Strona 146 z 211
Pokaż wyniki od 1,451 do 1,460 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Rosalinn, gratuluję Ci odwagi do zmiany pracy na taką, jaka zapewnia Ci komfort psychiczny i bezpieczeństwo. Rodzaj umowy jest bardzo istotny nie tylko ze względów zdrowotnych, ale także w przypadku chęci wzięcia kredytu.
    Dagmaraz, no to wskakujemy razem. Zaraz podam Ci rozpiskę, jaką znalazłam, a propo miesięcy i tygodni ciąży:
    1 miesiąc - 0-4,5 tyg.
    2 miesiąc - 4,5-9 tyg.
    3 miesiąc - 9-13,5 tyg.
    4 miesiąc - 13,5-18 tyg.
    5 miesiąc - 18-22,5 tyg.
    6 miesiąc - 22,5-27 tyg.
    7 miesiąc - 27-31,5 tyg.
    8 miesiąc - 31,5-36 tyg.
    9 miesiąc - 36-40 tyg.

I jeszcze taka wzmianka - zawsze liczy się pełne (ukończone) miesiące ciąży, czyli np. 22 tydzień to 5 miesięcy i 2 tygodnie, a nie 6 miesiąc.
    5 miesiąc zacznie się więc, jak ukończysz 18 tydzień i wejdziesz w 19. Ja tak to rozumiem,
    Ciepła, bezdeszczowa jesień to piękna pora roku, zwłaszcza w parkach i lasach.
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 24-09-16 o 10:56

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej

A ja sobie liczę datą porodu, mam termin na 22 ..więc 22 kązdego kolejnego miesiąca zaczynam kolejny..22 września zaczęłam 4-ty mc ciązy...

Mi w tym tygodniu wywaliło brzuch. Do tej pory mieściłam się normlanie w spodnie, teraz jeszcze zostały mi dwie pary za dużych spodni i chyba pora odszukać ciążowe na strychu

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Dziewczyny, czy ktoras z Was bedzie wychowywac badz wychowuje dziecko w malym mieszkaniu? obecne mieszkanie wlasnosciowe ma 35 metrow kwadratowych. Nieduzo, dlatego zastanawiam sie czy szukac czegos wiekszego do wynajecia przed porodem czy jednak powiesic polek i szafek pod sufit i jakos sie pomeczyc powiedzmy przez rok, zeby zaoszczedzic kase. Moze ktoras ma podobne doswiadczenia ?

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ola1403 Zobacz posta
    Dziewczyny, czy ktoras z Was bedzie wychowywac badz wychowuje dziecko w malym mieszkaniu? obecne mieszkanie wlasnosciowe ma 35 metrow kwadratowych. Nieduzo, dlatego zastanawiam sie czy szukac czegos wiekszego do wynajecia przed porodem czy jednak powiesic polek i szafek pod sufit i jakos sie pomeczyc powiedzmy przez rok, zeby zaoszczedzic kase. Moze ktoras ma podobne doswiadczenia ?
    my 3 lata gniezdzimy sie w jednym pokoju z synem.mamy cala reszte wspolna z tesciami i szwagrami.tylko pokoj swoj.i moge ci napisac ze da rade,ale jakby nie bylo to szalu nie ma.my sie meczymy bo oszczedzalismy kase zeby miec jak najwiecej na wlasne m4 i na wiosne sie z tad zwijamy.bo jednak z dwojka na jednym pokoju to juz hardkord

Junior Member Awatar stefka_87
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny, dołączam do Was :-) Termin na 21 marca, więc niemal 1/3 za mną (nami) :-)

Junior Member Awatar stefka_87
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Ola1403, u Nas 43 metry - dwa pokoje (mała sypialnia) i salon z aneksem. Myślę, że przez 3 lata damy radę zwłaszcza, że to nasze pierwsze dziecko, a mieszkanie kupiliśmy dopiero rok temu. Póki co stawiamy na rozwiązania, które dopasują Nasze mieszkanie do dzidzi - myślę o łóżeczko na wymiar, bo tradycyjne 120 cm / 60 cm jest zbyt duże i szukamy patentów w Internecie na wykorzystanie przestrzeni, którą mamy (przewijak na pralce zamiast osobnego mebla itp.). Więc wydaję mi się, że damy radę :-) Znajomi mieszkają na 43 metrach w 4 osoby (dwoje małych dzieci) i póki co wytrzymują

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    dagmaraz , stefka_87 dzieki za odpowiedzi. Wlasnie nie wiem czy inwestowac kilka tysiacy w nowa szafe, lozko zeby to mieszkanie jak najbardziej przystosowac, czy od razu sobie uwic gniazdo w wiekszym, tyle ze wynajetym

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez stefka_87 Zobacz posta
    Ola1403, u Nas 43 metry - dwa pokoje (mała sypialnia) i salon z aneksem. Myślę, że przez 3 lata damy radę zwłaszcza, że to nasze pierwsze dziecko, a mieszkanie kupiliśmy dopiero rok temu. Póki co stawiamy na rozwiązania, które dopasują Nasze mieszkanie do dzidzi - myślę o łóżeczko na wymiar, bo tradycyjne 120 cm / 60 cm jest zbyt duże i szukamy patentów w Internecie na wykorzystanie przestrzeni, którą mamy (przewijak na pralce zamiast osobnego mebla itp.). Więc wydaję mi się, że damy radę :-) Znajomi mieszkają na 43 metrach w 4 osoby (dwoje małych dzieci) i póki co wytrzymują
    ja sie wychowalam w 48m a nas 6 byla i dalismy rademama z tata maly pokoj,nasza czworka duzy,lozka pietrowe i tak mieszkalismy.na okolo wsrod znajimych bylo podbnie.praktycznie kazdy mial pokoj z rodzenstwem w roznej ilosci

O mnie
    co nie oznacza ze moim marzeniem jest takie mieszkanie szukamy 60-70 m.3pokoje.dla naszej czworeczki w sam raz.narazie dzieciaki pokoj wspolny.sypialnia i salon.

O mnie
    dagmaraz , stefka_87 dzieki za odpowiedzi. Wlasnie nie wiem czy inwestowac kilka tysiacy w nowa szafe, lozko zeby to mieszkanie jak najbardziej przystosowac, czy od razu sobie uwic gniazdo w wiekszym, tyle ze wynajetym
    to postaraj sie znalezdz cvos takiego i zainwestowac(szafa np) zeby posluzyla wam dluzej.na nowym mieszkaniu kiedys tam.Najgorzej ze nie wiadomo jak bedzie wygladalo i czy sie zmiesci itp...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów