy nie mam zagrozonej,w maratonie nie staruje,ciezarow nie podnosze to sama sobie cwicze.przed ciaza tez cwiczylam i biegalam regularnie wiec nie jestem calkiem zastala
    https://www.youtube.com/watch?v=XvZdnRyurwM

cwicze ten zestaw plus jest jeszcze jeden na macie.ale jak za dwa tyg bede u lekarza to sie spytam z ciekawosci

Senior Member
    nihill

O mnie
    dzięki wielkie za podpowiedź zabieram się za ćwiczenia od jutra
    Ja przed ciążą też biegałam i do dziś mam straszną ochotę pójść pobiegać, ale mąż mnie pilnuje, bo uważa że to przesada. Ćwiczyłam jogę jakiś czas i chcę wrócić na zajęcia dla ciężarnych jak już będę miała wolne bo teraz pracując niestety nie zdążam i nie mam sił wieczorem.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    dzięki wielkie za podpowiedź zabieram się za ćwiczenia od jutra
    Ja przed ciążą też biegałam i do dziś mam straszną ochotę pójść pobiegać, ale mąż mnie pilnuje, bo uważa że to przesada. Ćwiczyłam jogę jakiś czas i chcę wrócić na zajęcia dla ciężarnych jak już będę miała wolne bo teraz pracując niestety nie zdążam i nie mam sił wieczorem.
    no ja na bieganie to bym sie nie zdecydowala,ale ciagnie mnie oj ciagnie.to byl moj najlepszy odstresacz.kg kilometrow i nerwy mi puszczaly.

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Nie wiem czy to na zmianę pogody, czy co, ale od wczoraj strasznie boli mnie głowa... Staram się nie brać leków (przed ciążą opakowanie ale boli tak że zaraz mi głowa pęknie. Czytałam że można brać APAP, ale Ibopromu mam unikać. Zgadzacie się? Mam nadzieje że przejdzie

O mnie
    karolina.tak na paracetamolu tabletki bezpieczne.czyli min apap.

ale tu cisza przez weekend..na fb sie rozkrecilo to tu juz malo kto widze zaglada ja tam lubie to forum i czesto zagladam,bo tez piszemy z dziewczynami z 2013,tylko na prywatnym wiec przy okazji wchodze i tu.

ja cos sie chyba przeziebilam.katar od rana.wlasnie pije ciepla wode z swoiskim miodem,imbirem i cytryna.w pogotowiu czeka sok z aroni i czarnego bzu.leczymy sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    kurcze moj niepokoj jest coraz wiekszy bo nadal nie czuje ruchow...w pierwszej ciazy juz wlasnie teraz je poczulam.w skonczonym 17tyg.a w drugiej niby szybciej,a tu nic...wiem ze kazda ciaza inna i ze to nic pewnie nie znaczy,ale jakos tak psychicznie od poczatku sie nastawilam ze poczuje szybciej niz w pierwszej..tak to jest jak sie czlowiek na cos nastawi

Senior Member
    nihill

O mnie
    hej ja weekend spędziłam w górach z mężem było pięknie i ciepło. Dziś odbieram wyniki badan krwi i moczu oby wszystko było ok.
    Mam dziś urodziny więc od rana słodkości i przyjemności w pracy.

A jak u was po weekendzie?

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    hej dziewczyny
    ja tez jeszcze nic nie czuje, czekam niecierpliwie na jakis znak od dzidzi
    Kilka msc temu zdezaktywowalam swoje konto na fb, bo chcialam zaoszczedzic na czasie, jak pojde na zwolnienie to znowu zaloze i chetnie do Was tam dolacze jak Was znalezc?
    Pogoda okropna, w tygodniu bylam na 3 dni w Zakopanem i bylo super slonecznie, baterie nieco doladowane
    pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów