Strona 128 z 211
Pokaż wyniki od 1,271 do 1,280 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Hej dziewczyny, fajnie że dużo piszecie, jest co czytać .

Od kiedy bierzecie witaminy z Dha? Bo właśnie kończy mi się opakowanie a jutro zaczynam 13tc i nie wiem czy już brać te z Dha bo akurat mam czy jeszcze nie?

U mnie dolegliwości nie ustępują, mdłości mnie męczą, najgorzej popołudniami i wieczorami. No i senność niesamowita, dobrze że moje dziecko ma jeszcze drzemkę to korzystam i śpimy razem bo inaczej nie mogłabym funkcjonować. Mocne bóle głowy również nie odpuszczają, czekam kiedy to wszystko minie.
    U mnie waga póki co stoi w miejscu

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    olka91

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    dziś zaczęłam 13tc i do tej pory brałam samą pregne plus a od dzisiaj dołączyłam pregnę 250 dha

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ale tu pustki dzisiaj.chyba wszystkie wypoczywaja weekendowo
    my dzisiaj obchodzilismy synka 3 urodziny.tak sie objadlam tortem ze do tej pory mnie cofa jak pomysle o jedzeniu-a jadlam go o 14 synek nr2 sie napewno w brzuszku cieszyl

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Dagmaraz, wszystkiego najlepszego dla synka

Ja jakoś nietęgo się czuję dziś...

A jak szukałam info na temat płci znalazałm fakny link: http://www.strefakobiety.pl/drukowan...contentId=4896
    Fajnie wytłumaczyli i pokazali zdjęcia jak mała jest róznica na naszym etapie ciązy miezy chłopcem a dziewczynką

Anitet no to wg zdjecia u mnie wychodzila by druga dziewczynka :-P zobaczymy 4.10 czy sie potwierdzi xD
    Dagmaraz zdrowka i sto lat dla synka ♡♡♡
    Ja dzisiajxznowu delikatnie plamie ale ogolnie czuje sie dzisiaj bdb:-) szkrab w brzuszku tak hopsa ze jak przykladam detektor to autentycznie czuc kopniaki no i co chwilę ucieka od glowicy :-P śmiesznie :-) Jutro aktywny dzien przede mna-aktywny oczywiscie przy moim zupelnie lezacym trybie z powodu krwiaka ;-) Rano odprowadzam core do przedszkola, na 9 wizyta u Pani doktor po skierowanie do hematologa, na 12:20 wizyta u endokrynologa a o 16 wywiadowka w przedszkolu ;-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member
    Anitet

O mnie
    U mnie własnie raczej na chłopaka, ale czas pokaże. nam by się przydała odmiana dwie panienki w domu juz są. Ale najwiażniejsze by było zdrowe i by to łozysko do góry poszło.
    Ja dziś miałam spotkanie komunijne, bo najstarsza do komuni w tym roku szkolnym, cięzko to widzę...
    W czwartek mam zebranie w szkole. W przedszkolu pewnie tez jakoś będzie na dniach.
    Musze jeszcze na badania jechać jakoś, ale czekam az przeziębienie minie. Endokrynolog w przyszły piątek.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WP_20160909_16_27_21_Pro.jpg
Wyświetleń:	32
Rozmiar:	93.3 KB
ID:	98572

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez Anitet Zobacz posta

A jak szukałam info na temat płci znalazałm fakny link: http://www.strefakobiety.pl/drukowan...contentId=4896
    Fajnie wytłumaczyli i pokazali zdjęcia jak mała jest róznica na naszym etapie ciązy miezy chłopcem a dziewczynką
    Patrzę na zdjęcia i porównuje i nic powiedzieć nie mogę mnie nasze zdjęcia pasują na to i na to wizytę mam 27 września wtedy zobaczymy czy pokaże nam co ma między nóżkami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Cytat Zamieszczone przez dagmaraz Zobacz posta
    ale tu pustki dzisiaj.chyba wszystkie wypoczywaja weekendowo
    my dzisiaj obchodzilismy synka 3 urodziny.tak sie objadlam tortem ze do tej pory mnie cofa jak pomysle o jedzeniu-a jadlam go o 14 synek nr2 sie napewno w brzuszku cieszyl
    Wszystkiego najlepszego dla synka

Anitek zgodnie z opisem na tej stronie rzrczywiscie wyglada ns chlopaczka xD no ciekawe :-) u mnie na jednym w sumie tez mozna by bylo powiedzoec ze mezczyzna ale jak sie dopatrzylam to jest kawalek nozki :-P mysle ze nie pozostaje nic innego niz czekac tak czy inaczej atykul ciekawy xD A ze mnie wcsoraj w nocy dwa razy poleciala spora ilosc krwi ale takiej meeeega brazowejcmozna bh wrecz powiedzieć ze czarnej, takze krwiak wie obudzil. Dzidzia funkcjonuje w brzuszku wiec tocjest dla mnie najistotniejsze :-)

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Anitet Zobacz posta

lol no to wlasnie takie cos sterczalo synkowi wiedzialam o tym ze dziewczynki tez maja wystajace wargi sromowe ktore dopiero sie potem wchlaniaja,ale nie wiedzialam ze to az tak podobne!to zobaczymy za tydzien na usg czy dobrze lekarz wypatrzyl

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów