Strona 151 z 209
Pokaż wyniki od 1,501 do 1,510 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Chomiczku, głowa do góry. Mam nadzieję, że dolegliwości ci miną i wkrótce zaczniesz się cieszyć naszym stanem.

Rosalinn, mój lekarz pracuje na Ujastku i póki co tam "planuję" poród. Chociaz jeszcze tam nigdy nie byłam Koleżanka i siostra polecają Narutowicza. Druga koleżanka z kolei tylko Żeromski..a ja nie wiem w sumie. Dlatego pytam. Najbliżej mam Kopernika lub Siemieradzkiego, ale tam z kolei spotkałam się bardzo złymi opiniami. W Rydygierze moja córka miała wycianane migdałki. Szpital ok, lekarz tez, natomiast pielęgniarki to już babki z dużymi problemami...ale to pewnie zależy od zmiany

Tez mam wysypke na szyi i dekolcie. I wogóle trądzik jakby się pojawił. Czego nie miałam przy córkach..za to przy nich w III trmestrze miałam motyla na twarzy, takie silne przebarwienia Nie wierzę w żadne wrózby dotyczące płci. Moja najstarsza córka powinna być chłopcem według wszystkich znaków na niebie i nim nie jest Czułam się swietnie, zero objawów ciązowych, piena cera na początku, mały brzuszek raczej okrągły nie spiczasty..nawet kalendarz chiński i czas poczęcia potwierdzały chłopca. Od tamtej pory nie wierzę w żadne wrózby.

Też kupiłam ta oliwkę, we wcześniejszych ciażach miałam balsam Palmersa, ale przeszkadzał mi zapach i rzadko się smarowałam. I nie mam rozstępów.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Ja też z Krakowa i planuję poród na Ujastku, tam pracuje moja lekarka i rodziła tam większość moich znajomych, wszyscy polecają. Tylko moja szwagierka rodziła dwoje dzieci na Kopernika i trzeci poród też tam planuje. O Rydygierze słyszałam raczej neutralne bądź negatywne opinie.

My wczoraj mieliśmy wizytę lekarską wszystko dobrze u dziecka. Dostałam skierowanie na kolejne badania, bo okazuje się że poprzednia lekarka nie dopełniła wszystkiego i mam trochę do nadrobienia.
    Płci nadal nie znamy, ale kolejna wizyta już 10 października więc może wówczas się uda.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Z serii Babydream ja używam mleczka do ciała - wolę ta konsystencję od oliwki .
    Ale macie wybór ze szpitalami,u nas tylko jeden więc wybór mam narzucony,ale nie mam co przesmradzac
    Ja jestem po wizycie u nas wszystko oki,szyjka się trzyma,z lozyskiem wszystko dobrze,bobo waży 220 gram, wszystko wskazuje na dziewczynkę ale będę miała potwierdzenie na bank na polowkowych które mam 18 października

Hej dziewczyny, ja równiez stosuję kosmetyki z serii Babydream, póki co balsam ale oliwke też już mam w zapasie, muszę się już smarować bo czuję taka napięta skórę na brzuszku, czasem swędzi i już zaczyna on być w końcu widoczny . W pierwszej ciąży również stosowalam Babydream i nie wiem czy to ich zasluga czy genów ale nie miałam ani jednego rozstepu.
    Co do nacinania krocza to mnie to nie ominęło, pewnie coś tam podpisywalam ale nie pamiętam a przy samym nacinaniu nie zostałam poinformowana przez położna o tym fakcie, aczkolwiek wiedzialam co sie święci bo widziałam jak pielęgniarka coś poloznej podawala. Mimo iż poród był bez znieczulenia to nacięcia wcale nie poczułam, rana goila się ładnie, bez bólu, gorzej już bolało znieczulenie przy szyciu hehe .
    Też nie wierzę w przesądy że córka w ciąży odbiera urodę, akurat mam dziewczynę i powiem nieskromnie że w ciąży wyglądałam ładnie :P miałam super włosy, cerę, może to też fakt że nie miałam wtedy dziecka i mogłam się skupić tylko na sobie i swoim wyglądzie co nie znaczy że teraz o siebie nie dbam staram się wyglądać jak zadbana a nie umeczona matka polka

Chcialam sie pochwalic ze jak juz wspominalam od kilku dni odczuwalam bulgotki i motylki w brzuszku a dzisiaj pierwsze wyrazne kopniecia ♡♡♡♡ i maluch zaczyna sie wypychac i brzuszek przeskakuje ♡ ale sie ciesze ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    aisuna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-04 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny !

Tak szybko piszecie ze nie jestem w stanie w ogolę czegokolwiek napisać. Raczej czytam bo nie wiele mam do napisania z moich doświadczeń bo to moja pierwsza ciąża.
    Jako ze jest to moja pierwsza ciąża nie umiem rozróżnić czy mój Pitulek mnie kopie a jestem w 17/18 tygodniu. Codziennie głaszcze brzuszek i mowie kopnij dziś Mamusie
    Wczoraj byliśmy u lekarza Pitulek nie chciał pokazać nam co ma choć cały czas jest mówione ze będzie chyba chłopak ale jak będzie dziewczynka też będę szczęśliwa ważne żeby było zdrowe. Wczoraj takie akrobacje robił w brzuszku w czasie USG że aż sama się dziwie ze tego nie czuje - wyobraźcie sobie że stanął na głowie - mały akrobata hihi. Tak się ciesze ze będę miała dzidziusia i nie mogę tak się doczekać lutego/ marca
    Jak na razie to też mam anemie i przepisała mi lekarka żelazo z potasem wiec mam nadzieje ze to pomoże dodatkowo biorę jeszcze pregne dha i pregne plus no i oczywiście lek na niedoczynność tarczycy - nawet nie spodziewałam sie ze tyle leków będą zażywać w ciąży.

Brzuszek już widać a mnie koleżanki w pracy i uczniowie pytają czy jestem w ciąży a jeszcze nie powiedziałam Pani Dyrektor idę w piątek powiedzieć i tak się boje bo nie wiem jak mam zacząć rozmowę. A boje się powiedzieć bo jak podpisywałam umowę to byłam w ciąży i nie wiem co teraz będzie - mam nadzieje ze wszystko ok.

Serdecznie pozdrawiam Was wszystkie Buziaki

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    dziewczyny jak sobie radzicie z wysypką na dekolcie? jak mam straszny wysyp małych, ropnych pryszczy . Myślałam ze może Babydream mnie uczuliło, ale odstawiłam i nie ma żadnej poprawy. (

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Anek gratulacje kopniaków wiem jak to cieszy też bym już chciała mieć takie regularne i mocne teraz właśnie wspominałam jak mój synek miał czkawkę w brzuszku i aż mi brzuch podskakiwał to było super.

aisuna no nieźle 18 tydzień a ty w pracy jeszcze nie powiedziałaś musisz się dobrze kryć z moim brzuchem już by to nie przeszło A tak na marginesie pewnie Pani dyrektor już wie od jakiegoś " zaprzyjaźnionego informatora" więc rozmowa z twojej strony to pewnie tylko formalność. A w jakim wieku dzieci uczysz że są takie spostrzegawcze i bezpośrednie ?
    Ostatnio edytowane przez martkak ; 29-09-16 o 09:52 Powód: pomyłka

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Nihill, zalezy od czego ta wysypka. Ja mam alergie kontaktową na szyi i smaruję Balneum emulsją i kąpię się w olejku , a pediatra mojej córki poleciła mi żel Decubal do skóry swędzącej. Ginekolog z kolei powiedział, że raz na jakiś czas moge nawet zastosowac maść sterydową i na pewno nie zaszkodzę tym dziecku. Ale jeszcze daję rady bez sterydów.

A tak wogóle co wy tak zamilkły?

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    nihill niestety też mam ten problem ja mam na całej twarzy i na górze pleców - stosuję żel który używam od dawna antybakteryjny clinica i miejscowo pastę cynkową ( wydaje mi się że już ktoś o niej pisał). Pasta cynkowa działa ale niestety interwencyjnie więc nie zapobiega. Niestety chyba tak bywa że cera się psuję w pierwszej ciąży też tak miałam i poprawę miałam dopiero ok 5 miesiąca. W pierwszej ciąży myślałam o jakiś zabiegach u kosmetyczki ale się bałam i teraz też nic więcej robić nie będę jeszcze mnie uczuli i będzie jeszcze gorzej.

A tak dodatkowo mi doszedł jeszcze jeden objaw ciąży zaczęły mnie boleć stawy biodrowe tzn. pachwiny tak jakby mi się poluzowały ; czuję się jak bym miała z 15 lat więcej

Aisuna a jakiego uczysz przedmiotu w szkole ? Ja przez bardzo długi czas chciałam być nauczycielką polskiego lub przedszkolanką ale wiele osób mi odradzało i w końcu wybrałam inne studia i zawód...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów