Strona 133 z 211
Pokaż wyniki od 1,321 do 1,330 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A jak u was ze spaniem na lewym boku, ja nie wytrzymuje i się wiercę, ale chyba jeszcze można póki brzuch nie jest duży? No i nogi mam taie ciężkie, staram się je dawać wyżej.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Starfish Zobacz posta
    A jak u was ze spaniem na lewym boku, ja nie wytrzymuje i się wiercę, ale chyba jeszcze można póki brzuch nie jest duży? No i nogi mam taie ciężkie, staram się je dawać wyżej.
    spij spij.dziciaki miejsca jeszcze maja duzo za kilka miesiecy juz taka niewygoda w spaniu ze nawet na stojaco by sie chcialo,byle by wygodnie w miare bylo i jakby sie dalo
    wiaodmo ze pozniej lepiej nie,ale kurcze pamietam ze mimo tej wiedzy czasem musialam chociaz na troche zmienic pozycje bo az cierplam.a na plecach sie zdecydowanie nie dalo,na brzuchu tymbardziej to boki zmienialam

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez DreamFly Zobacz posta
    Cóż, co do zapalenia pęcherza, cierpiałam na nie bardzo często i długotrwale przed ciążą. Środowisko wodne (basenowe konkretnie) zupełnie mi nie służyło, stąd zakażenia bakteriami. Martwiłam się, czy dopadnie mnie w ciąży i co z tym doleczeniem...na szczęście jak na razie żadne z objawów nie powróciło. Miałam dawkę 750 mg i brałam co 11 godzin po jednej tabletce przez 11 dni.
    Trzymam kciuki, aby było dobrze! Ja do tego biorę cały czas żurawit, praktycznie nie jem słodkiego, wręcz przeciwnie, piję w ciągu dnia wodę z cytryną, Na razie zdaje to egzamin. Daj znać, jak wyniki.
    o,musze kupic zurawit.jem zurawine suszona,ale nie zawsze mam ochote i pije herbate z zur.wode z cytryna tez.
    ja zapalenia to chyba z 10lat nie mialam i teraz dopadlo

O mnie
    A ja dziewczyny jestem już 6 kg do przodu, na szczęście po pierwszej ciąży schudłam 5kg poniżej wagi sprzed więc mam nadzieję, że tylko nadrabiam "zaległości ". Położna się trochę śmiała (znamy się z poprzedniej ciąży, więc sobie na więcej pozwala Lekarz powiedział, że "muszę nabrać trochę ciała" , a myślałam że mi zwróci uwagę, że za dużo jem... a jem podobnie, tylko chyba mleka mało produkuje, więc może to jest przyczyną? !
    Brzuch użytkownika mam widoczny i mam wrażenie, że wczoraj mnie "coś" smyrneło ) Dzisiaj cisza. 15 tydzień teraz, ostatnio czułam ruchy wcześnie. Zobaczymy co dalej?
    no ja tez mam nadzieje ze ruchy juz niedlugo poczuje wage sprawdze za tydz na wizycie.ale mysle ze cos ok 2kg pewnie bedzie...

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    Czyli chyba jestem rekordzistką. .Mam nadzieję, że przyrost 20 kg nie przekroczy.

A z innej beczki, czy jest na forum inna karmiąca w ciąży mama?

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja śpię na obu bokach,bo mi tak po prostu wygodnie
    starfish rekordzistka nie będziesz bo Cię gonie ja już mam +4kg

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Czyli chyba jestem rekordzistką. .Mam nadzieję, że przyrost 20 kg nie przekroczy.

A z innej beczki, czy jest na forum inna karmiąca w ciąży mama?
    Ja mam nadzieję,że 15 kg nie przekrocze ale czy to będzie możliwe zobaczymy :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    starfisch ja nie pomoge bo juz dawnoo nie karmie
    sprawdzalam ksiazecze z pierwszej ciazy i tez wpierwszym trymestrze nie przybralam na wadze nic,a potem w 16tyg mialam juz 2kg na plusie a w 20tyg kolejne 2,6.takze 4,600 w dwa miesiace za to potem kolejne dwa miesiace tylko po 0,5kg i potem juz stopniowo po ok 1kg i na koniec 10kg na plusie...ale wtedy zaszlam w ciaze zima a koncowka byla latem,a teraz na odwort,wiec miesiace obzarstwa czekaja.....

Hej dziewuszki :-) waga to najmniejszy szczegół;-) wazne tylko zeby jesc troszke wiecej "zdrowych rzeczy" a waga jak juz czesc z was wie leci w try migi po ciazy i porodzie ;-) ja od poczatku sierpnia przytylam cos ok 1 kg przynajmniej tak mi waga pokazywala, zreszta ile by nie byla mysle ze przy mojej wadze wyjsciowej nie bedzie za duzo.
    Ja nadal plamie ale ciesze sie bo jak pisalam liczę ze krwiak wypłynie do konca:-) katar tez nadal nie odpuścił-jest lepiej ale ciagle smarkam. W poniedzialek lekarka powiedziala zezwykly wir, osluchowo czysto więc musze zwyczajnie przeczekać:-)

Chomiczek odezwij się do nas :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Hej dziewuszki :-) waga to najmniejszy szczegół;-) wazne tylko zeby jesc troszke wiecej "zdrowych rzeczy" a waga jak juz czesc z was wie leci w try migi po ciazy i porodzie ;-) ja od poczatku sierpnia przytylam cos ok 1 kg przynajmniej tak mi waga pokazywala, zreszta ile by nie byla mysle ze przy mojej wadze wyjsciowej nie bedzie za duzo.
    Ja nadal plamie ale ciesze sie bo jak pisalam liczę ze krwiak wypłynie do konca:-) katar tez nadal nie odpuścił-jest lepiej ale ciagle smarkam. W poniedzialek lekarka powiedziala zezwykly wir, osluchowo czysto więc musze zwyczajnie przeczekać:-)

Chomiczek odezwij się do nas :-)
    trzymam kciuki za krwiaka!pozbadz sie szybko gada!mam nadzieje ze moj sie wchlonal.we wtorek sie okaze

co do jedzenia to tez sie zgadzam.ja wlasnie staram sie jesc dosc zdrowo(chociaz nie zawsze wychodzi).mam tez swoich duzo przetworow na zime i teraz wlasnie koncze ogorki kiszone,a jeszcze kurna jesieni nie ma(koncze je jesc) i wode z ogorkow wypijam calutka,ale to bardziej na flore jelitowa bo 10 dni na antybiotykach jestem,wiec oprocz kupnych priobiotykow jeszcze kiszonkami sie wzmacniam.dzisiaj kisze buraki pozatym kozystam jeszcze a resztek swoich warzyw na ogrodku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów