Strona 129 z 211
Pokaż wyniki od 1,281 do 1,290 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Anitek zgodnie z opisem na tej stronie rzrczywiscie wyglada ns chlopaczka xD no ciekawe :-) u mnie na jednym w sumie tez mozna by bylo powiedzoec ze mezczyzna ale jak sie dopatrzylam to jest kawalek nozki :-P mysle ze nie pozostaje nic innego niz czekac tak czy inaczej atykul ciekawy xD A ze mnie wcsoraj w nocy dwa razy poleciala spora ilosc krwi ale takiej meeeega brazowejcmozna bh wrecz powiedzieć ze czarnej, takze krwiak wie obudzil. Dzidzia funkcjonuje w brzuszku wiec tocjest dla mnie najistotniejsze :-)
    to moze krwiak wyplywa!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Anek, tez myślę, że to krwiak, byle spokojnie wypłynął i dał sobie spokój do końca ciązy.

Ja mam wizytę 27.09 więc może coś gin powie jeszcze. A jak nie to pewnie przełom pażdziernika/listopada będzie połówkowe to się wszystkie dowiemy juz

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    a ja nie mam zadnego zdjecia tak w calosci zeby dol bylo widac,takze nie porownam za tydzien sie dowiem pewnie od swojej gin.
    mam tez nadzieje ze moj krwiak sie wchlonal...ech...maly niby byl,ale kto tam wie,moze i sie rozrosl...

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Anek88 mam nadzieję że to ten krwiak. Dobrze że masz ten detektor i możesz sprawdzić czy wszystko ok z dzidziusiem.

Chciałabym mieć chłopca ale najważniejsze żeby dzidziuś był zdrowy W czwartek mam lekarza i może dowiem się czegoś więcej bo prenatarnych nie robię. Mam troche wyrzuty sumienia ze odpuszczam to badanie i jednocześnie modlę się żeby dzicia była zdrowa.

A czy któraś z Was wie coś więcej o Chomiczku Nie wiem czy dobrze mi się wydaje ale ostatni raz chyba pisała że jest w szpitalu.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    witajcie , ja dziś o 16 mam USG genetyczne i trochę się denerwuję, mam wrażenie że wieki u lekarza nie byłam...absurd bo ostatnią wizytę miałam 1 września, następną mam 27 września, wiec stosunkowo często chodzę do lekarza .
    Jednak czuję niepewność czy z dzieckiem wszystko OK. Nie widać pomnie ciąży poza zmianami oczywistymi jak powiększone piersi, zero brzucha. Niby wiem że przy pierwszej ciąży to normalne to jednak brak objawów mnie martwi.

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    nihill
    nic się nie martw- u mnie pierwszą ciążę było widac dopiero koło 6/7 miesiąca, druga ciąża to juz w 2-3 miesiącu a brzuch wielkosci jak w pierwszej w 7 miesiącu i trzecia (0becna) ciąża podobnie jak druga- niby 15 tydzien a brzuszek jak w 6 miesiącu

mój krwiak się już pięknie wchłonął, mogę juz trochę "poszaleć"- wyjsc chociaz na ogródek, na krótki spacer... nie szalec na początek wizytę mam znów 21 września i jak będzie dalej ok to mogę wrócic w miarę do normalnosci- pracę i treningi jednak mogę sobie z głowy wybić

Chomiczek- odezwij się!!

doczytałam, że macie tez FB założonego... można tam dołączyc??

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Nihill spokojnie, na pewno na badaniach wszystko będzie dobrze. Odezwij się jak już będziesz po wizycie.

Nicety pewnie że można dołączyć do Facebooka. Wyślij mi wiadomość prywatną z Twoim imieniem i nazwiskiem a spróbuje Ciebie dołączyć do grupy. Nie jestem założycielem grupy ale podobno mogę też dodawać osoby.

Dziewczyny, a powiedzcie mi czy miałyście już robioną cytologię od początku ciąży? Ja nie miałam a według zaleceń które dostałam od mojej ginekolog to powinna być zrobiona. Zapytaj się w czwartek

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    z tego, co się orientuję to jeśli kobieta przed ciążą ma aktualny wynik cytologii (nie starszy niz rok) to nie musi jej powtarzac, jesli starszy to musi w ciąży zrobić. Ja nie robiłam, bo mam "świeżą" cytologię z kwietnia, więc dopiero po porodzie zrobię znowu - tak mi ginekolog mówił

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytologie powinno się robić co rok,wręcz trzeba,aby dbać o własne zdrowie i sprawdzać,czy wszystko jest oki,bo teraz przypadków raka jest coraz więcej. Ja miałam cytologie robiona na początku maja,więc nie powtarzalismy na pierwszej wizycie,bo sensu nie było

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja tez mam z lutego i jest na tyle "świeza" ze już nie powtarzałam na razie.

Każdy kto ma ochotę jest zapraszany na fb PIszcie info na priwa.

Nihill, ja tak miałam w pierwszej ciązy. Jakby nie to, że nie miałam @ i pozytywny test to w żaden sposób nie możnaby stwierdzić u mnie ciązy - zero objawów, nudności, nawet bólu piersi - nic. Ostatnio patrzyłam na zdjęcia to teraz w 13 tym tygodniu mam brzuch jak wtedy w 22 - im tylko jestem 15 kg szczuplejsza obecnie... W pierwszej ciązy ciąże u mnie było widac w siódmym miesiącu, tak że to ewidentna ciąża a nie otyłość brzuszna W drugiej poszło tak z 1,5 miesiąca szybciej, na koniec miałam troszkę większy brzuch do porodu niż w pierwszej. A teraz w trzeciej się okaże

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów