Strona 144 z 211
Pokaż wyniki od 1,431 do 1,440 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    dagmaraz gratuluję udanej wizyty ! to super,ze już znasz płeć a co najważniejsze ze z maluszkiem wszystko w najlepszym porządku
    Ja mam wizytę za tydzień i nie mogę się doczekać

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, właśnie sprawdziłam wyniki moczu i norma erytrocytów jest od 0,00 do 30,70 a ja mam 93,00. Teraz to się martwię. Nie wiem tylko co to znaczy i nie chciałabym szukać u wujka google. Kurcze wizyta dopiero 6.10. Tak sobie myślę że chyba jutro zadzwonię do mojej ginekolog bo do wizyty to nie wytrzymam nerwowo

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Dagmaraz, cieszę się, że wszystko w porządku. Chłopak duży i zdrowy. bez sensu dają antybiotyki, nie robiąc wczesniej odpowiednich badań. Ale dobrze, że zapalenie zażegnane.
    Monika0603, zadzwoń do lekarza, moze przyśpieszyć Twoją wizytę.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ka sie od rana nalatalam i az musialam teraz przysiasc bo normalnie brzuch mnie cos zaczal pobolewac i sie spinac.a jeszcze wyjazd do miasta mnie dzisiaj czeka..ale to potem.najpierw musze polezec i sie zregenerowac

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dreamfry wlasnie zobaczylam ze jestesmy dokladnie w tym samym dniu ciazy

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    dreamfly To co piszesz o swoim pracodawcy to naprawdę brak słów na takie zachowanie, tylko mnie ciekawi dlaczego Cię zwolnił ? Miał nadzieję że nie pójdziesz do sądu pracy, na jakim on świecie żyje ? Dobrze że obyło się bez sądu zawsze to mniej stresu. A piszesz że czujesz się nie potrzebna, może przez ten czas zrób coś dla siebie, może jakieś kursy i podwyższenie kwalifikacji lub umiejętności. Zawsze się to może przydać jak będziesz chciała wrócić do pracy. Pamiętaj że już nigdy nie będziesz miała tyle wolnego czasu więc korzystaj.

Monika pisałaś o erytrocytach, że masz podwyższony poziom ja też miałam rozmawiałam z lekarzem i powodów może być wiele u mnie było to że plamiłam i to spowodowało ich podwyższony poziom. Po tygodniu jak badanie powtórzyłam było już ok. Więc się nie denerwuj zadzwoń do lekarza i koniecznie powtórz badanie za tydzień i będziesz spokojniejsza. Daj znać co Ci powiedział lekarz.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym i powiedziała mi że na wizycie da mi skierowanie i powtórzymy badanie ponownie. Może być tak że te erytrocyty same zmaleją, a jak nie to da mi jakieś leki No nic, pozostało mi uzbroić się w cierpliwość i zaczekać do wizyty.

Dzisiaj z kolei mam nadmiar energii i wykorzystałam to maksymalnie. Zrobiłam częściowe porządki w szafie. Moja córcia tak urosła że zrobiłam miejsce i teraz jedna półka jest wolna... Jak tak dalej będzie rosła to za trzy miesiące czeka mnie kupowanie ubrań. A tak przy okazji to znalazłam rożek , pieluszki tetrowe i flanelowe. Przynajmniej tego nie muszę kupować. Mam też jakąś pościel, ale to i tak muszę kupić bo jest starej daty a na początek jak położna będzie przyjeżdżała to nie mogę pokazać dziecka w starej pościeli.

Dzisiaj mój mąż powiedział że mam powoli oglądać się za pościelą i innymi rzeczami... Eh, najpierw mówił że jest jeszcze czas a teraz sam mówi takie rzeczy. Ciężko za nim ostatnio zadążyć...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Dagmaraz, każdy dzień jest inny i trzeba się dostosować do samopoczucia. Nie ma co szaleć, jak brakuje sił. Haha,racja, ale termin porodu mamy wyznaczony inny. moja ginekolog ustalała wg.usg

Martkak, to historia na książkę. 50-letni szef jest marionetką w rękach mamy, która objęła funkcję księgowej w firmie. To ona byla w bledzie myśląc, ze moze mnie bezkarnie zwolnic, skoro ciaza nie przekroczyła trzeciego miesiąca. Poza tym, wręczając mi wypowiedzenie jeszcze mnie przytulali i mówili, ze chca dla mnie jak najlepiej. cyrk na kółkach Dziewczyny. i jeszcze słowa: Przeciez ty się nie odwolasz, tak? Jestem ugodową osobą i pewnie myśleli, ze tak to zostawię, ale sie pomylili.
    Co do kursów i szkoleń, ile ja sie naszukałam! Tylko, ze szkoda mi czasu na robienie tego np.w cosinusie. Skonczylam magisterkę i jakiekolwiek zaświadczenie ze szkoły tego typu na niewiele sie zda. W moim miescie pracodawcy maja zle opinie o uczelniach tego typu. Chciałam robić kursy w związku z moim wyksztalceniem, czyli instruktra fitness, ale w tym stanie nie ma na to szans. Padłabym tam. i mogłabym zagrozić ciąży. Wiec glowie sie nad dodatkowym zajęciem i nie moge nic wymyślić.

Monika0603, nie martw się i spokojnie czekaj na wizytę. Co do wyprawki, ja tez pomalu kupuję ciuszki. Wydatków jest sporo, tym bardziej, ze to pierwsze dziecko. Wózek, łóżeczko itd. Poza tym,nie wiadomo, jakie samopoczucie dopisze pare miesięcy później.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Tak poza tym, to dziś kupiłam pierwsze spodnie ciążowe, bo już żadnych nie dopinam. a jak u Was z rozmiarem brzuszka?

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    DreamFly, super że z zawodu jesteś instruktorem fitness, pewnie teraz przyda Ci się do ćwiczeń. Faktycznie, Twój szef to drań, aż brak słów. Fakt, kiedyś były inne czasy, więc jego mamusia pewnie myśli że Ty z pokorą odejdziesz i zaszyjesz się w domu. Super że poszłaś do radcy pranego, trochę ich to nastraszyło. Ale ja na Twoim miejscu po urlopie macierzyńskim szukałabym innej pracy, nie mogłabym pracować w takiej atmosferze...

Ja do piątku jestem na urlopie i już cały dom posprzątałam nie wiem jak to będzie później, jak będę siedzieć w domu. Na razie mam tyle sił że nie wiem za co się zabrać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów