Strona 147 z 211
Pokaż wyniki od 1,461 do 1,470 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    My mamy 42m2,dwa pokoje jeden mniejszy drugi większy,długi korytarz,kuchnia i łazienka z ubikacja. Sama wychowałam się na 50m2 dzielilam pokój z bratem,więc narazie nawet nie myślimy o większym mieszkaniu najważniejsze to zagospodarować je z głową,szukać jakiś fajnych rozwiązań aby wszystko zajmowało jak najmniej miejsca

Ja dzisiaj się zalamalam,ja wiem,waga wagą,zdrowie dziecka najważniejsze,ale ja biorę ślub w połowie grudnia...dziś wchodzę na wagę +5kg!! No szok,ostatnimi dniami,tygodniami zaczęłam nieźle przybierać na wadze,tylko oglądam się i idzie to wszystko w mój wielki brzuch - więc o tyle dobrze ! Normalnie zaraz będę musiała prosić aby buty mój kochany pomagał mi zakładać bo jeśli chodzi o 'fryzurowanie' miejsc intymnych ze tak to nazwę,potrzebuje lusterka,lub wołam mojego ukochanego który wciela się w rolę fryzjera śmiech po pachy boję się pomyśleć co będzie za te 2 miesiące,czy nie będę wyglądać jak gruby swiniak

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    My mamy 42m2,dwa pokoje jeden mniejszy drugi większy,długi korytarz,kuchnia i łazienka z ubikacja. Sama wychowałam się na 50m2 dzielilam pokój z bratem,więc narazie nawet nie myślimy o większym mieszkaniu najważniejsze to zagospodarować je z głową,szukać jakiś fajnych rozwiązań aby wszystko zajmowało jak najmniej miejsca

Ja dzisiaj się zalamalam,ja wiem,waga wagą,zdrowie dziecka najważniejsze,ale ja biorę ślub w połowie grudnia...dziś wchodzę na wagę +5kg!! No szok,ostatnimi dniami,tygodniami zaczęłam nieźle przybierać na wadze,tylko oglądam się i idzie to wszystko w mój wielki brzuch - więc o tyle dobrze ! Normalnie zaraz będę musiała prosić aby buty mój kochany pomagał mi zakładać bo jeśli chodzi o 'fryzurowanie' miejsc intymnych ze tak to nazwę,potrzebuje lusterka,lub wołam mojego ukochanego który wciela się w rolę fryzjera śmiech po pachy boję się pomyśleć co będzie za te 2 miesiące,czy nie będę wyglądać jak gruby swiniak
    haha to ja ci powiem ze mi sie udalo "fryzurowac" samej do samego konca w pierwszej ciazy i to bez zacinania!ot co! probowalam z lusterkiem,ale mi nie wychodzilo.nawet do porodu jak jechalam,to skurcze co 5min,a ja prysznic i golarka,bo powiedzialam juz od poczatku ze ogolic w szpitalu sie nie dam pielegniarka sie smiala,ze ooo maz rano wykonal za mnie robote,a ja mowie ze niee,ja sama.to sie naprawde zdziwila

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Paula u mnie ok +2 na plusie,ale tez w brzuch raczej idzie.apetyt podobny jak przed ciaza,ale ruchu mniej no i dzidzia rosnie wiec i te kg mnie nie dziwia

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, jak samopoczucie. Ja jestem w 15 tc i cieszę się ogromnie na dzisiejszą wizytę lekarską u nowej Pani doktor, bo w sobotę miałam bardzo intensywny ruchowo dzień i wczoraj bolał mnie brzuch w dodatku zastanawiam się czy to możliwe że wręcz z dnia na dzień urósł mi brzuch ciążowy? Jest znacznie większy niż tydzień temu nie czuję się wzdęta, nie mam uciążliwych zaparć a brzuch się powiększył wręcz z dni na dzień. Może to przez witaminy które biorę od tygodnia... Sama nie wiem. Czy któraś tak miała?

Co do mieszkania to my mieszkamy z mężem w 34m mieszkaniu ( kawalerka z kuchnią otwartą na pokój) o ile pokój jest na tyle duży by pomieścić łóżeczko i inne akcesoria to mnie bardziej martwi gotowanie i sprzątanie gdy dziecko śpi 3 m od kuchni. Jest to dla nas rozwiązanie tymczasowe. Jak dziecko zacznie raczkować planujemy przeprowadzkę do domu, który budujemy i na wiosnę zaczynamy urządzać. Tam wiadomo problemu z miejscem nie będzie. Jednak w tym mieszkaniu "śpimy w kuchni i gotujemy w sypialni", co mnie martwi choć wiem że ludzie dają radę więc my też damy.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Dzien dobry.

Co do mieszkań to ja mam ten luskus że cały dom do dyspozycji, aczkolwiek i tak nas remont czeka, co by stworzyć 3 pokoje niezależne na piętrze.

Paula, ja tez zaczęłam przybierać. 10 cm w obwodzie pasa i 2,5 kg na wadze. Dla mnie to dużo już...a jak nie zjem i próbuję dziecko oszukac to zaraz robi mi się mega nie dobrze, i muszę zjeść coś treściwego.

Ja do obu porodów sama się goliłam. A powiedzcie mi dziewczyny które rodziły sn - czy w Polsce jest ochrona krocza czy tną bez pytania? Ja dwójkę rodziłam za granica i nie byłam cięta, przy drugim porodzie miałam jeden szew kosmetyczny i latałam po oddziale 2 h po porodzie..i nie chciałabym być cięta bez przymusu...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Nihill, mnie tak praktycznie wywaliło w jeden tydzień...Jeszcze się zimno zrobiła i spodnie ciasne :/

O mnie
    Z tym cięciem sn to nie wiem,bo miałam cc. Jednak moja mama rodziła 5 lat temu i miała nacinane krocze podczas skurczu nie wiedząc absolutnie o tym,to samo było w przypadku moich dwóch koleżanek jedna z nich rodziła 2 lata temu a druga rok temu - ale jeśli się nie mylę one już podpisywaly jakaś zgodę na to,ze jeśli będzie taka konieczność to godzą się na to. Choć mnie wydaje się,ze jest to zależne od szpitala. U nas przy sn można poprosić o znieczulenie w kręgosłup - ale to kosztuje 400 zł,natomiast w innych szpitalach takie znieczulenie przysługuje kobiecie bez platnie. Co inny szpital to inny obyczaj mnie czeka kolejne cc,na.razie o tym nie myślę,będę myśleć pod koniec w lutym,ale ja dobrze nie wspominam cc,ale lekarz mnie zapewnia ze teraz będzie zdecydowanie lepiej

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    U nas leci 18tc,wczoraj weszłam na wagę +5kg to mnie troszkę zaskoczyło tym bardziej że brzuch mam spory,a cała reszta pozostaje bez zmian ,

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    ja jeszcze nie przytyłam, tylko chudnę...brzuszek trochę widoczny.
    My mamy wielki dom, więc o miejsce nie muszę się martwić. Może do dziwne, ale podoba mi się jak rodzeństwo ma razem pokój i u nas właśnie tak będzie, choć zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, bo różnica wieku będzie spora. Ludzie szaleją obligatoryjnie noworodek musi mieć osobny pokój urządzony najlepiej przez dekoratora wnętrz, a w praktyce zaczyna ten pokoik używać pomiędzy 2-3 rokiem życia.
    Mnie nacinali przy porodzie, ale np. w tym samym szpitalu moja koleżanka przy drugim porodzie nie była nacinana.
    Paula gratuluję ślubu!
    [

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    w moim szpitalu na samym poczatku porodu (jak sie zglosisz do szpitala) spisujesz "plan porodu" i wlasciwie tam podpisujesz czy sie zgadzasz na naciecie krocza, na CC w razie problemow, na podanie oksytocyny i innych lekow... doslownie o wszystko pytaja, tlumacza i musisz podpisac czy sie zgadzasz czy nie. Jak dochodzi do sytuacji, ze trzeba podac np oksytocynę to mimo, ze podpisalas zgode (lub nie) upewniają sie, czy zdania nie zmienilas tak bylo przy moim drugim porodzie 4 lata temu... jak rodzilam corkę 6 lat temu to o nic nie pytali - robili co uwazali z corką bylam nacięta, z synem nie i tez duzo szybciej do siebie doszlam (na drugi dzien wyszlismy do domu i grilla "pępkowego" robilismy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów