Strona 134 z 209
Pokaż wyniki od 1,331 do 1,340 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ogolnie robilam wczoraj wyniki i wyszly calkiem ok.jakis lekki stan zapalny chyba wyszedl-ale to zrozumiale bo go mam,ale jak teraz sprawdzam wyniki z pierwszej ciazy to mialam podobne odchylenia od normy,a zadnego stanu zapalnego nie mialam,przynajmniej widocznego i lekarka zawsze mowila ze wyniki mam dobre,wiec pewnie to uroki poprostu ciazy.no ale bakterie w moczu wyszly,a co smieszne obudzilam sie dzisiaj rano i co??!! pecherz nie boli 10 ostatni dzien brania antybiotyku az sie boje cieszyc...jak juz nie bedzie bolal to powtorze mocz w poniedzielek i zobacze czy mniej bakterii.wymaz tez wczoraj zrobilam.wyniku jeszcze nie mam bo "hoduja",ale nie wiem czy juz bedzie wiarygodny,bo moze juz mi sie cofa to zapalenie.
    narazie jeszcze staram sie nie cieszyc,bo poprawe juz miewalam....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Witam z rana

Anek, kiedy masz jakaś wizyte kontrolna?

Dagmaraz, ja z kolei najwięcej przybieram w II trymestrze, a w III to może 2 kg...zobaczymy jak będzie tym razem. Na razie tak 0,5 -1 kg na plus...w poprzednich ciązach pierwsza 8 kg, druga 4 kg...obie z cukrzyca ciążową, więc to że nie przybieram to zasługa diety niskowęglowodanowej. Ale też miałam o ponad 10 kg większa wagę wyjściowa niż obecnie.

Starfish ja juz nie karmie, ale karmilam przez ponad 3 lata Al @ dostałam dopiero po 21 miesiącach od porodu...a co do spania to ja na razie śpię w każdej wygodnej pozycji. Ale generalnie ten sen jakiś dziwny, płytki i czuję sie niewyspana.

Dalej mnie trzyma trochę katar. Wogóle na szyi wyszedł mi jakiś rumień który swedzi i szczypie. Miałam już taki zmiany, ale stosowałam stedryd, 2 dni i po kłopocie, a teraz? Lekarz kazał emolientami smarowac ale to g..o daje

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Dagmaraz, dzięki że ,mi przypomniałaś, bo ja też robiłam wczoraj badania. I własnie OB podwyższone, tylko nie wiem czemu? W lipcu było idelealne.
    No i tez bakterie w moczu, chyba tez zacznę jeśc żurawinę...

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    o,musze kupic zurawit.jem zurawine suszona,ale nie zawsze mam ochote i pije herbate z zur.wode z cytryna tez.
    ja zapalenia to chyba z 10lat nie mialam i teraz dopadlo
    Żurawina suszona ma bardzo dużą zawartość cukru, a mało potrzebnych związków, musiałabyś ją jeść kilogramami więc najlepsze wyjście to żurawina w tabletkach. To taki czas, który sprzyja zapaleniom pęcherza. lepiej zapobiegać i uważać na chłód.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Z tym przybieraniem na wadze jest naprawdę różnie i chyba nie ma się tym co przejmować, jeśli z dzieckiem jest wszystko dobrze. Ja z kolei mam wahania i raczej spadki wagi. Na początku schudłam 2 kilo, później przybrałam 1 kg od wagi wyjściowej, co mnie cieszyło, a teraz znów schudłam 2 kg. Wszystko przez wymioty i mdłości. Praktycznie nie spożywam mięsa, tak mnie odrzuca. Byłam na diecie wegetariańskiej rok przed zajściem w ciążę. Zaczęłam jeść ryby, nie wiedząc jeszcze, że mieszka we mnie nowy lokator. wtedy chłonęłam tłuszcze zwierzęce, teraz z kolei mam z tym problem. Ale brzuszek trochę widać. Taki napęczniały.

Anek88, oby krwiak ładnie zszedł.

Dagmaraz, nie ma to, jak własne, świeże i niepryskane produkty. Kiszonki też uwielbiam, ale robię też soki warzywno-owocowe w wyciskarce. Wspaniała rzecz. Mam zamiar bazować teraz na burakach i mam nadzieję, że nie dopuszczę tym samym do anemii. A co do bóli pęcherza, to też potrafią zwodzić. Niby jest dobrze, a za chwilę znów może się odezwać...

Dziewczyny
    , a jak to jest z suplementami? Zażywacie cokolwiek, jakieś witaminy, minerały, może omega3 przed okresem jesiennym? Moja ginekolog odradziła mi syntetyki. Na następną wizytę (4 października) mam się wybrać z wynikami z morfologii. Na tej podstawie stwierdzi, czy potrzebuję dodatkowych składników w diecie w postaci tabletek. I kazała nadal przyjmować kwas foliowy. Jak długo należy go zażywać?

Dagmaraz cudownie jesli pecherz by Ci w koncu odpuscil ale tfu tfu jak mówisz narazie dmuchajmy na zimne :-) mniaaaaami ogoreczki kiszone-tez uwielbiam ale tylko te domowej roboty ;-)
    Anitet wizyte w poradni patologii mam w przyszly piatek, potem 4.10 wizyta u swojego gina :-)
    DreamFly ja biore femibion, wykanczam 1, i zaraz orzechodze na femibion natal 2 tam sa dodatkowo kwasy dha. Jesli chodzi o jakieś kwasy omega itd to nic dodatkowo nie biore, jedyne co to caly czas zażywam witaminke D w duzej dawce :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja z witamin biorę mama dha premium..
    Od ogórków kiszonych mnie odrzuca z daleka, ale muszę się zmuszać do picia soku z burakow bo wyszła mi anemia,a przyszłym tygodniu będę robić znów wyniki więc zobaczymy na czym stoję

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    W ogóle powiem Wam,ze to nasze dziecię jest bardzo wybredne,przed ciążą uwielbiałam lody sorbet cytrynowy,kupiłam sobie zjadlam a po tym tak ostro wymiotowalam że szok,wczoraj pokusilo mnie na sok marchwiowy który przed ciążą również piłam z uwielbieniem - wypilam a za chwilkę znów wymioty

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Mi w tej ciazy też sie smaki pozmieniały...Naprawdę jadłabym ryby z octu i przegryzałąbym czekoladą ... Wędlina fuj, jajka ble, mleko i kawa masakra. Do picia najlepiej gazowane, a najgorsze ze ciągnie mnie do fast foodu, co generalnie omijam wielkim łukiem. Ostre kurczaki z kfc to niebo w gębie, co przed ciąża nie byłam w stanie przełknąc

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    dreamfre no wlasnie wiem ze moze zwodzic i narazie sie nie ciesze ze odeszlo na dobre a delektuje chwila,bo jak po dwoch tyg wkoncu moge sie wysikac bez bolu to doceniam teraz jakie to wspaniale uczucie
    co do zurwiny to wlasnie dlatego czesto mi nie wchodzi bo jest za slodka dla mnie i mimo ze w op. sama zurawina to w skladzie polowa to cukier...

ja tez sie za buraki zaraz biore.nigdy nie kisilam to zobaczymy co wyjdzie
    anemi na szczescie nie mam.plytki i hemoglobina super.w pierwszej ciazy tez nie mialam z tym problemu to mam nadzieje ze tak zostanie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów