Strona 149 z 211
Pokaż wyniki od 1,481 do 1,490 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    chomiczek nie martwię się o hałas w domu gdy dziecko śpi tylko raczej o zapachy z kuchni itd.. Teraz nasza pościel , ubrania przesiąkają zapachami z kuchni i obawiam się że dziecko też będzie cało czas jakby w kuchni pod tym względem...ale to nie panika z mojej strony, tylko strefa psychicznego dyskomfortu. ciążowe marudzenie.

Co do hałasu to faktycznie bratowa taki problem miała przy dwójce dzieci, jak dziecko spało to mogła tylko szeptać w innym pomieszczeniu a o gościach to nie ma mowy, pralka, odkurzać tylko gdy dziecko wstało. My chcemy normalnie żyć ( w miarę możliwości), na szczęście poród na wiosnę więc wietrzenie czy spacery męża z dzieckiem gdy ja będę wykonywała " dezynfekcję" mieszkania załatwią problem.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Co do ubrań - ja mam problem ze spodniami,od dawien dawna biegam w legginsach lub spodniach na gumce - ale tu pojawia się problem gumka zaczyna przeszkadzać mi na brzuszku,więc zamówiłam sobie spodnie ciążowe z hm przez Internet zamówienie zrobilam w czwartek więc mam nadzieję,ze w tym tyg dotrą do nas

O mnie
    Jutro mam wizytę - nawet nie wiecie jakiego stresa mam stresa mam.ze względu na szyjke mam nadzieję że się wszystko trzyma i jutro się dowiem czy zakładamy pesser lub szew czy na razie na spokojnie nie potrzebujemy tego no i może poznamy płeć,przed wizytą mam zamiar zjeść troszkę czekoladek żeby podbudzic dzidzie do współpracy podczas usg .

O mnie
    W ogóle ja wciąż chodzę taka ospala i bez sił ale to dlatego że hemoglobina nam spadła do 10.1 - więc mamy anemie,troszkę tak konkretnie,także mam nadzieję że doktorek jakoś zaradzi i przepisze mi jakieś dobre żelazo po którym nie będę miała zaparcia

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    oo paula mówisz że czekolada pobudzi dzidzie? Ja mam dziś wizytę i chciałabym żeby nasz śpioch łaskawie się ruszył, na ostatnim badaniu spał niewzruszony, a jak go budziłam udawanym kaszlem to jedynie odwrócił się z boku na bok i dalej spał. Dlatego też płci jeszcze nie znamy Może dziś się uda.

ja miałam badania krwi w minionym tygodniu i wszystko było OK. Jem dużo natki z pietruszki i ponoć bogata w żelazo dieta pomaga z anemią ciążową.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    cześć , i ja się wychowaywałam w mieszkaniu 3 pokojowym z mamą i brać mi a że chłopaki nie mogli się zawsze dodagać to oddałam swój pokój jednemu z nim a sama miałam pokój z mamą , i całe szczęście , że mama i ja traktujemy się jak przyjaciólki bo inaczej byłoby ciężko. Teraz z mężem wynajmujemy 2 pokojowe mieszkanie w jednym pokoju mamy sypialnio bawialnie a w drugim salon , jak się urodzi drugie dziecię bedzie trzeba tutaj jakoś wszystko rozplanować... a póki co nie chce o tym jeszcze myśleć

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Paula07 trzymam kciuki za wizytę! Ja mam we czwartek. Też jestem strasznie ospała. Trochę pokrzątam się po domu i już mi się spać chce. Czy masz może tak, że czasem jak wstajesz z łóżka, to kłuje się na zakończeniach blizny po cc? Czy Ty w ciąży z chłopcami rozróżniałaś, który się rusza? Jakie widzisz różnice, m.in. w samopoczuciu, jak porównasz ciążę mnogą z pojedynczą?

Dziś mam fazę na herbatę Lipton z cytryną, mam nadzieję, że nie zaszkodzę maluchom. Może im smakuje, bo dają o sobie znać, no, chyba, że na odwrót

Co sądzicie o teorii, że w ciąży z chłopcem się wygląda promiennie, a w ciąży z dziewczynką nieciekawie? Bo m.in. moja koleżanka z pracy tak uważa. Natomiast moja bliska koleżanka, która ma już dziewczynkę (4latka) i chłopca (4 mce) jest zdania, i ja się z nią zgadzam w 100%, że to po pierwsze zależy od ciąży, a po drugie, zazwyczaj jak się jeszcze nie ma dzieci, to wygląda się cudownie, bo jest czas na dbanie o siebie i odpoczynek. Natomiast jak się już ma np. pełnego energii niemowlaka lub przedszkolaka, to już nie ma czasu na wylegiwanie się do woli (oczywiście pomijam mamusie, które, biedne, muszą leżeć przymuszone) i dbanie o ciało i ducha...

aplaneta18 właśnie się skapnęłam, że jesteśmy z tego samego miasta i mamy i będziemy mieć dzieciaki w tym samym wieku
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 26-09-16 o 13:34

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ale wam dziewczyny zazdroszcze wizyt moja dopiero za 3tyg,ale tydzien temu byla,wiec to calkiem logiczne ruchod nadal nie czuje takich ktore bym wiedziala ze sa napewno ruchami malego i czula je bez wczuwania.ale codziennie czekam.z synkiem poczulam w 17/18tyg.takze codziennie mam nadzieje ze to juz bedzie DZIS

O mnie
    Rosalinn blizna po cc momentami zaczyna troszkę pobolewac,bo macica się rozciaga,ale słyszałam,ze na końcówce u kobiet które mają mała różnicę między porodami daje o sobie znaki ostro
    Rozroznialam który z chłopców się odzywa,bo oni raczej przyjęli swoje stałe pozycje i tylko Marcel przepychal się między braćmi,później już nie miał nawet takich możliwości. Igor ułożył nam się na samym dole i jak kopał to kopał po szyjce,on był w brzuszku na tyle uparty,ze nie zmieniał swojej pozycji i nie dał się tam wcisnąć braciom. Marcel uzlozyl się nam pod zebrani po lewej stronie brzuszka i on w brzuszku był największa rozrabiaka przepychal się i on najwięcej się ruszal,kopał itd ze czuć go było nie powiem że ciągle ale większość czasu,a po prawej stronie zajął miejsce Wojtek,który też bardzo się rozpychal.
    Porównując ciążę,z chłopcami miałam zdecydowanie większy brzuch na tym etapie,macica się szybciej rozciagala i było mi zdecydowanie 'ciężej',musialam robić sobie więcej odpoczynku i nie było mowy o dłuższych spacerach bo więzadła macicy dawały się ostro we znaki. W tej ciąży mam zdecydowanie więcej ruchu,i wyniki z krwi troszkę lepsze.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    oo paula mówisz że czekolada pobudzi dzidzie? Ja mam dziś wizytę i chciałabym żeby nasz śpioch łaskawie się ruszył, na ostatnim badaniu spał niewzruszony, a jak go budziłam udawanym kaszlem to jedynie odwrócił się z boku na bok i dalej spał. Dlatego też płci jeszcze nie znamy Może dziś się uda.

ja miałam badania krwi w minionym tygodniu i wszystko było OK. Jem dużo natki z pietruszki i ponoć bogata w żelazo dieta pomaga z anemią ciążową.
    Ja jak zjem coś słodkiego to za chwilkę nasze bobo daje nam o sobie znać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów