Strona 140 z 211
Pokaż wyniki od 1,391 do 1,400 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    magnoliaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    hej dziewczyny
    ktoras kilka tyg temu pisala ze znalazla u siebie kleszcza.bylas u lekarza?dostalas antybiotyk?
    bo normalnie dzisiaj wyciagnelam z siebie gada i az palpitacji serca dostala i malo na zawal nie padlam.mieszkam na wsi i o kleszcze latwo,ale cale lato uwazalam ,ogladalam siebie i bylo ok,az tu na sam koniec dziad sie trafil
    dzwonilam do ginki kazala jechac na sor.pojechalam i dostalam antybiotyk na 10 dni.najgorsze ze trzy dni temu skonczylam wlasnie brac 10-dniowy antybiotyk na zapalenie pecherza..jestem zalamana...i tym antybiotykiem(chocaz go prawie sama wymusilam na lekarzu)i tym cholernym kleszczem!od poczatku ciazy bujam sie z jakiemis zapaleniami,grzybami a teraz jeszcze do szczescia kleszcze mi potrzebne.super....
    Dagmara ja miałam kleszcza ale wyciągnęłam go prawdopodobnie zaraz po wbiciu, był mega malutki i w dodatku już nieżywy wiec ze tak powiem olałam sprawę. Kontrolowałam tylko czy nie ma jakiegoś rumienia czy zaczerwienienia ale nic nie było.

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Jejku, ile tych postów przez tydzień przybyło Ja byłam nieobecna przez tydzień bo byłam z Mężem w górach. Odpoczęliśmy, jednak było sporo zwiedzania i łażenia po górach więc raczej aktywnie.
    Miałam trochę czytania i już jestem na bieżąco. U mnie nic nie widać że przytyłam, może trochę na niektórych zdjęciach jak się dobrze przyjrzeć. Waga stoi w miejscu, różnica jest 0,5 kg raz w przód raz w tył. Senna już nie jestem, mdłości minęły, brzucha nie widać, ruchów nie czuje, a bulgotanie czuje tylko po zjedzeniu :P Czytając tak się zastanawiam czy wszystko jest ze mną OK, bo zaraz zaczynam 14 tc a tu nic... Moja Mama mówi że ona też tak bezobjawowo ciąże przechodziła, brzuch był widoczny dopiero koło 7 mca. Lekarza mam dopiero 4.10. Myślę że wszystko jest OK, ale tak jak czytam to mocno od Was odstaję, ale może dlatego że termin mam na koniec marca

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karoolinaa Zobacz posta
    Jejku, ile tych postów przez tydzień przybyło Ja byłam nieobecna przez tydzień bo byłam z Mężem w górach. Odpoczęliśmy, jednak było sporo zwiedzania i łażenia po górach więc raczej aktywnie.
    Miałam trochę czytania i już jestem na bieżąco. U mnie nic nie widać że przytyłam, może trochę na niektórych zdjęciach jak się dobrze przyjrzeć. Waga stoi w miejscu, różnica jest 0,5 kg raz w przód raz w tył. Senna już nie jestem, mdłości minęły, brzucha nie widać, ruchów nie czuje, a bulgotanie czuje tylko po zjedzeniu :P Czytając tak się zastanawiam czy wszystko jest ze mną OK, bo zaraz zaczynam 14 tc a tu nic... Moja Mama mówi że ona też tak bezobjawowo ciąże przechodziła, brzuch był widoczny dopiero koło 7 mca. Lekarza mam dopiero 4.10. Myślę że wszystko jest OK, ale tak jak czytam to mocno od Was odstaję, ale może dlatego że termin mam na koniec marca
    ja dopiero od jakis kilku dni czasem czuje bulgotanie a zaczelam 16tydz i to moja druga ciaza.brzuch tez doslownie od jakiegos tyg mi zaczal wychodzic,a w pierwszej ciazy to gdzies ok 20tyg mialam taki zaokraglony-a ruchy poczulasm w skonczonym 17tyg-,ale maly.takze spokojnie

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    no i karolina masz termin na koniec marca,ja w srodku,a sa dziewczyny z poczatku miesiaca,to wiadomo ze niektore poczuja szybciej a inne musza poczekac

Cześć dziewczyny ☺️ Postanowiłam, że i ja dołącze do forum.
    Pierwsza ciąża - termin na 11 marca 2017

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    priobiotyki biore ciagle,i od 3 dni zurawine na pecherz i nawet nie wiem czy moge ta zurawine z antybiotykiem bo nie dopytalam,ale nie wyczytalam na ulotce przeciwskazan..ech...
    Hej Dagmaraz, żurawinę możesz brać nawet, jeśli zażywasz antybiotyk, więc się nie martw. Ja miałam takie zalecenia od lekarza. Kazał także kontynuować branie Żurawitu po skończonej kuracji antybiotykowej.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Paula07, jak zdrowie? Przeszły już te niepokojące dolegliwości?
    Paradoxi, witamy. Jak się czujesz w ciąży?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    DreamFly w sumie bardzo dobrze ☺️ Trochę irytujące jest szybkie męczenie się (przed ciążą działałam zawsze na pełnych obrotach), ale tak to wszystko przebiega ok.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam dziewczyny. Dawno mnie tu nie było. Ostatnio jakoś że mną gorzej Już sama nie wiem czy to ja jestem taka nerwowa, czy to przebywanie w domu tak mnie dobija. Moi teściowie i ogólnie rodzinka tak mi działa na nerwy że zaraz mnie szlak trafi... W dodatku mojego męża boli gardło i boję się żeby mnie też nie chwyciło. Po bardzo nerwowym weekendzie zastanawiamy się nad kredytem na mieszkanie bo ja mam już dosyć. Nie dość że mieszkamy na jednym malutkim pokoju w trójkę to jeszcze wiecznie każdy się czepia. Jakaś Masakra... Przepraszam dziewczyny że zaśmiecam forum moimi problemami ale nie mam nikogo z kim mogłabym porozmawiać

Hej. Ale jestem zla O.o wrocilam z Opola z wizyty od hematologa z niczym poniewaz okazalo sie ze ta niemila piekegniarka z ktora rozma2ialam w tamtym tyg nie wpisala mnie ostatecznie do zadnego lekarza O.o wszyscy oczywiscie bardzo mnie przepraszali, glowny lekarz z hematologii kazal im ustalic termin na ten tydzien i tez barszo przepraszal... wizyte mam na jutro na 13 poza kolejnoscia-mam byc pierwsza., wiec kolejna podroz. Normalnie horror o.o
    Monika0603 ja doskonale rozumie twoje rozlalenie i zlosc. Jesli zamierzacie kupic cos swojego to jest ideqlny moment na kredyt. My z mezem bralismy jak bylam w 8 mcu ciazy tez z premedytacja, bo wiedzielismy ze wtedy dochody beda jeszcze dzielone na 2 a po porodzie zwieksza sie liczba domownikow wiec i kredyt na ogol niższy. Wiec przedumacie ta kwestie ♡

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów