Strona 139 z 210
Pokaż wyniki od 1,381 do 1,390 z 2092

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Witajcie Mamusie . długo się nie odzywałam i mało czasu ma na wszystko bo córa potrzebuje oststnio sporo uwagi. Jutro idę do lekarza i już jestem ciekawa co tam się dzieje, Ja w pierwszej ciaży ruchy poczułam w 18/19 tygodniu narazie jeszcze cisza więc czekam cierpliwie z myślą , że tam wszystko u dzieciątka w porządku.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja byłam dziś w Poradni badań prenatalnych i również miałam wyniki testu Pappa i jest ok, bardzo małe ryzyko wystąpienia wad genetycznych. A usg w 12t3d miałam zarówno przez brzuch jak i dopochwowo, lekarz stwierdził że dziecko małe a poza tym spało i ciężko było z pomiarami ale się udało .

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja dziś jestem wykończona sama nie wiem czy jechać na ip czy nie panikowac miałam dziś takie ostre bóle brzucha nie z tego świata,tysiące igieł wbijajace się w brzuch które szly od góry i schodzily w dół brzuszka , masakra płakałam z bólu ale pobieglam do ubikacji bo miałam rozwolnienie,później się położyłam,usnelam,no i jak na razie jest spokój nic nie boli.
    Staram się nie panikowac ale coraz trudniej mi to wychodzi

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    Ja dziś jestem wykończona sama nie wiem czy jechać na ip czy nie panikowac miałam dziś takie ostre bóle brzucha nie z tego świata,tysiące igieł wbijajace się w brzuch które szly od góry i schodzily w dół brzuszka , masakra płakałam z bólu ale pobieglam do ubikacji bo miałam rozwolnienie,później się położyłam,usnelam,no i jak na razie jest spokój nic nie boli.
    Staram się nie panikowac ale coraz trudniej mi to wychodzi
    moze jakas jelitowka...
    ja ostatnio tez samopoczucie rowne 0.w drugim trymestrze za maist lepiej to coraz gorzej... kregoslup-albo nerki mnie napierdzielaja ze szok.wydaje mi sie ze troche to a troche to.mojego posiewu jeszcze nie ma,a mam isc z nim do lekarza.pecherz juz nie boli,ale moze z nerkami cos nie tak..albo kregoslup mi siada...zeero sily na cokolwiek.musze duzo odpoczywac zeby wogule funkcjonowac,a z moim 3-latkiem to nie jest takie proste.
    cale szczesicie caly weekend maz w domu to przejmie dziecia na wiekszosc dnia..

O mnie
    i tez sie ciagle martwie bo teraz ciagle jakies zapalenia,antybiotyki bralam,ciagly bol plecow,no okrotnie sie niepokoje jak tam maly...cale szczescie za 3 dni wizyta bo bym chyba zwariowala.a i tak juz wariuje...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A ja się ostatnio czułam bardzo słabo i okazało się, że mam niskie ciśnienie za to tętno ok 100... Póki co jest lepiej, ale synek szaleje a ja się jeszcze w ten mój projekt angażuje póki się da☺

Chomiczek, dobrze że jesteś już w domu!
    Zdrowia dziewczyny!

Starfish ja tez ostatnio mialam tetno 100 u endokrynologa. Kazala brać duzo magnezu :-) ja w dalszym ciagu biore aspargin :-) Paula jak dziejsze samopoczucir?

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    hej dziewczyny
    ktoras kilka tyg temu pisala ze znalazla u siebie kleszcza.bylas u lekarza?dostalas antybiotyk?
    bo normalnie dzisiaj wyciagnelam z siebie gada i az palpitacji serca dostala i malo na zawal nie padlam.mieszkam na wsi i o kleszcze latwo,ale cale lato uwazalam ,ogladalam siebie i bylo ok,az tu na sam koniec dziad sie trafil
    dzwonilam do ginki kazala jechac na sor.pojechalam i dostalam antybiotyk na 10 dni.najgorsze ze trzy dni temu skonczylam wlasnie brac 10-dniowy antybiotyk na zapalenie pecherza..jestem zalamana...i tym antybiotykiem(chocaz go prawie sama wymusilam na lekarzu)i tym cholernym kleszczem!od poczatku ciazy bujam sie z jakiemis zapaleniami,grzybami a teraz jeszcze do szczescia kleszcze mi potrzebne.super....

O mnie
    priobiotyki biore ciagle,i od 3 dni zurawine na pecherz i nawet nie wiem czy moge ta zurawine z antybiotykiem bo nie dopytalam,ale nie wyczytalam na ulotce przeciwskazan..ech...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Dziękuję Anek za podpowiedź z tym magnezem. Kleszcza na szczęście nie miałam nigdy w życiu. Za to profilaktycznie na infekcje intymne polecam Multi-Gyn Acti Gel. Poleciła mi go pani ginekolog w poprzedniej ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów