Strona 132 z 209
Pokaż wyniki od 1,311 do 1,320 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Paula07 Zobacz posta
    Ja tam mam brzusio już baaardzo spory,ze nawet pępek zaczyna wychodzić na wierzch
    u mnie zaczelo mnie wywalac ale narazie jeszcze troche nadal wyglada jak po duzym objedzie,a nie ciazowo

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz

Lightbulb

Cytat Zamieszczone przez Mona_Lisa Zobacz posta
    Ja polecam balsam i oliwke z serii babydream Mama z rossmana . A jak chcesz poczytać więcej i wybrac cos dla siebie to zobacz na stronę srokao.pl

A wiecie że ja jeszcze nie mam karty ciazy? Zmieniła się polozna i jest tak dziwna i nie przystępna kobieta ze masakra. Miałam dwie wizyty u lekarza, ostatnio upomnialam się o kartę ciąży to powiedziała że będę tu chodzić 9 miesięcy i jeszcze zdąży mi założyć.

Jutro mam prenatalne, zobaczymy co tam wyniknie.
    Dziękuję, też się nad nim zastanawiałam.
    Podobno należy założyć kartę ciąży do 10 tygodnia, aby otrzymać becikowe.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Auri Zobacz posta
    Ja mogę polecić mustele oliwkę i krem przeciw rozstępom. Używałam przy pierwszej ciąży i teraz tez jestem z nich zadowolona
    Dziękuję za podpowiedź!

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    ja wlasnie biore dumox na zapaelnie pecherza.myslalam ze jakies lekkie bo szybko poprawa byla,ale owszem jest poprawa i tyle.doleczyc sie nie moge.dzisiaj robilam mocz i morfologie plus posiew moczu.czekam na wyniki posiewu bo to kilka dni i we wtorek mam akurat wizyte u swojej gin to ide z wynikami.
    Cóż, co do zapalenia pęcherza, cierpiałam na nie bardzo często i długotrwale przed ciążą. Środowisko wodne (basenowe konkretnie) zupełnie mi nie służyło, stąd zakażenia bakteriami. Martwiłam się, czy dopadnie mnie w ciąży i co z tym doleczeniem...na szczęście jak na razie żadne z objawów nie powróciło. Miałam dawkę 750 mg i brałam co 11 godzin po jednej tabletce przez 11 dni.
    Trzymam kciuki, aby było dobrze! Ja do tego biorę cały czas żurawit, praktycznie nie jem słodkiego, wręcz przeciwnie, piję w ciągu dnia wodę z cytryną, Na razie zdaje to egzamin. Daj znać, jak wyniki.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja tez nie mam jeszcze karty ciąży A to dlatego ze byłam na dwóch wizytach prywatnie, a teraz idę do mojego gina na nfz i powiedział, że lepiej już założyć na nfz ..nie wiem w czym różnica, ale widocznie jakaś jest, Podobnie wieszość badań będę mieć robione po tej wizycie. Po badaniach prenatalnych dostałam tylko wydruk i kilka zdjęć. Jeszcze jednym dosc istotnym elementem rozróżniającym zwykłe usg od prenatalnego to oprócz pomiarów dzidziusia są przepływy..

A tak wogóle to jest jeszcze coś takiego jak becikowe?

Monna Lisa kochana dopilnuj wlasnie aby polozna napisala ci w karcie ze pierwsza wizyta byla przed 10 tc:-)

Nihill dzieki ze pytassz, niestety ale caly czas nieprzerwalnie od kilku dni wylatuje ze mnie brazowa krew. Przez kilka godzin jest juz a pozniejxsie wiecej nazbiera i od razu wkladka zalana. Ale to dobrze. Wierze ze caly krwiak zniknie do 23.09:-)
    U mnie jak nie bylo brzuszka tak jelita coraz wyzej sie przemieszczaja wiec i brzuszek robi sie slicznie zaakraglony xD w ogole niesamowite jest to jak np dwa tyg temu musialam szukac serduszka na wysokosci spojenia a teraz czasami jest tam a czasemi juz znacznie wyzej :-) takze macica pięknie sie rozciaga ;-)

DreamFly witaj :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Anitet pewnie ze jest :-) musisz miec wlasnie w karcie wpisane ze na pierwszej wizycie bylas przed 10 tc i dochod na osobe liczony juz wlacznie z malenstwem ktore mamy teraz w brzuszku nie moze przekroczyc danej kwoty bodajze 1800 cos tam zlotych, nie pamietam juz dokladnie ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Przy pierwszej ciąży karta ciąży nie była mi do becikowego potrzebna, położna (inna) wypełniała druczek i z dokumentacji, spisywała tylko terminy wizyt bo w każdym trymestrze musiały być a pierwsza właśnie przed 10tc.
    Mam nadzieję że ta baba teraz na wizycie uzupełni mi karte wstecz hehe

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    No...już po USG genetycznym, oczywiście karta ciąży nie była potrzebna. Maluszek jest zdrowy i dobrze rozwinięty, wszystko jak należy, serduszko bije 156 razy na minutę. Niestety dzieciątko spało, więc musieliśmy je obudzić do badań, żeby się ładnie odwróciło. Płci nie udało się rozpoznać, kolejna próba już za 2 tygodnie. Najważniejsze że wszystko jest dobrze i nie ma ryzyka chorób genetycznych u dziecka.

Co do balsamów to ja stosuję babydream z rossmanna wcześniej używałam Palmersa. O efektach jeszcze nic nie mogę powiedzieć bo nie mam oznak ciąży.

Anek oby dalej schodził krwiak bezkolizyjnie dla ciąży.

Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    A ja dziewczyny jestem już 6 kg do przodu, na szczęście po pierwszej ciąży schudłam 5kg poniżej wagi sprzed więc mam nadzieję, że tylko nadrabiam "zaległości ". Położna się trochę śmiała (znamy się z poprzedniej ciąży, więc sobie na więcej pozwala Lekarz powiedział, że "muszę nabrać trochę ciała" , a myślałam że mi zwróci uwagę, że za dużo jem... a jem podobnie, tylko chyba mleka mało produkuje, więc może to jest przyczyną? !
    Brzuch użytkownika mam widoczny i mam wrażenie, że wczoraj mnie "coś" smyrneło ) Dzisiaj cisza. 15 tydzień teraz, ostatnio czułam ruchy wcześnie. Zobaczymy co dalej?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów