Strona 138 z 211
Pokaż wyniki od 1,371 do 1,380 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witam.
    Ja własnie otrzymałam wyniki testu Pappa, skorelowany z usg wrzuca mnie do bardzo małego ryzyka wystąpienia wad. Mam nadzieję, że połówkowe rózwnież wyjdzie dobrze.

Co do usg to ja miałam w 12t i 2 dni przez brzuch i dopochwowo.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja podobnie jak Anitet mialam i przez brzuszek i dopochwowo:-) i rowniez otrzymalam dwa dni temu wyniki Pappa i podobnie jak u Ciebie Anitet pokrylo sie z bardzo male ryzyko wystapienia wad :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Ja podobnie jak Anitet mialam i przez brzuszek i dopochwowo:-) i rowniez otrzymalam dwa dni temu wyniki Pappa i podobnie jak u Ciebie Anitet pokrylo sie z bardzo male ryzyko wystapienia wad :-)
    U mnie to samo w sumie ciesze sie, ze ten tesz zrobilam. Teraz nastepne polowkowe, ale jak ja wytrzymam tyle tygodni ? chyba kupie sobie rowniez detektor. na Aliexpress jest za 15 eurro hehe

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ola1403 Zobacz posta
    U mnie to samo w sumie ciesze sie, ze ten tesz zrobilam. Teraz nastepne polowkowe, ale jak ja wytrzymam tyle tygodni ? chyba kupie sobie rowniez detektor. na Aliexpress jest za 15 eurro hehe
    ja wizyta za 4 dni.juz sie nie moge doczekac dwa tyg temu mialam penatralne a wydaje mi sie jakby to byla wiecznosc o detektorze juz nie mysle bo mam nadzieje za juz za bardzo niedlugo poczuje malego,a jeszcze jak na wizycie pojdzie wszystko ok to sie troche uspokoje na jakis czas a potem juz mam nadzieje poczuc jakies bulgotki

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Ja juz czuje dziecko wiec detektor zbedny A do półowkowego zleci..mi zawsze końcówka się mega ciagnie...z tym wielkim brzuchem...

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Dagmaraz żurawit brałam w ciąży z Lili, a teraz kupiłam sobie urinal intensiv, też fajny...biorę codziennie 1-2 tabletki.

Anitet, Anek
    gratuluję dobrych wyników testu

U mnie w skończonym 13tygodniu kazał się przygotować do dopochwowego i przez brzuch, ale na szczęście udało się zrobić tylko przez brzuch i maluchy są 5 dni do przodu

No, to zaczynam się smarować choć podejrzewam, że po ciąży z bliźniakami tak czy siak będę miała rozstępy...po Lili nie miałam...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    ja wizyta za 4 dni.juz sie nie moge doczekac dwa tyg temu mialam penatralne a wydaje mi sie jakby to byla wiecznosc o detektorze juz nie mysle bo mam nadzieje za juz za bardzo niedlugo poczuje malego,a jeszcze jak na wizycie pojdzie wszystko ok to sie troche uspokoje na jakis czas a potem juz mam nadzieje poczuc jakies bulgotki

a coz to za bulgotki, tzn jak je rozpoznac i kiedy mniej wiecej sie pojawiaja ? wstep bobo do kopniakow ? :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Ola1403 Zobacz posta
    a coz to za bulgotki, tzn jak je rozpoznac i kiedy mniej wiecej sie pojawiaja ? wstep bobo do kopniakow ? :P
    ciezko opisac jak je rozpoznac.poprostu sie je czuje-takie muskanie w brzuchu,jak to niektorzy mowia ,"jakby motylki skrzydelkami udezaly pod skora". Ja w pierwszej ciazy jak juz poczulam ruchy w 17tyg to juz byly takie regularne,i czulam je zawsze i wszedzie.nie musialam sie wczuwc,ani zmieniac pozycji.czulam wyrazne delikatne jakby pukanie w brzuch.ale podobno w drugiej ciazy szybciej czuc,i tez dlatego bo sie wie na co sie czeka i jak sie to czuje.ja podejzewam ze w pierwszej ciazy tez mialam wczesniej jakies pojedyncze "znaki" ale nie umialam ich okreslic...teraz czekam,skupiam sie czesto ,rozluzniam i jeszcze nic...ale czuje ze to niedlugo bedzie

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Na bank wkrótce poczujecie. Faktycznie w kolejnych ciążach następuje to sporo szybciej, w pierwszej ciązy znam dziewczynę która czuła ruchy dopiero w 22 tc... A jakie to uczucie? Teraz póki dziecko jest bardzo malutkie to trwa ułamek sekundy, delkatne puk od środka dołu brzucha. ja czasem mam wrażenie jakbym miała rybkę w brzuchu i ona tak dotkła mnie swoim ogonkiem A najczęściej sie to dzieje pod wiceczór jak się wyciszę i położę. Z biegiem czasu te dotknięcia będa częstsze i mocniejsze. Pod koniec ciązy to bardziej przeciąganie i wypychanie niz kopniaki, bo juz miejsca nie ma.

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    ciezko opisac jak je rozpoznac.poprostu sie je czuje-takie muskanie w brzuchu,jak to niektorzy mowia ,"jakby motylki skrzydelkami udezaly pod skora". Ja w pierwszej ciazy jak juz poczulam ruchy w 17tyg to juz byly takie regularne,i czulam je zawsze i wszedzie.nie musialam sie wczuwc,ani zmieniac pozycji.czulam wyrazne delikatne jakby pukanie w brzuch.ale podobno w drugiej ciazy szybciej czuc,i tez dlatego bo sie wie na co sie czeka i jak sie to czuje.ja podejzewam ze w pierwszej ciazy tez mialam wczesniej jakies pojedyncze "znaki" ale nie umialam ich okreslic...teraz czekam,skupiam sie czesto ,rozluzniam i jeszcze nic...ale czuje ze to niedlugo bedzie

Ohhh, to oczekuje na to bulgotanie z niecierpliwoscia

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów