Strona 131 z 211
Pokaż wyniki od 1,301 do 1,310 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    ryjek
    alez ci zazdroszcze wyjazdu!!!

nihill
    raczej nie powinien wymagac karty ciazy... - ja robie prenatalne u swojego lekarza, ale zawsze dawał mi wydruk+fotki+płytę DVD z nagraniem
    kumpela, ktora robi prenatalne u innego lekarza mówiła, że nie chciał jej karty ciąży. Może bezpieczniej się bedziesz czuła, jak tam zadzwonisz i zapytasz po prostu?

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Hej dziewczyny. Dołączam do grupy, spodziewam się dzidzi na 14 marca 2017 r. To moja pierwsza ciąża. Te pierwsze trzy miesiące były męczące - senność, nudności, które utrzymywały się całymi dniami, zawroty głowy oraz zmęczenie. Teraz jest trochę lepiej. Mam jednak pytanie - czy którakolwiek z Was zażywała w trakcie ciąży antybiotyk Duomox? U mnie okazało się to niezbędne, z powodu utrzymującego się zapalenia pęcherza.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo radości i sił.
    Ach i mam jeszcze jedno pytanie, dotyczące badań prenatalnych. Nie mam pewności, czy te, które mi wykonano, takowymi są. Pani ginekolog nazwała to usg prenatalnym, ale zrobiła po prostu usg przez brzuch, stwierdziła, że jest przezierność karkowa, dwie półkule mózgu, paluszki u dłoni i stóp. Oceniała narządy wewnętrzne. Czy to wystarczy? Otrzymałam tylko dwa zdjęcia z usg, żadnego filmu.
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 13-09-16 o 14:56 Powód: dodatkowe pytanie :)

Junior Member
    nicety

O mnie
    DreamFly
    witamy w grupie
    w pierwszej ciąży brałam duomox, ale nie pamiętam już z jakiego powodu. Jest chyba bezpieczny w ciąży, bo i dzieciom go przepisują... lekarz na pewno wie, co robi więc się nie martw
    Badania prenatalne to wlasnie usg przez brzuch i ocena mózgu, narzadow wewnetrznych, kości, przezierności karkowej itd. To czy dostaje się zdjecia/film itd zalezy tylko od lekarza wykonującego... na pewno powinien dac wydruk z pomiarami i wynikami.

Member Awatar DreamFly
    O mnie
    Nicety, dziękuję za odpowiedź. Trochę się martwiłam tym antybiotykiem, tym bardziej, że brałam go w drugim miesiącu ciąży. Rozumiem, wychodzi na to, że lekarz ocenił wszystko, co niezbędne. O płci jednak nie wspomniał. ale nawet mnie to nie interesuje, byleby dziecko było zdrowe.

Przy okazji zapytam, czy rozglądałyście się już za balsamami/kremami/olajami przeciwko rozstępom? Polecacie jakiś produkt z własnego doświadczenia? Fajnie, jakby miał przyjazny, naturalny skład.
    Ostatnio edytowane przez DreamFly ; 13-09-16 o 15:15 Powód: pytanie

Member
    Pati82

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-07 zobacz kalendarz
    Ryjek my mamy syna Oskara,a imię jakie wybraliśmy dla fasolki to Olaf,ale u nas płeć 50/50

Ja polecam balsam i oliwke z serii babydream Mama z rossmana . A jak chcesz poczytać więcej i wybrac cos dla siebie to zobacz na stronę srokao.pl

A wiecie że ja jeszcze nie mam karty ciazy? Zmieniła się polozna i jest tak dziwna i nie przystępna kobieta ze masakra. Miałam dwie wizyty u lekarza, ostatnio upomnialam się o kartę ciąży to powiedziała że będę tu chodzić 9 miesięcy i jeszcze zdąży mi założyć.

Jutro mam prenatalne, zobaczymy co tam wyniknie.

Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Ja mogę polecić mustele oliwkę i krem przeciw rozstępom. Używałam przy pierwszej ciąży i teraz tez jestem z nich zadowolona

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    czy podczas usg genetycznego lekarz wpisuje coś do Karty ciąży itp? Idę prosto po pracy i oczywiście zapomniałam z domu zabrać dokumentów.
    I nie wiem czy muszę męża wysyłać po kartę ciąży do domu? Recepcjonistką powiedziała że opis, zdjęcia i nagranie dostanę podczas wizyty i zastanawiam się czy lekarz może oczekiwać ode mnie jakiś dokumentów. Zaznaczam iż nie jest to mój lekarz prowadzący, wykonuję u niego tylko USG genetyczne.

poradźcie proszę...
    ja tez bylam wykonywac u innego panetralne i nic nie wpisywal.nawet nie chcial karty

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez DreamFly Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Dołączam do grupy, spodziewam się dzidzi na 14 marca 2017 r. To moja pierwsza ciąża. Te pierwsze trzy miesiące były męczące - senność, nudności, które utrzymywały się całymi dniami, zawroty głowy oraz zmęczenie. Teraz jest trochę lepiej. Mam jednak pytanie - czy którakolwiek z Was zażywała w trakcie ciąży antybiotyk Duomox? U mnie okazało się to niezbędne, z powodu utrzymującego się zapalenia pęcherza.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo radości i sił.
    Ach i mam jeszcze jedno pytanie, dotyczące badań prenatalnych. Nie mam pewności, czy te, które mi wykonano, takowymi są. Pani ginekolog nazwała to usg prenatalnym, ale zrobiła po prostu usg przez brzuch, stwierdziła, że jest przezierność karkowa, dwie półkule mózgu, paluszki u dłoni i stóp. Oceniała narządy wewnętrzne. Czy to wystarczy? Otrzymałam tylko dwa zdjęcia z usg, żadnego filmu.
    ja wlasnie biore dumox na zapaelnie pecherza.myslalam ze jakies lekkie bo szybko poprawa byla,ale owszem jest poprawa i tyle.doleczyc sie nie moge.dzisiaj robilam mocz i morfologie plus posiew moczu.czekam na wyniki posiewu bo to kilka dni i we wtorek mam akurat wizyte u swojej gin to ide z wynikami.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez ryjek Zobacz posta
    Dziewczyny ale się cieszę. Teściowa mi się przez przypadek wygadała. Mąż załatwił sobie wolny piątek w pracy i noclegi gdzieś na weekend dla nas dwojga a chłopcy jadą na weekend do dziadków. Normalnie cieszę się jak mała dziewczynka hihi
    super.to udanego weekendu!wypoczywajcie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów