Strona 13 z 211
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Ale ciężko... właśnie wróciłam dzisiaj do pracy po 2 tygodniach urlopu. No nic, trzeba jakoś przetrwać, a po południu podjade do przychodni i zobaczymy czy uda mi sie dostać wcześniej do lekarza, bo już zaczął mi sie 8 tydzień... a jeszcze nawet usg nie miałam. A Wy dziewczyny macie już jakieś badania porobione?

2. dzieckozakupy.pl
    Ja zaczęłam 9 tydzień a dopiero dzisiaj na badaniach byłam krwi...książeczkę ciąży będę miała zakładaną dopiero w przyszłym tygodniu. Dzisiaj się martwię bo tak się pokłóciłam z teściową, że serce zaczęło mi tak szybko bić przez chwilę boję się, że zaszkodziłam maleństwu ;(

Kurcze dziewczyny coś mi beta mało przyrosła . W piątek miałam 636 mIU/ml a dzisiaj tylko 994,89 mIU/ml. W środę umówiłam się do lekarza. Tak sie boję

Junior Member
    Aspiryna

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny. Chyba zaczyna się tydzień w którym po kolei będziemy mieć badania. Ja już jestem po. 8t5d maluszek 2cm, tętno 175. Zagnieżdżane wysoko, niby dobry znak. Co do objawów od wczoraj nie bolą mnie piersi i już myślałam że znowu nici z tego, ale lekarz powiedział, że tak czasem jest i nie należy sie tym przejmować. 18.08 kolejna wizyta i na niej badania prenatalne i ostatni dzień I trymestru. Życzę Wam wszyskom dobrych wiadomości po wizycie. Trzymajcie się

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    a ja bylam u lekarza i juz w pecherzyku dzidzia siedzi.tetno tez w normie,ale ciaza tydzien mlodsza ,ale to tez bylo wiadomo,ale nie bylo wiadomo ile dokladnie mlodsza.

malinowa nie martw sie.naprawde bardzoo watpie zebys od klotni czy krzyku jakos zaszkodzila malenstwu.jakby tak bylo to moja pierwsza ciaza powinna byc przeciweinstwem tego jaka byla w rzeczywistosci.to byl trudny dla mnie czas,a ciaza i porod bez problemu.syn zdrow sie chowa

karolinamal wlasnie najlepiej idz do lekarza i juz przy becie ok 1000 powinien pojawiec sie pecherzyka na usg,wiec nawet jak ta wizyta juz jutro to beta powyzej 1000 powinna skoczyc.nie martw sie bo poczatki ciazy sa naprawde rozne jak i cala ciaza zreszta.ja tez ciagle sie wszystkim przejmuje...a u mnie na pierwszej wizycie kiedy powinien byc juz pecherzyk,nie bylo nic, a beta 377(5tyg i 3dn) a okazalo sie ze ciaza mlodsza i kilka dni pozniej pecherzyk byl,beta podskoczyla a teraz juz dzidzia w pecherzyku

Dagmaraz dziekuje za te slowa, bo nic w internecie dobrego nie wyczytalam. Ja dzisiaj podobno mam 5tc i 1dzien, a w srode to wiadomo bedIe 5 tc i 3dc. Mam nadzieje, ze podskoczy beta, bo plakalam dzisiaj ze stresu, ze cos bedzie nie tak. Gratuluje tetna i siedzacej dzidzi

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dawno mnie nie było, ale już nadrobiłam zaległości. W poniedziałek wizyta, mam nadzieję że wszystko będzie dobrze. Teoretycznie jest to 6tydzień. Kurcze# jestem pełna obaw... Z pierwszą ciążą tak nie było. Sama nie wiem dlaczego tak jest.

Karolinamal ja byłam u lekarza według mnie w piątym tygodniu, test pozytywny, endometrium takie jak na początku ciąży ale jeszcze nic nie było widać. Mam przyjść na kontrolę za 7-10 dni. Idę w poniedziałek i stresuję się czy jestem w ciąży czy nie...

Dagmara nawet nie wiesz jak bardzo Ci zazdroszczę. Też chciałbym zobaczyć dzidzie w pęcherzyku.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Monika0603 wiem, ze nie zawsze widać w 5 tygodniu. Moja koleżanka też tak miała. Mnie martwi ten niski przyrost bety. Mam nadzieję, że jutro czegoś się dowiem, a jak nie jutro to chociaż po weekendzie. Jeszcze muszę udać się do endokrynologa. Też się stresuję czy jestem w ciąży. Mój mąż powtarza mi, że wszystko będzie dobrze i na pewno jesteśmy. Jutro się okaże wszystko - mam nadzieje

Karolinamal nie stresuj się tak, na pewno jesteś w ciąży i wszystko jest ok. Skoro beta Ci urosła to na pewno wszystko jest ok. Każda ciąża jest inna i nie przebiega tak jak w książkach pisze, bo każdy organizm jest inny... ja jak byłam na USG to nic nie było widać...dopiero po tyg pęcherzyk.. później zarodek a potem bicie serduszka... ja już miałam chyba z 6 USG i to wszystko przez stres i nie potrzebnie zobaczysz, że jest ok. teraz to się zrelaksuj i odpoczywaj masz prawo leżeć i odpoczywać ja teraz to byłam po schizowana bo miałam zapalenie gardła i się schizowałam... a i się stresowałam, że brzucha nie widze haha a to dopiero 9 t ydzień... wszytko będzie dobrze głowa do góry :*

Junior Member
    bara

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-15 zobacz kalendarz
    Hej wszystkim ja już też po dzisiejszej wizycie, dobrze że była z rana bo nawet spać nie mogłam ze stresu. Na usg zobaczyłam że w pęcherzyku jest dzidzia i bije serduszko <3 także kamień z serca. Ja wiem że łatwo się mówi ale nasze stresy są naprawdę bez sensu jak tak czasami się zastanowię nad tym co moja głowa wymyśla to aż nie wiem czy się śmiać czy płakać, a mój mąż nie może mnie już słuchać. Dziś gin założyła mi kartę ciąży, trochę się zdziwiłam że tak szybko bo to dopiero 7w3d z usg wyszło no ale... no i z polecenia mam się niepotrzebnie nie nakręcać nie wymyślać głupoty tylko odpoczynek i zero stresu za 3 tygodnie kolejna wizyta. Pierwsze tygodnie są bardzo niepewne i stresujące dlatego życzę wszystkim jak najszybciej drugiego trymestru żeby już było spokojniej.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów