Strona 142 z 211
Pokaż wyniki od 1,411 do 1,420 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Bardzo się cieszę,że poprawiły Wam się wyniki badań .
    Ja jutro albo w środę polecę do labolatorium bo muszę zrobić sobie morfologie i mocz,żeby sprawdzić co z anemia oraz czy bakterie w moczu zniknęły w końcu
    Z brzuszkiem u mnie lepiej,musialo mi coś stanąć na żołądku.
    Wizytę mam za tydzień we wtorek u gina,troszkę nie mogę się doczekać zaczynam coraz częściej odczuwać baraszkowanie dzidzi,dziś jak lezalam to przez dobre 10 minut miałam takie mega delikatne kopniecia,ale takie mega delikatne,ze pewnie jakbym była w ruchu nawet bym tego nie wyczula. Dopiero jak położyłam łapkę na brzuch nastała cisza czekam na mocne kopniaki! a wiem,ze pewnie jeszcze ze 2/3 tyg za nimi poczekam .

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Paula07 który tydzien u Ciebie ?

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Paula07 który tydzien u Ciebie ?
    Dokładnie 16+4tc,czyli można powiedzieć,ze leci nam 17 tc,powiem Wam szczerze,ze ten czas nam bardzo szybko leci
    Pewnie już na wtorkowej wizycie za tydzień będę się umawiać na polowkowe które pewnie będą za dobre 3 tygodnie

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ja też biorę żurawit razem z uroseptem a dziś dostałam antybiotyk bo zapalenie pęcherza Miałam już z tym problemy przed ciążą a teraz uderza ze zdwojoną siłą...

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Paradoxi, to normalne, trzeba się do tego przyzwyczaić.

Monika0603, doskonale Cię rozumiem. Mam to samo. Wczoraj była kulminacja nerwów i w końcu się wypłakałam. Niestety, mieszkanie z rodzicami bądź teściami ma swoje duże wady. Nigdy nie jesteśmy do końca u siebie i trzeba się dostosować do panujących zasad. Musicie z mężem dobrze to przemyśleć, czy stać Was na kredyt, czy macie pewną pracę, stałe dochody przez najbliższe kilkanaście lat. Jest sporo do przedyskutowania.

Aplaneta18, ja również miałam dużą zawartość leukocytów+bakterii w moczu. U mnie sam żuravit nie zdziałał nic. Potrzebny był antybiotyk, ale żurawinę wspomagająco i zapobiegawczo stosuję nadal.

Dagmaraz, daj znać, jak po wizycie.

KlaudiaB, to dolegliwość wielu kobiet w ciąży. Bierz leki i zobaczysz, że wyniki za jakiś czas będą dobre.

U mnie z kolei nadal występuje wstręt do wielu potraw. Jem mało. Na wadze tyle, co przed ciążą. Czuję zmęczenie i zastanawiam się, co pokaże morfologia, ale tą mam wykonać dopiero 30 września. Poza tym osłabienie, brak energii. Ale za to polecam wszystkim udać się do kina na Bridget Jones. Można się naprawdę pośmiać. Tym bardziej, że tematyka tej części nie będzie nam obca.
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 20-09-16 o 09:22

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    DreamFly niestety masz rację i nie jest łatwo. A na dodatek jakby wszystkiego było mało to złapało mnie jakieś przeziębienie. Czuję się podłe i jeszcze znowu wróciły wymioty. Byłam oddać mocz do badań a teraz troszkę poleże bo jakoś zimno mi się zrobiło W pierwszej ciąży ani razu nie byłam chora, nawet przeziębiona. No cóż, każda ciąża jest inna.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Monika0603;2964785]DreamFly niestety masz racj

No cóż, to czujemy sie podobnie. Ja dzis leżę i płaczę. Przerasta mnie to wszystko. Źle się czuję w domu, jak w klatce. U mnie wyszła taka sytuacja, ze pracodawca mnie zwolnił, jak tylko dowiedział sie o ciąży. Miałam adwokata, sprawa miała sie odbyć w październiku, ale szef sie przestraszył i przywrócił do pracy, choc zlikwidował mój oddział (stanowisko). Wobec tego jestem na L4. Bardzo zle się czuje psychicznie. Brak ludzi, wyzwań, bodźców do działania. Czuje sie bezwartościowa. A przede mną jeszcze pól roku...mnie tez cos brało w zeszłym tyg.wymioty i stan podgorączkowy, ale po dwóch dniach na czosnku minęło.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hej

DreamFly..co za d***k z tego szefa. Daj spokój że tacy ludzie potrafią być :/ Jaka bezwartościowa? Urodzisz dziecko, będziesz super mamą i kiedyś znajdziesz super pracę. Głowa do góry.

Z mieszkaniem to nie pomogę. Nigdy nie brałam kredytu. Ale też mam to szczęscie że nie mieszkam i nie mieszkałam ani z rodzicami ani z teściami

Ja dziś troszkę lepiej się czuję. Jakbym się wreszcie wyspała, bo od soboty chodziłam jak śnięta...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dreamfry rzeczywiscie szef swinia! ja na swojego nie moge narzekac
    co do mieszkania z tesciami to tez jestesmy w tej sytuacji.ale planujemy wyprowadzke,tylko ze dopiero po porodzie.do tej pory ciasno bo ciasno ale w trojke dawalismy rade,jednak w czworke na jednym pokoju.plus wlasnie drugie juz chodzace(lub raczkujace) to juz dla nas za duzo.dzieki temu ze tu mieszkamy moglismy sporo zaoszczedzic wiec i myslimy ze maly kredycik nam starczy na wlasne m4 my jeszcze mamy pokoj na dole a kuchnia na gorze,co sie nalatam caly dzien z gory do dolu to moje....

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    z samopoczuciem to u mnie na odwrot.zeszly tydzien byl megaa strasznyy....a wtym o dziwo energi mam calkiem sporo.kregoslup juz mnie zaczyna pobolewac,az sie boje co to bedzie jak brzuch duzy wywali.
    dzisiaj wizyta.juz sie nie moge doczekac....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów