Strona 135 z 209
Pokaż wyniki od 1,341 do 1,350 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Anek88, teraz to się trochę przestraszyłam, a nawet zezłościłam. Dlaczego ginekolog odradził mi wszelkie tabletki? Już sama nie wiem, czy dieta na pewno zaspokoi potrzeby dziecka. A wit. D jest dostępna bez recepty?
    Paula07, smaki strasznie się zmieniają. Właśnie wcinam kapustę kiszoną. mniam, mniam. A co do buraczków, to pij soki, na pewno poprawi to wyniki!
    Dagmaraz, znam tą ulgę...mi również poduszka grzewcza pomagała, ale wiadomo, że w ciąży nie można stosować w okolicach brzucha, jedyne, co wygrzewa, to stopy. Buraczków też nie kisiłam, spożywam na surowo, w formie soku, nie wiem, czy dałabym radę w siebie wcisnać bez ryzyka zwrócenia. Skoro w pierwszej ciąży nie miałaś z tym problemu, to teraz też pewnie będzie dobrze.
    Anitet, ja też zauważyłam u siebie zmiany. Zawsze odżywiałam się racjonalnie, wiecie, wieczne dbanie o sylwetkę, a w drugim miesiącu ciąży to i kebaba zjadłam, chipsy pochrupałam. Zaskakujące to wszystko.

A jak wygląda u Was aktywność fizyczna? Ruszacie się trochę?
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 14-09-16 o 15:33

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Ja się w ogóle nie ruszam no tyle co musze, ale to z uwagi na zagrożona ciążę pewnie gdyby wszystko było ok to coś bym ćwiczyła delikatnie wiadomo w miarę rozsądku. Po porodzie i połogu jak wszystko wróci do normy wezmę się za siebie. Po pierwszej ciąży szybko mi kg spadły i niby wszystko ok ale ciało takie inne wiec trzeba było ćwiczyć dla lepszego samopoczucia.

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja przed ciaza regularnie biegalam,troche cwiczylam,a w ciazy nicccc,ale to przez krwiaka.pozatym mam ruchliwego 3 latka w domu wiec i tak mimo wszystko caly dzien latam". jak po wizycie okaze sie ze wszystko oki to na "kijkach" zaczne chodzic.z synem w ciazy posuwalam caly drugi trymestr,a ze jesien i zima sie zbliza,ruchu mniej to cos sobie musze wymyslacx

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny mi się marzy shake waniliowy z Maca i lody włoskie,ale lekarka odradza,więc omijam szerokim łukiem

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja z jedzeniem i moimi zachciankami niewiele sobie odmawiam tzn z czekoladkami muszę troszkę przystopowac,bo nabawie się jeszcze zatwardzenia,więc wcinam jedna paczkę tygodniowo
    Loda codziennie muszę zjeść póki ciepło trzeba korzystać,bo jak się zrobi zimno będę musiała zrezygnować żeby się nie rozchorowac.
    Dziś mnie wzięło na pizzę,więc dziś na wieczór wjeżdża pizza 4sery mniaaam. A chrupki kukurydziane orzechowe również podjadam sobie codziennie

Pati mi zalecaja ze wzgledu namprzeciwciala tarczycowe przejsc na diete bezglutenowa-u mnie niewykonalne bo makarony i maki to moje glowne posilki, staram wie tylko ograniczyc i wsio ale nie dam rady zrezygnowac z nich w pelni.. trzeba troszke z dystansem :-) jak masz ochote na loda czy shaka to swiqt sie nie zawali ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Auri, w takim razie wypoczywaj i nie forsuj sie zanadto. Po porodzie wszystko wróci do normy. A pewnie bedzie tyle zajęć, ze waga sama bedzie lecieć w dół. No tak, te zmiany to dla mnie jeszcze zagadka, nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale wiem, że determinacja i ćwiczenia mogą zmienić ciało.
    Dagmaraz, ja aktualnie jeżdżę na rowerze. Aura sprzyja. ale kijki to super pomysł. Ja mam jeszcze w planie jogę. Książka juz leży. jeszcze dwa lata temu bylam sportowcem, ale później praca siedząca trochę mnie rozleniwiła. Mam nadzieje, że odnajdę w sobie ten dawny zapał. Paula07, ja przed chwila skonsumowałam pączka, więc to takie małe grzeszki.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Anek88 lody jadłam całe lato tylko normalne mrożone,chodzi o możliwość zarażenia się salmonellą,która może być umiejscowiona na automatach do lodów.Ogólnie jem wszystko na co mam ochotę

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez DreamFly Zobacz posta
    Auri, w takim razie wypoczywaj i nie forsuj sie zanadto. Po porodzie wszystko wróci do normy. A pewnie bedzie tyle zajęć, ze waga sama bedzie lecieć w dół. No tak, te zmiany to dla mnie jeszcze zagadka, nie potrafię sobie tego wyobrazić, ale wiem, że determinacja i ćwiczenia mogą zmienić ciało.
    Dagmaraz, ja aktualnie jeżdżę na rowerze. Aura sprzyja. ale kijki to super pomysł. Ja mam jeszcze w planie jogę. Książka juz leży. jeszcze dwa lata temu bylam sportowcem, ale później praca siedząca trochę mnie rozleniwiła. Mam nadzieje, że odnajdę w sobie ten dawny zapał. Paula07, ja przed chwila skonsumowałam pączka, więc to takie małe grzeszki.
    no rower tez czeka,ale wlasnie musze najpierw krwiaka skontrolowac...

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Ja codziennie jeżdżę na rowerze do i z pracy plus jak znajdę siłę to wieczorem na 30 minutową wycieczkę. Ale czuję że to za mało, chcę włączyć marszobiegi i wrócić do basenu który odpuściłam chwilowo. Mam to wielkie szczęście że ciąża przebiega prawidłowo i mogę uprawiać sport wedle życzenia byle się nie przeforsować.

Życzę wam lepszego samopoczucia i zdrowej ciąży.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów