Strona 143 z 209
Pokaż wyniki od 1,421 do 1,430 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Anitet, takich rzeczy nie powinno sie robic, tym bardziej kobiecie w ciąży. Kosztowało mnie to sporo nerwów. Na szczęście miałam wsparcie rodziny, adwokata i nawet pani ginekolog. Zachęcała mnie, abym nie odpuściła i złożyła odwołanie. Szef chcial mnie pozbawić tego, co przysługuje przez państwo. Macierzyńskiego i rodzicielskiego. A pracowałam uczciwie przez dwa lata w tej firmie. Ciąża to była niespodzianka, oczywiście radosna! Razem z partnerem wyczekujemy Dzidzi.
    Moze nie powinnam się zamartwiać, tylko, że takie siedzenie w domu nie wpływa dobrze na psychikę. Czytam książki, maluję, ale jednak brakuje wyzwań. Tym bardziej, że w czerwcu ukończyłam studia. Od razu musiałam przestawić sie na inny, wolniejszy tryb.
    Co do mieszkania, to masz szczęście. ciesz sie nim! To swoboda i brak dodatkowych konfliktów, oczekiwań, presji i pretensji.
    No to super. Ja tez się lepiej wysypiam, bo juz nie biegam kilka razy w ciagu nocy do toalety.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Dagmaraz, to fakt, ze mieszkając z teściami mozna sporo odłożyć. Wynajem zazwyczaj wychodzi drożej. Ale super, że będziecie w stanie przenieść sie we własne cztery kąty. ja z kolei mieszkam na piętrze, a kuchnie mamy na dole, wiec też zasuwam po schodach. o jej, to szybko z tymi bolami kręgosłupa. Moze przejdą, jak troche poleżysz na płaskim podłożu. Wizyta jest radosna, oglądanie dziecka,informacje od lekarza. To daje sporo ulgi.

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    DreamFly współczuje Ci tych nerwów ... Z tą praca a raczej pracodawcami jest masakra ... pisałam właśnie z koleżanką wczoraj , napisała mi , że zwolnili ja jak oststniego śmiecia z pracy bo musiała zostać z chorym dzieckiem w domu ... Jej szef zachował się jak dziad !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    DreamFly bardzo Ci współczuję takiej sytuacji w pracy.
    A ja zwlekłam się z łóżka, pojechałam po Małą do przedszkola i teraz gotuje rosołek. Może dobrze mi zrobi. Zazwyczaj chodzę do przedszkola pieszo, ale dzisiaj jest strasznie zimno i jeszcze eto moje samopoczucie Tak czasem zastanawiam się jak dam sobie rade z dwójką dzieci. Pewnie początek będzie bardzo trudny i jakoś nie wyobrażam sobie tego.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Aplaneta18, mężczyźni mają chyba mniejszą dozę wyrozumiałości w przypadku spraw rodzinnych. Mój szef ma dziecko, choć jest po rozwodzie i tak się zachował. Nie wiem, gdzie szukać zrozumienia dla takiego zachowania..ja nie odnajduję. W każdym razie nic się na to nie poradzi, choć zawsze można składać odwołania do Sądu Pracy!

Monika0603, ja jestem przerażona nadejściem jednego dziecka, ale mogę Cię pocieszyć. Znajoma ma bliźnięta, teraz już ponad roczne i daje radę. Widzę po kobietkach, że można. Trzeba tylko przyzwyczaić się do nowej sytuacji i jak najlepiej zagospodarować czas. Nie wątp w siebie!:*

Hey dziewczyny Pozwolicie że do Was dołącze Jestem w 14 tygodniu ciąży Termin na 20 marca ale raczej napewno bedzie szybciej Na 80% dwie dziewczynki Mam juz 2,5 rocznego synka
    Nie mam pojecia jak sobie damy rade z 3 maluchów Ale jakos to bedzie:P

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DreamFly Zobacz posta
    Dagmaraz, to fakt, ze mieszkając z teściami mozna sporo odłożyć. Wynajem zazwyczaj wychodzi drożej. Ale super, że będziecie w stanie przenieść sie we własne cztery kąty. ja z kolei mieszkam na piętrze, a kuchnie mamy na dole, wiec też zasuwam po schodach. o jej, to szybko z tymi bolami kręgosłupa. Moze przejdą, jak troche poleżysz na płaskim podłożu. Wizyta jest radosna, oglądanie dziecka,informacje od lekarza. To daje sporo ulgi.
    no jak leze to przechodzi,ale wez tu polez przy trzylatku

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez blizniakowa mama Zobacz posta
    Hey dziewczyny Pozwolicie że do Was dołącze Jestem w 14 tygodniu ciąży Termin na 20 marca ale raczej napewno bedzie szybciej Na 80% dwie dziewczynki Mam juz 2,5 rocznego synka
    Nie mam pojecia jak sobie damy rade z 3 maluchów Ale jakos to bedzie:P
    Witaj w klubie też jestem w 14 tygodniu, mam termin wg OM na 23. marca a wg USG na 18.marca,ale też pewnie rozpakujemy się wcześniej. Jeszcze nie znam płci moich maluszków. I też mam już jedna pociechę, córcię, która ma nieco ponad 2,5roku. Jak sie czujesz?

Witam Wszystkie Marcowe Przyszłe Mamy

jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku fizjoterapia. Ciąża oraz jej wpływ na organizm kobiety było dla mnie zawsze wielką pasją, także z powodów prywatnych. W związku ze swoimi zainteresowaniami postanowiłam właśnie taki temat wybrać do swojej pracy magisterskiej. Byłabym wdzięczna każdej z Pań, która wypełniłaby moją ankietę. Jest ona anonimowa, a wyniki posłużą jedynie do mojej pracy magisterskiej. Zawiera jedynie 22 krótkie pytania, a jej wypełnienie nie zajmie więcej niż 3-4 minuty. Z góry bardzo dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie

https://docs.google.com/forms/d/e/1F...ewform?c=0&w=1

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja juz po wizycie.chlopak potwierdzony i tak sie ulozyl ze pomylki byc nie moze pozatym wszystko ok.urosl calkiem sporo,bo od poczatku byl kilka dni do tylu,a tu juz dorosl i jest nawet dzien starszy
    pozatym antybiotykami kazala sie nie przejmowac bo okazalo sie z posiewu ze e coli ktora mam jest wrazliwa na ten antybiotyk ktory biore teraz,a nie na ten ktory bralam wczesniej,wiec prawdopodobnie i tak dostalabym drugi...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów