Strona 152 z 211
Pokaż wyniki od 1,511 do 1,520 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    martak, ja dziś idę zapisać się do fizjoterapeuty, i na jakieś masaże. Bo już chodzić nie mogę z bólu, od biodra promieniuje mi ból do kolana nawet jak siedzę. O schylaniu nie ma mowy....koszmar. Na szczęście pogoda na tyle dopisuje że do pracy jeżdżę na rowerze.

Co do wysypki to nie wiem skąd się wzięła, wygląda trochę jak potówka, Odstawiłam kremy i czekam jak nie pomoże to 10 października porozmawiam o tym z lekarzem podczas wizyty.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny

u nas na prenatalnych dopatrzył się dziewczynki- patrząc na to, ze mam 3 chlopców w domu byłoby super więc mam nadzieje ze tak zostanie ale najważniejsze zeby było zdrowe.

wizyta nastepna 3 pazdziernika !! pozdrawiam serdecznie

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    aisuna no nieźle 18 tydzień a ty w pracy jeszcze nie powiedziałaś musisz się dobrze kryć z moim brzuchem już by to nie przeszło A tak na marginesie pewnie Pani dyrektor już wie od jakiegoś " zaprzyjaźnionego informatora" więc rozmowa z twojej strony to pewnie tylko formalność. A w jakim wieku dzieci uczysz że są takie spostrzegawcze i bezpośrednie ?
    Aisuna a jakiego uczysz przedmiotu w szkole ? Ja przez bardzo długi czas chciałam być nauczycielką polskiego lub przedszkolanką ale wiele osób mi odradzało i w końcu wybrałam inne studia i zawód...

Ucze w gimnazjum historii ojjj nawet nie wiesz jak dzieciaki na takie rzeczy patrzą Haha
    Raczej Pani Dyrektor nie wie, bo nikt nie wie jeszcze w pracy tylko sie pytają, a ja daje jakieś mało zdawkowe odpowiedzi, albo mówię że nie wiem

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    dziewczyny bym chciała zaczać już cos kupować dla mojego dzieciaczka ale z drugiej strony boje się jeszcze .... ( zbyt duzo sie na słuchałam i na czytałam)

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    martak, ja dziś idę zapisać się do fizjoterapeuty, i na jakieś masaże. Bo już chodzić nie mogę z bólu, od biodra promieniuje mi ból do kolana nawet jak siedzę. O schylaniu nie ma mowy....koszmar. Na szczęście pogoda na tyle dopisuje że do pracy jeżdżę na rowerze.

Co do wysypki to nie wiem skąd się wzięła, wygląda trochę jak potówka, Odstawiłam kremy i czekam jak nie pomoże to 10 października porozmawiam o tym z lekarzem podczas wizyty.
    mi tak wlasnie od dolnej cz.kregoslupa do posladka bol promieniowal i podobno tak jest jak nerw kulszowy macica uciska.podobno z czasem jest gorzej i wlasnie bol promieniue do kolana a i nawet na cala noge.dlatego chce bardzo wzmocnic kregoslup bo za miesaiac wogule sie nie rusze,a jeszcze nie jest najgorzej bo lerzac np mnie nie boli.cwicze 3 dni i w zasadzie od pierwszysch swiczen poczulam ulge

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aisuna Zobacz posta
    dziewczyny bym chciała zaczać już cos kupować dla mojego dzieciaczka ale z drugiej strony boje się jeszcze .... ( zbyt duzo sie na słuchałam i na czytałam)
    ja teraz mam malo do kupienia wiec nie musze kupowac jakos specjalnie na raty,co wiadomo,taniej.ale juz kilka ciuszkow w lumpku wyhaczylam.takie perelki ze mucha nie siada.za to w pierwszej ciazy to juz chyba jakos od poczatku II trymestru zaczelam wszystko kompletowac.do 30tyg to juz chyba mialam wszystko

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    anek88 bardzo się cieszę z tych kopniaczków pewnie ja jeszcze poczekam, bo brzucha prawie nie widać. Kiedyś pisałam, że strasznie mnie wysypało na twarzy i dekolcie - na szczęście jest to już historia od jakiegoś czasu po prostu nakładam podkład na twarz, bo co prawda są małe przebarwienia ale też cera nie wygląda na zmęczoną.

Nie wiem czy Wy też tak macie, ale dla mnie depilacja pach czy nóg to prawdziwy koszmar. Czuje jakbym wyrywała włosy, są takie twarde i rosną na potęgę... przed ciążą tego nie miałam, mogłam raz na tydzień przejechać nogi maszynką i było ok. Myślicie że to wina hormonów?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Karoolinaa wielkosc brzuszka nie ma znaczenia co do odczuwania kopniaczkow ;-) ja tez nie mam olbrzymiego ;-) zreszta z Jula brzuszek wyszedl mi dopiero ok 6tego miesiaca a ruchy czulam juz od 16 tc :-)
    Co do wlosow to mam to samo jest ich na potego i mega twarde:-P tak to kurcze jest teraz rosna a po porodzie będziemy za nimi plakaly-przynajmniej za tymi na glowie hahahaha xD

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    anek88 - mi te z głowy to raczej wypadają... Jakiś czas temu badałam się pod kątem tarczycy i wszystko OK. Lekarze i fryzjerka mówią że w takim razie jest to wina stresu. Ja w przyszłym tygodniu mam lekarza (czyli 16t) a mam nadzieje że pierwsze ruchy poczuje 10 października (17tc) bo wtedy świętujemy z Mężem 8 lat razem i może Maluszek się poruszy

O mnie
    ja tez pierwsze ruchy w pierwszej ciazy poczulam zanim mnie wydelo.mialam maly brzuszek ktory jeszcze spokojnie moglam ukryc i ciazy nie byloby widac.bylam na podobnym etapie jak teraz,ale teraz brzuchol wiekszy podobno wrecz osoby chude czuja ruchy szybciej.
    wczoraj normalnie chyba na 100% czulam dwa male kopniaczki.jestem niemal 100% pewna ze nie byly to jelita,ani zadne bulgotki i ze to byl maly.dwa delikatne,ale wyrazne pukniecia.mam nadzieje ze sie nie myle i ze lada chwila bede czula je wyrazniej i czesciej,tak zeby juz nie musiec sie zastanawaic czy to to

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów