Strona 15 z 209
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Ja w pierwszej ciąży pracowałam do 30 tyg i czułam się doskonale. Teraz też czuję się super tylko że bolą mnie piersi a córcia wcale nie ma zamiaru odczepić się od cycusia

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    U mnie wszystko ok właśnie szykuję się na basen z córcia. W poprzedniej ciąży pracowałam do 30 tyg bo czułam się doskonale i mam nadzieję że teraz też tak będzie Szkoda mi dziewczyn, które muszą znosić te "męki" w ciąży, to w końcu taki piękny czas że trzeba się radować

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    No dziewczyny jest nas coraz więcej

Ja bylam dzisiaj u ginekologa. Jeszcze nic nie widac. Nastepna wizyta we wtorek 2 sierpnia. W poniedzialek mam powtorzyb bete i inne badania do zrobienia mi dal. Powiedzial, ze to wczesna ciaza na razie i mam sie nie zamartwiac. Czasami sie tak zdarza, ze beta rosnie wolniej. Czekamy do wtorku i niech beta podrosnie !

Member
    Monika0603

O mnie
    Karolinamal a u Ciebie który to tydzień? Ja mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieje że będzie już coś widać
    Ostatnio edytowane przez Monika0603 ; 27-07-16 o 13:14

Member
    Monika0603

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez justyn-a Zobacz posta
    U mnie wszystko ok właśnie szykuję się na basen z córcia. W poprzedniej ciąży pracowałam do 30 tyg bo czułam się doskonale i mam nadzieję że teraz też tak będzie Szkoda mi dziewczyn, które muszą znosić te "męki" w ciąży, to w końcu taki piękny czas że trzeba się radować
    Ja w pierwszej ciąży musiałam leżeć bo ciągle skracała mi się szyjka i groziło to szybszym porodem :-/ Mam nadzieję że ta ciąża będzie inna bo chciałbym przeżyć ją aktywnie tym bardziej że przy moim dziecku nie mogę pozwolić sobie na lezenie, no chyba że będzie trzeba dla dobra maluszku.
    Teraz nie mam wcale apetytu i strasznie bolą mnie piersi:-(

Hey dziewczyny jak tam u was z tarczycą ? Ja mam TSH 3,56 i się martwie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Hej dziewczyny, w końcu chwila,żeby się troszkę pochwalić. W piątek wizyta u lekarza, piękna ciąża, wyliczony 8 tydz i 5 dz. , na usg cudna prawie 2 cm dzidzia i maleńkie bijące serduszko.
    wszystkie badania w porządku więc bierzemy witaminki i rośniemy, za niecały miesiąc kolejna wizyta i 12 tygodniowe usg, którego nie mogę się doczekać i po którym troszkę odetchnę.
    karta ciąży oficjalnie załozona, ptp (planowany termin porodu) 2.03.2017.

Jestem dobrej myśli, wszystko idzie dobrze ale stres czy wszystko jest ok jest zawsze i jakos nie mogę się tego pozbyć. Co do objawów to mam okropne mdłości rano ale nie tylko, mam już dość, staram sie jesc i nawet na wiele rzeczy mam ochotę, ale potem i tak mi niedobrze. Czekam kiedy minie ten pierwszy trymestr i bede mogla sie cieszyc dobrym samopoczuciem.
    piersi troszke bola, ale do wytrzymania.
    Trzymam kciuki za Was, żeby wszystko było ok i nasze dzidzie rosly zdrowo coraz wieksze.
    Mam pytanie czy w badaniach podstawowych robicie test pappa, tzn jezeli nie jestescie w grupie zwiekszonego ryzyka wykonujecie to badanie?

Senior Member Awatar Gosia93
    Mieszka w
    Katowice
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-08-07 zobacz kalendarz
    Data
    29.07.14
    Drogie przyszle mamusie moge liczyc na glosy w konkursie dzieci? Mozna oddac jeden dziennie do 29.07 Bardzo mi zalezy i przepraszam za spam, ale w kupie mamusiek sila !

http://rudaslaska.com.pl/plebiscyt-o...080,12621.html

Monika0603 ja jestem w 5tyg 3dc. Ginekolog mowil, ze za tydzien powinno byc juz cos widac.
    Maalinowa koniecznie idz do endokrynologa. TSH w ciazy nie powinno przekracacz 2,5.,ja mam niedoczynnosc tarczycy i przy lekach teraz mam 1,7.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów