Strona 124 z 247
Pokaż wyniki od 1,231 do 1,240 z 2470

Marcówki 2017 na start !

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny
    Można do Was dołączyć? Też mam termin na marzec - dokładniej 14.03.2017
    Nie sądziłam, że będę miała czas na "ynternety", ale niestety los chciał inaczej

Jestem już mamą prawie 6-cio letniej łobuziary i 4-letniego łobuza Do tej pory bardzo aktywnie leciały nam dni - pracowałam na pełen etat, spełniałam się sportowo i rodzinnie, ale niestety z powodu gigantycznego krwiaka od 11 tygodnia zostałam "przykuta" do łóżka :/
    I tak z tych nudów zaczęłam przeglądać te "ynternety" i znalazłam Was

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-29 zobacz kalendarz
    witaj, nicety....nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło Przynajmniej poznasz grupę kobiet na podobnym etapie ciąży.
    Liczymy na dobre rady od tych które mamami już są

Życzę zdrowia i cierpliwości w leżakowaniu .

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Dziewczyny ja znów w szpitalu wymioty nie dają o sobie zapomnieć na wadze -5kg jestem załamana
    [

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Dziewczyny ja znów w szpitalu
    [

Junior Member
    kakadin

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    hej hej

witajcie kobietki u nas powoli leci do przodu, tutaj coś szpitalnie, no coż trzeba przetrwać, chomiczek dasz rade !!
    witam nową koleżanką, z krwiakami też mamy dziewczyny więc będzie raźniej

u mnie prenatalne 14 w srode bardzo sie denerwuje ;(

Junior Member
    nicety

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-14 zobacz kalendarz
    chomiczek
    Pewnie od wszystkich to slyszysz ale: BEDZIE OK szpitalu postawią cię na nogi! Dadzą płyny, a juz za chwilkę to wszystko minie. II trymestr jest juz spokojniejszy i bezpieczniejszy. Głowa do góry!!

Kakadin
    ty się nie denerwuj na prenatalnych same dobre rzeczy mówią i pokazują może płeć będzie widoczna?? mysl pozytywnie

Senior Member
    anek88

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Nicety witaj :-)
    Chomiczek oj biedaku, kroploweczki dadza i dojdziesz do siebie co nie zmienia faktu ze powinnas wg mnie dostac jakis lek na wymioty bo takie niepowsciagliwe, ktore trwaja prawie caly czas sa zwyczajnie niebezpieczne, a u ciebie jest to juz ktorys raz ze ladujesz w szpitalu.
    Ja biore caly czas femibion natal, za 3 dni przechodzimy na femibion natal 2 z dha :-)

Ja jestem po wizycie i krwiak zaczyna sie chyba ogranizowac nie ma juz takiego pustego czarnego pola tylko zaczyna sie jakby zasklepiac juuupi, ale oczywisxie druga strona medalu-wskazana pilna konsultacja hematologiczna, wg doktorki bardzo niedobre wyniki krzepniecia, mowi ze na pewno jest cos nie tak w ktoryms czynniku i stad organizm nie toleruje lekow przeciwzakrzepowych ale cos musimy dac zeby nie pojawil sie skrzep bo te badania potwierdzily tez ze na pewno jest ten zespol amtyfosfolipidowowy O.o mowi do mnie: " Pani Aniu zebym ja lezac na wakacjach myslala o Pani przypadku- do caego to doszlo xD juz mialam we wtorek wziasc do Pani numer od poloznej i dzwonic bo ciagle sie zastanawiam jak tam sie Pani ma i czy cos sie dzieje" hehe takze takim idywidium jestem ;-) w poniedzialek ide do lekarki po skierowanie do hematologa no i musze sie jak najszybciej umowic z czego niestety wiadomo jak to wyglada jak trzeba cos na juz zalatwic O.o
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 09-09-16 o 14:27

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Witam nową mamusie na forum. Kurcze coraz więcej ciężarnych ma krwiaki. Ja mam wizyte dopiero za tydzień w czwartek i powoli zaczynam się martwić czy wszystko będzie dobrze.

Chomiczek współczuję kolejnej wizyty w szpitalu. Ja też wymiotuje codziennie rano ale nie aż tak mocno żeby jechać na ip.
    Wczoraj za to mój mąż powiedział mi że jestem nie do wytrzymania i czasem nie chce mu się wracać do domu Smutno mi się zrobiło i przykro, ale chyba faktycznie czasem przeginam. Staram się zmienić ale te hormony i złe samopoczucie nie dają mi spokoju.

A co do witamin to moja ginekolog kazała mi brać Pregna Plus. Podobno są bardzo dobre. W pierwszej ciąży brałam Femibion Natal czy jakoś tak...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Anek,dobrze,ze choć jest troszkę lepiej,choć coś pozytywnego

Chomiczek - współczuję,duuuuuuzo zdrówka !! Oby te wymioty jak najszybciej poszły w niepamięć !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    chomiczek szybko dochodz do siebie i czekamy na ciebie szybko z powrotem
    anek no to rzeczywiscie indywidualistka z ciebie ale juz tyle przeszlas,ze wkoncu musi sie dobrze ukladac!

witam nowa mamusie

pregne plus bralam w pierwszej ciazy i zastanawiam sie nad nia teraz.plus byl taki ze bralo sie jedna mala tabletke dziennie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

Brak wyników do wyświetlenia!

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów