Strona 14 z 209
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Bara, teraz to już jesteś spokojniejsza o dzidzie.

A ja mam do Was dziewczyny pytanie. Pracuję w sklepie, niestety z powodu braku utargu z końcem lipca zostanie zamknięty. Moja szefowa ma jeszcze jeden sklep ale niestety ma już tam inna dziewczynę. Umowę mam do końca sierpnia. Rozmawiałam z szefową i doszłyśmy do porozumienia że jak w poniedziałek okaże się że jest dzidzia to przedłuży mi umowę i będę miała nawet macierzyński, tylko że już od poniedziałku muszę być na l4. Jak myślicie, moja ginekolog wystawi mi zwolnienie? Oczywiście powiem jak sprawa wygląda. Inaczej zostanę na lodzie i ani macierzyńskiego ani nic

2. dzieckozakupy.pl
    Myślę, że jak przedstawisz jej sytuację i powiesz, że bez tego nie będziesz miała macierzyńskiego itd. to powinna wystawić Ci zwolnienie. W końcu 3/4 kobiet bierze zwolnienie jak ma już potwierdzoną ciążę.

Junior Member
    Madison

O mnie
    Bede mama
    Hej Dziewczyny. Chcialam dolaczyc do grona marcowek. To moja pierwsza ciaza, bardzo chciana i planowana. Z obliczen wychodzi na 7t3d. Z racji tego ze mnieszkam w uk pierwsza wizyte z polozna bede mial 5.08. Troche zaluje, ze dopiero wtedy ale tutaj inaczej sie nie da. Objawy mam w zasadzie od poczatku, bolace piersi, mdlosci przez cala dobe, zawroty glowy. Zazywml folik i wit D i tyle narazie. Czeakm z niecierpliwoscia na wizyte. Usg dopiero miedzy 12 a 13 tyg wiec nie mam sie nawet czym pochwalic.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika0603 Zobacz posta
    Bara, teraz to już jesteś spokojniejsza o dzidzie.

A ja mam do Was dziewczyny pytanie. Pracuję w sklepie, niestety z powodu braku utargu z końcem lipca zostanie zamknięty. Moja szefowa ma jeszcze jeden sklep ale niestety ma już tam inna dziewczynę. Umowę mam do końca sierpnia. Rozmawiałam z szefową i doszłyśmy do porozumienia że jak w poniedziałek okaże się że jest dzidzia to przedłuży mi umowę i będę miała nawet macierzyński, tylko że już od poniedziałku muszę być na l4. Jak myślicie, moja ginekolog wystawi mi zwolnienie? Oczywiście powiem jak sprawa wygląda. Inaczej zostanę na lodzie i ani macierzyńskiego ani nic
    teraz chyba 1000zl nalezy sie przez rok bez wzgledu na umowe.ale fakt ze jak sie zarabia wiecej niz najnizsza krajowa to i sie dostanie wiecej,plus jeszcze na zwolnieniu cala ciaze sie dostaje wyplate,wiec kombinuj i pytaj jak masz mozliwosc bo to duzy zastrzyk gotowki.ciaza wkoncu tez kilka miesiecy trwa

Member
    Monika0603

O mnie
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Kurcze, chciałabym ustawić suwaczek, ale nie wiem jak to się robi. Ktoś pomoże?

Madison moje gratulacje. Przybywa nas coraz więcej

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika0603 Zobacz posta
    Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi. Kurcze, chciałabym ustawić suwaczek, ale nie wiem jak to się robi. Ktoś pomoże?

Madison moje gratulacje. Przybywa nas coraz więcej
    musisz wejsc na swoj profil-edycja-edytuj sygnature- i tam gdizes chyba przekierowanie do strony z suwaczkami bylo.jak go zrobisz musisz skopiowac adres suwaczka ten co ci wyskoczy na koncu i wkleic w sygnature(masz okienko)

Member
    Monika0603

O mnie
    Dziękuję za podpowiedzi odnośnie suwaczka.

Hmmm... Chyba coś źle o liczyłam bo wg suwaczka u mnie to 5+3dni.
    Kochane, jak pójdę do gina w poniedziałek to będzie już 6tydzień i powinno już coś widać na USG?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    Witajcie Dziewczyny i wszystkie Małe Bąbelki
    Dołączam do Was z nadzieją że zostanę co najmniej do marca i że będę miała choć trochę czasu tu zaglądać hehe
    U mnie ciąża jeszcze niepotwierdzona przez lekarza, bo wizytę mam dopiero na 11 sierpnia, ale wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to, że rozwija się mała dzidzia.
    Wiadomo, w domu tylko mąż o tym wie, bo za wcześnie żeby rozpowiadać, ale wierzę, że u Was znajdę wsparcie i zrozumienie.
    Pozdrawiam serdecznie!

Member
    justyn-a

Mieszka w
    Siedlce
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-06-29 zobacz kalendarz
    29.06.2015 urodziłam córeczkę przez cc słabo to wspominam
    po porodzie pierwszą miesiączkę miałam dopiero 14.06.2016 r. i od tamtej pory nic hihihi testy ciążowe wykonane 2 z wynikiem pozytywnym

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    justyn-a no to nieźle można tylko pozazdrościć moje gratulacje ja ostatnią @ miałam tydzień przed Tobą także bardzo podobnie, ja na wczorajszej wizycie widziałam już bijące serduszko także Ty też na pewno już będziesz widzieć tym bardziej że to jeszcze 2 tygodnie no nic pozdrawiam i życzę spokojności

A i mam nadzieję że Was nie męczą mdłości, nudności czy inne dolegliwości :P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów