Strona 141 z 211
Pokaż wyniki od 1,401 do 1,410 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie po weekendzie .
    I Witam nowe Marcówki na tym forum .
    Obiecałam , że odezwę się po sobotniej wizycie u lekarza więc piszę kamień s serca spadł bo wszystko jest w porządku , przegląd podwozia ok wszystko pozamykane długie a dzidziuś miał w sobotę 8 cm i u niego też jest Okej Lekarz kazał już odstawić Duphaston. Przez te 14 tygodni przytyłam 2 kg... w pierwszej ciąży w 1 trymestrze schudłam 4 , ale ta ciąża jest zuuuupełnie inna . Kolejna wizyta za 4 tygodnie i może już wtedy dowiem się kto tam w brzuszku zamieszkał

Na zapalenie pęcherza lub dużą ilość leukocytów w moczu ( ja miałam 30-50 - to bardzo dużo ) polecam Żuravit , po 4 tygodniach leukocyty mam w normie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Witajcie po weekendzie .
    I Witam nowe Marcówki na tym forum .
    Obiecałam , że odezwę się po sobotniej wizycie u lekarza więc piszę kamień s serca spadł bo wszystko jest w porządku , przegląd podwozia ok wszystko pozamykane długie a dzidziuś miał w sobotę 8 cm i u niego też jest Okej Lekarz kazał już odstawić Duphaston. Przez te 14 tygodni przytyłam 2 kg... w pierwszej ciąży w 1 trymestrze schudłam 4 , ale ta ciąża jest zuuuupełnie inna . Kolejna wizyta za 4 tygodnie i może już wtedy dowiem się kto tam w brzuszku zamieszkał

Na zapalenie pęcherza lub dużą ilość leukocytów w moczu ( ja miałam 30-50 - to bardzo dużo ) polecam Żuravit , po 4 tygodniach leukocyty mam w normie
    ja wlasnie mialam tyle leukocytow w moczu i z posiewu wyszla e.coli.ale to bylo tydz temu.dzisiaj powtorzylam badanie i czekam narazie na wynik.mam nadzieje ze sie polepszyl.jutro lekarza

O mnie
    a i tez biore zuravit

Ja miałam bakterie w moczu i też brałam zurawit, pomoglo

O mnie
    wlasnie sprawdzilam w necie wyniki i ogolnie super.leukocyty spadly z 30-50 do 3-5-czyli mieszcza sie w normie,bakterii z bardzo licznych ,spadlo do nielicznych(takie chyba cala pierwsza ciaze mialam),mocz ph tez teraz ok z 8 na 7 spadlo,ale kurcze za to wyszly mi bardzo liczne nablonki plaskie
    no nic.czekam do jutra do wizyty i zobaczymy..

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Cześć niestety ostatnio się do Was nie odzywałam ale czytałam na bieżąco.

Monika niestety mieszkanie z teściami i rodzicami to zawsze nie jest najlepszy pomysł. Wiem że czasami nie ma wyboru ale niestety zawsze trzeba się dostosowywać bo to przecież ich dom lub mieszkanie. Ja na szczęście bardzo szybko wyprowadziłam się z domu rodziców ( jak poszłam na studia) i nigdy do nich nie wróciłam. Wiele lat mieszkaliśmy z mężem na stancji ( przed ślubem też) daleko od rodziny i w pewnym momencie wpadł nam do głowy pomysł aby wrócić do rodzinnego miasta i zamieszkać z teściami w domu ( mieliśmy mieć niezależne piętro) i całe szczęście że los tak chciał że nie za bardzo mąż mógł zdobyć dobrej pracy więc z tego zrezygnowaliśmy. I nawet nie wiesz jak się teraz cieszymy. Zmobilizowało nas to do tego aby wziąć kredyt (nie mieliśmy wtedy jeszcze dziecka więc finansów też było więcej) i mamy swoje mieszkanie Żeby nie było bardzo dobrze dogadujemy się z teściami i mam nadzieje że z wzajemnością ale dobrze że nie mamy ich codziennie moich rodziców również.
    Więc Monika działajcie zawsze będzie wam się lepiej żyło we własnym mieszkaniu nawet jak będzie małe i nie idealne.

Anek a daleko masz do Olsztyna ? Doskonale cię rozumiem ja ostatnio poszłam na USG i miałam skierowanie na test papa i telefoniczne powiedziano mi że tam na miejscu mogę zrobić badanie okazało się że jednak nie i musieliśmy potem jechać do innej placówki. Daj koniecznie znać jak po wizycie. Dodatkowo jak tam krwiak. Mam nadzieję że przy najbliższym usg śladu po nim nie będzie już wystarczająco cię wystraszył....

pisałyście o żurawicie na infekcję warto wiedzieć co w razie czego brać ( choć mam nadzieję że infekcje będą mnie omijać)

Sorki że tak się rozpisałam ale nie zawsze mam tyle spokoju w domu co dzisiaj
    ps moja mama przyjechał mi trochę pomóc

Dziewczyny mam szybkie pytanie od rana boli mnie brzuch około 10 wzielam nospe i trochę było lepiej ale teraz ból znów się nasila mogę wziąść już następna? Czy za wcześnie? Wizytę mam jutro

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    dagmaraz mi na szczęście w posiewie nic nie wyszło zrobiłam też wymaz z pochwy i też wszystko tam okej więc ulga jak nie wiem ...

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Ewa66 mi lekarz powoedział , że leki przeciwbólowe tzn paracetamol i Nospe mogę brać w razie potrzeby co 8 h. natomiast gdy miałam atak kolki nerkowej to brałam Nospę co 4h... ale to był ostry ból , więc nie wiem jak jest u Ciebie może zadzwon do swojego lekarza i zapytaj o jego zdanie.

O mnie
    ja nie pomoge bo nie bralam nospy ani w pierwszej,ani w tej ciazy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów