Strona 148 z 210
Pokaż wyniki od 1,471 do 1,480 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    nihil
    nie martw się o metraż mieszkanka jak dla mnie to same plusy, ze dziecko będzie blisko "zycia domowego" - przyzwyczai się do normalnych, domowych "hałasów" przy gotowaniu, sprzątaniu itd. najgorzej, gdy chodzi się na paluszkach, bo dziecko obok... moja siostra tak nauczyła swojego syna, ze wszystko cichutko, bo on spi, bo on coś tam... i doszło do tego, ze dziecko nie potrafilo spokojnie lezec/siedziec (nie mowiac juz o spaniu) jesli nie bylo kompletnej ciszy. Mogła zapomniec, ze mlody przespi sie na spacerze, czy w samochodzie... Ja nauczona jej bledami przy obu dzieciakach normalnie sprzatalam, gotowalam itd mimi, ze np akurat któreś spalo... nocny odpoczynek jest w ciszy, w dzien normalne zycie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Dziewczyny może nie powinnam tak myśleć i mówić bo wiem, że niejedna kobieta marzy o ciąży i o tych wszystkich objawach itp. a nie może być w ciąży. Nasza ciąża była planowana , wyczekiwana, ale ja już nie daje rady psychicznie i fizycznie....te ciągle wymioty, osłabienie, ciągłe leżenie w łóżku mnie wykańcza!! Zosia 3 tydzień nie chodzi do przedszkola, bo jest chora, wymaga uwagi i zabawy a ja zwyczajnie nie mam siły!! szkoda mi jej bardzo poza tym nie mam siły, żeby cokolwiek zrobić w domu, mąż sprząta, gotuje i zajmuje się domem,ale wiadomo jak to sprzątanie wygląda, leżę i z bezsilności ryczę! i zastanawiam się kiedy to się skończy.
    Przepraszam za moje narzekanie, ale jest mi naprawdę źle
    [

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    nihill mnie tez wywalilo nagle w ciagu kilku dni.z dnia na dzien wyszedl mi brzuch-poprostu macica sie wyzej przesunela.od tego czasu tez zaczal mnie pobolewac kregoslup.wiec tak,jest to mozliwe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    Z tym cięciem sn to nie wiem,bo miałam cc. Jednak moja mama rodziła 5 lat temu i miała nacinane krocze podczas skurczu nie wiedząc absolutnie o tym,to samo było w przypadku moich dwóch koleżanek jedna z nich rodziła 2 lata temu a druga rok temu - ale jeśli się nie mylę one już podpisywaly jakaś zgodę na to,ze jeśli będzie taka konieczność to godzą się na to. Choć mnie wydaje się,ze jest to zależne od szpitala. U nas przy sn można poprosić o znieczulenie w kręgosłup - ale to kosztuje 400 zł,natomiast w innych szpitalach takie znieczulenie przysługuje kobiecie bez platnie. Co inny szpital to inny obyczaj mnie czeka kolejne cc,na.razie o tym nie myślę,będę myśleć pod koniec w lutym,ale ja dobrze nie wspominam cc,ale lekarz mnie zapewnia ze teraz będzie zdecydowanie lepiej
    ja tez bylam nacinana przy skurczu.ale powiem wam szczerze ze nie pamietam nawet czy podpisywalam zgode czy nie.bo mialam pamuietam juz dosc mocne skurcze i jeszcze mase papierow do podpisania i zgod do wyrazenia,wiec nie wiem.wiem ze dos dlugo nie moglam na tylku usiasc,mimo ze niby ladnie sie zagoilo i nie bylam mocno ncieta..

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez chomiczek Zobacz posta
    ja jeszcze nie przytyłam, tylko chudnę...brzuszek trochę widoczny.
    My mamy wielki dom, więc o miejsce nie muszę się martwić. Może do dziwne, ale podoba mi się jak rodzeństwo ma razem pokój i u nas właśnie tak będzie, choć zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo różnica wieku będzie spora. Ludzie szaleją obligatoryjnie noworodek musi mieć osobny pokój urządzony najlepiej przez dekoratora wnętrz, a w praktyce zaczyna ten pokoik używać pomiędzy 2-3 rokiem życia.
    Mnie nacinali przy porodzie, ale np. w tym samym szpitalu moja koleżanka przy drugim porodzie nie była nacinana.
    Paula gratuluję ślubu!
    i wlasnie z tym nacieciem to wiem ze nie wszystkie nacinaja w tym szpitalu w ktorym rodzilam.kolo mnie lezala kobieta ktora nie miala naciecia,ale to byl jej 3 porod.juz godzine po porodzie latala po oddziele i lekarze sie zmiali ze z niej to dziecko wyskoczylo moze teraz przy drugim tez bede miala latwiej i obejdzie sie bez naciecia,a moze bedzie jeszcze gorzej..zobaczymy za pol roku

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    My mamy dwa pokoje,w zeszłym roku robiliśmy tam remont bo przygotowywaliśmy go dla synkow,ale wyszło jak wyszło. Pokój na razie stoi pusty i przez najbliższy okres będzie stał. Łóżeczko dziecka będzie stało przy naszym łóżku,nie biorę pod uwagę innego rozwiązania,podrośnie i dopiero pójdzie do swojego pokoiku
    Dziecko musi przywyknąć do tych wszystkich hałasów poza tym dziecko musimy mieć przy sobie,bo pewnie oboje będziemy swirowac czy wszystko jest dobrze Piotrek ma zamiar kupić monitor oddechu,nasza sąsiadka straciła córeczkę kilka dni po powrocie ze szpitala - śmierć lozeczkowa,poza tym sami jesteśmy po stracie,więc nawet nie chcąc siać paniki,będziemy woleli chuchac i dmuchać na zimne .

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez chomiczek Zobacz posta
    Dziewczyny może nie powinnam tak myśleć i mówić bo wiem, że niejedna kobieta marzy o ciąży i o tych wszystkich objawach itp. a nie może być w ciąży. Nasza ciąża była planowana , wyczekiwana, ale ja już nie daje rady psychicznie i fizycznie....te ciągle wymioty, osłabienie, ciągłe leżenie w łóżku mnie wykańcza!! Zosia 3 tydzień nie chodzi do przedszkola, bo jest chora, wymaga uwagi i zabawy a ja zwyczajnie nie mam siły!! szkoda mi jej bardzo poza tym nie mam siły, żeby cokolwiek zrobić w domu, mąż sprząta, gotuje i zajmuje się domem,ale wiadomo jak to sprzątanie wygląda, leżę i z bezsilności ryczę! i zastanawiam się kiedy to się skończy.
    Przepraszam za moje narzekanie, ale jest mi naprawdę źle
    chomiczek zal sie ile chcesz i nie tlumacvz sie tym ze nie powinnas narzekac bo cos tam,bo inni maja gorzej itp.kazdy z nas ma gorsze chwile i tak poprostu jest.Nikt nie jest wiecznie szczesliwy,bez chwili smutku i zlosci,tylko w roznych sytuacjach zyciowych akurat sie ludzie znajduja.Życze ci aby chociaz troche juz organizm odpuciscil i zebys mogla zaczac wkoncu funkcjonowac i cieszyc sie ciaza

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    My mamy dwa pokoje,w zeszłym roku robiliśmy tam remont bo przygotowywaliśmy go dla synkow,ale wyszło jak wyszło. Pokój na razie stoi pusty i przez najbliższy okres będzie stał. Łóżeczko dziecka będzie stało przy naszym łóżku,nie biorę pod uwagę innego rozwiązania,podrośnie i dopiero pójdzie do swojego pokoiku
    Dziecko musi przywyknąć do tych wszystkich hałasów poza tym dziecko musimy mieć przy sobie,bo pewnie oboje będziemy swirowac czy wszystko jest dobrze Piotrek ma zamiar kupić monitor oddechu,nasza sąsiadka straciła córeczkę kilka dni po powrocie ze szpitala - śmierć lozeczkowa,poza tym sami jesteśmy po stracie,więc nawet nie chcąc siać paniki,będziemy woleli chuchac i dmuchać na zimne .
    u nas narazie tylko starszy synek bedzie miaol pokoj na nowym mieszkanku.mlodszy z nami do ok roku,a potem beda mieli wspolny

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Chomiczek nie dziwię Ci się...masz prawo tak sie czuć, skoro tak źle przechodzisz ciążę...powiem Ci, że jak, choć nie jestem tak wycieńczona, jak Ty, to przez wymioty i złe samopoczucie, też mam takie myśli, że mam nadzieję, że dotrwamy szczęśliwie do końca, bo mam już dość...

A propos mieszkania, to podobnie jak Wy, dorastałam w jednym pokoju z siostrą i mamą, bo moi rodzicie byli bliscy rozwodu i ojciec mieszkał w osobnym, a trzeci pokój zajmował dziadek. Przeżyłam, ale nie powiem, że nie marzyłam o własnym pokoju. Obecnie mamy trzypokojowe mieszkanie z kuchnią, korytarzem i dwiema łazienkami. Jednak z wanną, a druga maleńka z prysznicem i kibelkiem. Lila ma od jakiś 3 miesięcy swój pokój, bo dotąd spaliśmy razem z nią, gdyż nasza sypialnia wymagała generalnego remontu. W związku z tym, że mamy dwupoziomowe mieszkanko (w szeregówce), to początkowo na pewno będziemy mieszkać/spać razem z bliźniakami. A jak skończą 2-3 lata, to pewnie będzie eskmisja na dół do salonu. Bo nie wiem, czy pakowanie trojki do 16m2, przy różnicy 3 lata, to dobry pomysł...jeśli mamy możliwość, żeby Lila miala swój pokój...

Ja też w ciagu dnia przyzwyczajałam LIliankę do domowych odgłosów, kilka razy nawet udzielałam korepetycji, gdy spała obok, ale wydaje mi się, ze z wiekiem wyostrzają się zmysły...z resztą, kto z nas, doroslych, nie lubi spać w ciszy....

Ja póki co odrobiłam stracony kilogram...zaczynam mieć apetyt...jeszcze mnie mdli, mam takie uczucie, jakby cały czas coś siedzialo mi na żołądku...natomiast brzuszek mam już jak w połowie ciąży z Lilą! Masę ciuchów, w tym letnie, popakowałam do worków próźniowych, bo albo nie ten sezon albo się nie mieszczę! Jeszcze bluzki ok, ale spodnie, a nawet legginsy gniotą jak nie wiem...chodzę w dresowych z decathlona z takim jakby "pasem"...w ciąży z Lilą mialam większość ciuchów pożyczonych od koleżanki, z którą niestety urwał mi się kontakt..dlatego przymierzam sie do zakupu legginsów etc. np. na allegro.
    Możecie jakieś polecić?

Paula07 ja też na pewno będę miała cc...

A co do fryzurowania, to w ciąży z Lilą też sama sobie robiłam, nawet masaż krocza, żeby uiknąć nacięcia...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    A co tam u Anek88?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów