Strona 150 z 211
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Ale naskrobayłyście! My mamy mieszkanie 60m plus ogródek: sypialnia i salon z kuchnią. Ale znaleźliśmy idealną działkę więc na wiosnę ruszamy z budową a mieszkanie później wynajmiemy Jeśli chodzi o dodatkowe kilogramy to nadal -5kg na minusie! A brzuszek już całkiem spory. Ale cały czas męczą mnie mdłości i wymioty A przez to, że brzuch rośnie już prawie w nic się nie mieszczę! W piątek mamy wizytę i liczę na to, że dowiemy się w końcu czy chłopiec czy dziewczynka Pozdrawiam serdecznie mamusie

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dawno mnie tu nie było i nie wiem czy przeczytam to co naskrobałyście. Mi wyskoczył malutki brzuszek i wydaje mi się że dzidzia się rusza, a może to tylko flaczki... Sama nie wiem. Generalnie w moim brzuchu jest spokój, ale jak coś zjem to zaraz tak jakby mi woda ruszała się w brzuchu, a jak położę rękę to cisza...
    Mnie czeka wyzwanie bo dzisiaj dowiedziałam się że pod koniec października będzie w przedszkolu balik jesienno-hallowinowy i trzeba wymyślić strój. Niby już mam plan, ale trzeba wybrać się do lasu Może w weekend będzie spacerek.
    Ostatnio wymyśliłam sobie, że chciałabym komodę razem z przewijakiem, bo jak wstawimy łóżeczko pod piętrowe łóżko córci to jakoś nie wyobrażam sobie jeszcze na łóżeczku przewijaka. Mój mąż twierdzi że do porodu to jeszcze tysiąc pomysłów będę miała. Pewnie tak, niech się przyzwyczaja w końcu kobieta zmienną jest zwłaszcza w ciąży

Hej :-)
    Co do nacinania krocza mnie nie nqcinali, podpisywalam oczywiscie zgode ze w razie potrzeby wyrazam taka intencję ale obeszlo sie bez, fakt ze sama teoche peklam ale nie bylo zle :-) teraz w wiekszych szpitalach raczej staraja sie uchronic krocze ;-)
    Paula ja biore Szelazo SR tak jak pisalam i zapqrc nie mam, to jest jakies zelazo o przedłużonym czasie dzialania.
    Rosalinn dzieki ze pytasz :-) u mnie ok, nadal plamienia ale przyzwyczailam sie ;-) odczuwam juz od kilku dni bulgotki takze bardzo sie ciesze wizyta u gina 4.10 serduszko na detektorze wali jak opetanie wiec cudownie. Co do brzuszka mnie tez nagle wysadzilo. Pileczka jest juz widoczna :-) no i na szcsescie udalo mi sie w koncu przytyc :-P takze jestem z siebie dumna ;-) wczoraj wyszlam z mezem i cora na króciutki spacerek bo byla tak sliczna pogoda ze az żal bylo nie skorzystać:-) ale poza tym oczywiscie nadal duuuuzo lezenia :-)
    Co do mieszkania to jak zaszlam w ciaze z Jula wynajmowalismy mieszkanko 39 m. Pod koniec ciazy postanowilismy wziasc kredyt i tak teraz mieszkamy w 52 m dwa spore pokoje :-) takze jula bedzie dziela pokoj z rodzenstwem ale nie uwazamy tego za zad3n problem ;-) ja tez dzielilam pokoj z sis i nie bylo zle ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Dzięki za odpowiedzi dotyczące krocza kamień z serca..ja przy pierwszym porodzie tez trochę pękłam ale dosc szybko się zagoilam, a przy drugim to już był pełen luzik. Mam nadzieję, że i tym razem się uda

Krakowianki, ja tez z grodu Kraka Gdzie planujecie rodzić?

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Paula07 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź

KlaudiaB ale fajnie z tym balem, choc wiadomo, że to dodatkowe zajęcie...

Anek88 oj, to dobrze, że jest ok trzymam cały czas kciuki

Anitet o jak miło ja od poronienia jestem związana ze szpitalem uniwersyteckim na Kopernika, więc już przy nim zostanę, zwłaszcza, że mam stamtąd lekarza prowadzącego a i przy bliźniakach jest to najlepszy wybór...ale słyszałam, że w Rydygierze jest fajnie, można tam sobie wykupić położną...a jakie Ty masz typy?

Ja dziś wybrałam się z młodą do parku, na plac zabaw, bo było ładne słoneczko i odżyłam...

Czy któraś z Was używa oliwki z Babydream fuer Mama? Bo dostalam od siostry, a czytam u Sroki i w necie, że smarowanie się olejem sojowym nie jest wskazane w ciąży i już nie wiem, co robić...w ciąży z Lilą używalam Musteli, bo dostalam od sis, Pharmaceris - ale musiałam odstawić, bo mnie uczulał, natomiast bardzo lubiłam Palmersa, który uzywałam juz w III trymestrze. Teraz jednak się boję, że miałabym prpblemy z jego zapachem, bo zapach klasycznego balsam do ciała Dove wywyłuje u mnie odruch wymiotny, a co dopiero yaki intensywny Palmers...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Czy któraś z Was używa oliwki z Babydream fuer Mama? Bo dostalam od siostry, a czytam u Sroki i w necie, że smarowanie się olejem sojowym nie jest wskazane w ciąży i już nie wiem, co robić...w ciąży z Lilą używalam Musteli, bo dostalam od sis, Pharmaceris - ale musiałam odstawić, bo mnie uczulał, natomiast bardzo lubiłam Palmersa, który uzywałam juz w III trymestrze. Teraz jednak się boję, że miałabym prpblemy z jego zapachem, bo zapach klasycznego balsam do ciała Dove wywyłuje u mnie odruch wymiotny, a co dopiero yaki intensywny Palmers...[/QUOTE]

Ja uzywam tej oliwki bo kilka osob mi ja polecilo. raczej nie bede zmieniac, nie ma co popadac w paranoje

Ola ja uzywalam w kazdej ciazy wlacznie z ta. Gwarantuje Ci ze jest produktem bezpiecznym :-)co do oleju sojowego to chodzi pewnie o to ze soja ma fitoestrogeny hormony imitujace nasze ludzkie hormony tylko pochodzenia roslinnego :-) ale taki olej stsowany zewnetrznie na skórę nie ma negatywnego wplywu ani na mame ani na dzidzusia takze spokojnie kontynuuj ♡

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    P.s sama tez sie zaczytuje w portalu Sroki i swietnie pisze recenzje ale do wszystkiego trzeba miec leciutki dystans -mowi to Pani Kosmetolog ;-)

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Witam.
    Ale się dziewczyny rozpisałyście i dobrze forum nam się rozkręca

Chomiczek bardzo Ci współczuję tych dolegliwości, na pewno niedługo już się skończą. I rozumiem Twoją irytację. Mój mąż też jak sprząta to ja mogłabym po nim poprawiać niestety faceci tak mają.

Niestety nie jestem w stanie odnieść się do każdej Was ponieważ podczytuję Was ale personalnie nie pamiętam co która pisała więc odpowiem i napiszę ogólnie.

Jeśli chodzi o nacinanie krocza ja miałam i w szpitalu na ip podpisywałam wstępną zgodę na ewentualne zabiegi min. nacięcie krocza, transfuzje krwi itp.
    Natomiast personel ma obowiązek poinformować mnie i zapytać jeszcze czy wyrażam na to zgodę. Faktycznie położna mnie poinformowała że musi naciąć ponieważ skurcze mi zanikają i boi się że będą musieli użyć próżnociągu - więc się zgodziłam nacinała mnie 2 razy w trakcie skurczu i to nie bolało czułam że coś tam mnie dotyka ale w życiu bym nie powiedziała że mnie tnie. I była to dobra decyzja skurcze miałam coraz słabsze. Natomiast gojenie rany wspominam gorzej naprawdę okropnie mnie bolało. Rodziłam bez znieczulenia piszę o tym bo nie wiem czy może jest różnica jak się ma.

Paula pisałaś o monitorze oddechu nie wyobrażam sobie bez niego życia. Miałam przy pierwszym dziecku teraz pożyczyłam siostrze i przy drugim na pewno będę używać. Przynajmniej spałam spokojniej choć na szczęście nigdy nie miałam alarmu ale mam znajomych którzy mieli i gdyby nie to to mogli by stracić dziecko.
    Mam nadzieję, że po wizycie twoja szyjka nadal będzie się" sprawować wzorowo" choć wiem że przy takim schorzeniu trzeba być czujnym cały czas i jak tylko coś niepokoi to niezwłocznie jechać na IP.

Pisałyście o małych mieszkaniach ja mam 53 m dwie sypialnie i salon z aneksem i wiem że muszę w nim mieszkać jeszcze z 5-8 lat. Jak na razie nie jest źle na bieżąco przebieram rzeczy dziecka i zawożę do teściów i staram się nie kupować zbędnych rzeczy które się potem tylko w domu przewalają. I jakoś sobie radzimy - natomiast chyba największy problem jest z zabawkami. Natomiast teraz jestem 2 tygodnie u teściów mają 2 piętrowy dom i wiem że przy tak małym dziecku nie chciałabym tak mieszkać to latanie po schodach mnie denerwuje szczególnie w nocy jak mały stwierdzi że jest głodny wtedy doceniam moje własne ale ciasne mieszkanko.

A pisałyście jeszcze o brzuszkach ja też mam spory. Mój mąż nie widział mnie tydzień i zdziwił się ostatnio że tak mi urósł.

Przepraszam ale już nie pamiętam co miałam napisać może mi się przypomni.
    Pozdrawiam

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Wystarczy nie zaglądać przez weekend na forum a już jest co czytać przy okazjo oglądając M jak Miłość :P
    Co do mieszkania: ja tak jak większość z Was, mieszkam w 2 pokojach. Rok temu robiliśmy duuuży remont, nie myśląc że pojawi się Dzidzia. Planowaliśmy tu pomieszkać przez kilka lat a na powiększanie rodziny znaleźć większe lokum... Jednak los lubi czasem robić niespodzianki

chomiczek, rozumiem Cię. Mimo że nie przechodzę tak źle ciąży jak Ty, ale cały sierpień i połowę września ciągle spałam i jadłam płatki z mlekiem. Do tego wysypka na twarzy, szyi i dekolcie. Ciągle się zastanawiałam, kiedy kobieta jest w tym stanie błogosławionym, bo wcale się tak nie czułam (a tym bardziej nie wyglądałam). Trzymam kciuki żeby Ci przeszło

A ja jutro znowu jadę w Polskę! Znowu jakieś szkolenie, wyjazd. Ach, to nasze Maleństwo już tyle km zrobiło :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów