Strona 145 z 211
Pokaż wyniki od 1,441 do 1,450 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Hej co do brzucha to mój chyba powoli rośnie, choć czasem wydaje się być bez zmian, i zapinam się w dwie pary spodni przed ciąży to czasem patrzę na brzuch i jest większy, nie mogę napiąć mięśni jak dawniej . Sama nie wiem czy to ciążowy brzuch już.... Mnie za to bardziej dobijają piersi przeskoczyły już o 3 rozmiary i wygląda na to że na tym nie koniec.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Moj brzuch juz widac , jakbym miala duuze wzdecie nie tylko brzuch mi rosnie ale ogolnie sobie dogadzam, tu pierogi, kopytka, miesko itd. Jestem moze nieco okraglejsza ale jaka szczesliwa

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Mi nic jeszcze nie rośnie. Po drugie zawsze wyglądam jakbym zjadła kebaba :P Piersi i tak mam dość spore (75 D) więc jakby miały mi jeszcze 3 rozmiary podskoczyć... :O Zobaczymy za kilka miesięcy

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Dreamfly faktycznie jak czytam o twoim przypadku z szefem to wybacz ale aż śmiać mi się chce z niedowierzania że ludzie na takie pomysły wpadają. Różne historie słyszałam jeśli chodzi o zwolnienia z pracy ale twoja jest naprawdę wyjątkowa. Co do kursów to faktycznie szkoda psuć sobie cv jakąś prywatną szkołą ( mam nadzieję że nikogo tym nie urażę). A co do kursu fitness super pomysł ale faktycznie w każdej chwili może coś wyjść nie zaplanowanego i będziesz musiała przerwać szkolenie a kurs przepadnie. Ja w pierwszej ciąży miałam się oszczędzać ok 20 tg bo łożysko było nisko później jak już było wysoko to w 28 tc zaczęłam mieć czynność skurczową i miałam nakaz leżenia - więc nigdy nie wiadomo czy coś się nie stanie. A w tej musiałam się oszczędzać przez prawie 6 tygodni teraz zaczynam w miarę normalnie funkcjonować.

Monika z badaniami spokojnie ja już miałam dwa razy badanie moczu i po erytrocytach nie ma śladu. Więc na to wychodzi że to się w ciąży zdarza i samo przechodzi

Piszecie o brzuchach w pierwszej ciąży miałam malusieńki jak mnie ktoś widział tydzień przed porodem to dawali mi 6 miesiąc ciąży jak mówiłam że termin mam za chwilę to nie mogli uwierzyć.W szpitalu na patologi też się wszyscy dziwili i lekarze na obchodzie komentowali że na pewno mało wód płodowych - dopiero z niedowierzaniem patrzyli w kartę badań. Natomiast w tej ciąży nie będzie tak dobrze dziś mieszczę się w jedne spodnie przed ciąży a dziś założyłam pierwszy raz ciążowe a to dopiero 14 tc ciekawe w czym będę chodziła pod koniec A dodatkowo od ok 7 tygodni smaruję się balsamami dla ciężarnych i odczuwam jak mam napiętą skórę na brzuchu.

A i miałam dzisiaj dziwną sytuację moja dzidzia tak mnie dzisiaj kopnęła że szok, aż zabolała i teraz cisza ( aż ciężko mi było w to uwierzyć że to już) najadłam się serka waniliowego może mu lub jej smakowało

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    mnie juz wywalilo tak ze raczej juz ciazy nie ukryje.chyba ze pod kurtka,albo czyms narawde luznym,ale nie po to czekalam na brzuszek zeby go ukrywa,jak wkoncu wyglada na ciazowy a nie z obzarstwa to sie nim ciesze i podkreslam za dwa dni zaczynam 17tydz.ale leci mi ta druga dycha ze nie wiem kiedy...regularnych i dokladnych ruchow jeszcze nie czuje ale czeekammm,oj czekam..czasem cos mi tam zabulgocze,ale zawsze sie zastanawiam czy to nie jelita

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karoolinaa Zobacz posta
    Mi nic jeszcze nie rośnie. Po drugie zawsze wyglądam jakbym zjadła kebaba :P Piersi i tak mam dość spore (75 D) więc jakby miały mi jeszcze 3 rozmiary podskoczyć... :O Zobaczymy za kilka miesięcy

Kochana dokładnie z tym samym rozmiarem startowałam, i pomimo tego rozmiary rosną i rosną.
    Postanowiłam kupić kolejny stanik już przystosowany do karmienia żeby mieć na zaś.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Karolinaa, z zawodu jestem magistrem wychowania fizycznego, a robię dodatkowe kursy, aby miec duży wachlarz umiejętności do zaoferowania. Tym razem kurs poczeka do rozwiązania. A czy wykształcenie teraz mi sie przyda, hmm, nigdy nie bylam w ciąży i boje się, aby nie przeholować z wysiłkiem. Chciałam uczęszczać na jogę, albo na gimnastykę, ale w moim miescie nie ma zajęć dla kobiet w ciąży. Szczerze mówiąc, to tylko spaceruje i jeżdżę na rowerze.
    Zgadza się, byli w błędzie i postąpili karygodnie. Oczywiście, ze juz tam nie wrócę!To masz werwę. korzystaj i niech sie domownicy cieszą, ze masz energie.
    Nihill, może masz również wzdęcia i stad te zmiany obwodu brzucha. Co do piersi, mi urosły również, ale o dwa rozmiary.
    Ola1403, ja juz się nie moge doczekać, aż bedzie większy i odbierany przez otoczenie jako ciążowy, a nie wzdęty. dogadzaj sobie, dzidzia bedzie miała duzo sladnikow odżywczych.
    Martkak, wcale sie Tobie nie dziwie. To jakas paranoja, no ale jak widać, sa różni ludzie na tym świecie. To mala prywatna firma i może dlatego szef pozwala sobie na takie procedery. Masz racje. Nigdy nie wiadomo, czy nie będę musiała sie oszczędzać. Dobrze, ze mozesz juz normalnie funkcjonować. Brzuszek rośnie i ciekawe, że jest taka różnica w stosunku do pierwszej ciąży. Tak szybko odczuwasz ruchy dziecka? wow. A w którym dokladnie tygodniu ciąży jesteś?
    Dagmaraz, ja tez uważam, ze ciążowy brzuszek trzeba eksponować.
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 23-09-16 o 09:01

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    U mnie brzuszek rośnie, ruchy czuje sporadycznie wizytę mam dopiero za tydzień i juz się nie mogę doczekać, martwię się oczywiście czy wszystko ok. Mi w porównaniu do pierwszej ciąży w tej bardzo szybko czas leci ja juz się powoli do półmetku zbliżam. A w przyszłym tygodniu jadę na zakupy na pewno musze kupić spodnie i kurtkę no a reszta wyjdzie w trakcie jak zawsze.

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Masakra z tymi pracodawcami...ale niestety mnie to nie dziwi ;/ ja dostałam w szkole umowę na czas określony, zaszłam w ciążę, którą niestety poroniłam. Niestety w związku z tym, że przez 3 tygodnie leżałam plackiem w szpitalu, to musiałam już w 7 tygodniu powiedzieć dyrektorowi, ze jestem w ciąży...potem, po wakacjach (bo wylądowalam w szpitalu w połowie czerwca 2012), dał i umowę na zastępstwo, która rządzi się zupełnie innymi prawami w razie ciąży...bolalo mnie, że nie porozmawiał ze mną o tym, że musiał mi ją dać już wcześniej, tylko postawił przed faktem dokonanym, a mojej koleżance rzekł, że z tamtą wcześniejszą, wygrałabym w każdym sądzie - z domysłem - nie należała mi się, dał mi ją omylkowo...

Potem pracowalam w dwóch małych firmach i też nie obylo się bez problemów...w końcu powiedziałam sobie dość...zegnaj szkoło, w której i tak nie ma pracy (jestem mgr filologii germańskiej) i dostanie w niej umowy na stale na cały etat graniczy z cudem...żegnajcie małe firmy...

Teraz pracuję w korpo w HRach dla Niemców i mam święty spokój...dostałam umowę na stałe po 3 miesiącach, nikt nie robił mi problemów, jak poszłam na zwolnienie...

Mój brzuszek już też widoczny ciut..i też uważam, że warto go eksponować powoli odzyskuję utracony kilogramek :P
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 23-09-16 o 19:40

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja tam kobitki?
    ja dzisiaj koncze 16tydz i wskakuje w 17 od jakiego tyg zaczyna sie 5 miesiac? bo chyba wychodzi ze od skonczonego 17.skoro 4 miesiac zaczal sie od skonczonego 13.

pogoda u nas super.temperatura ok 20 s czyli taka jaka lubie bardzoo i slonecznie.no cudna jesien...oby jeszcze pazdziernik taki byl....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów