Strona 122 z 211
Pokaż wyniki od 1,211 do 1,220 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    hej
    ja tylko na chwile pochwalic sie dobrymi wiesciami po panetralnych.wszystko ok.na 90% wypatrzyl chlopaka.w sumie to pewny jest,ale dal sobie 10% pomylke za niecale 2tyg mam wizyte u swoejej gin to zobaczymy czy potwierdzi
    jejku dziewczyny jaki to kamien z serca!normlanie rogala mam na twarzy od rana
    maly ma juz prawie 7cm

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Boże ja narzekam , a męczy mnie tylko zmęczenie i niechęć do wszystkiego...a tu czytam o waszych problemach zdrowotnych.

Dużo zdrowia drogie panie, szybkiego końca uciążliwych objawów.

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    gratulację dagmaraz....trzymaj teraz kciuki za resztę.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Gratuluję dagmaraz !!

Ja mam wizytę dopiero pod koniec września 27 dokładnie więc może wtedy bobo zaprezentuje nam co ma między nóżkami

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny, juz trochę za Wami nie nadążam, dlatego wybaczcie, jeśli pominę jakiś temat...

Marce jeju, to miałaś wielkie szczęście, że wszystko dobrze się skończyło!

My nad imionami coś tam myślimy, ale jeszcze nie intensywnie....

Milenkaa witaj w klubie! Ja też jestem w ciaży bliźniaczej, tyle, ze jednokosmówkowej, dwuowodniowej...czyli tej pośredniej wersji...wydaje mi się, że może u Ciebie drugie jajeczko się później uwolnilo i może dlatego drugi maluch jest mniejszy...ale oczywiście warto to skontrolować....ja mam prenatalne we wtorek....

Dagmaraz gratuluję!

Jeju, mnie też nadal mdli ;/ ważę obecnie mniej niż w ciąży z Lilą na tym etapie....

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    My juz po, uff, dawno sie tak nie stresowalam

Maly (a) ulozyl sie idealnie do pomiarow i bardzo grzecznie lezal na pleckach dajac sie pomierzyc, wszystko super, ciaza o tydzien mlodsza a wiec 12t., tetno maly mial 163.
    Pytalam o test Pappa i lekarz mi wytlumaczyl i pokazal statystyki na czym to polega, pokazuje prawdopodobienstwo urodzenia dziecka z choroba Downa, badaja 3 rozne chromosomy. Łacza wyniki razem z usg i to pokazuje prawdopodobienstwo braku tych chromosomow. Nie musi nikt tego robic ale zaleca sie kobietom po 30 r.z a ze wzgledow ekonomicznych refundowane jest dla 35+

Kamien z serca, mowilam mu ze przy pierwszej ciazy to nawet nie wiedzialam co i po co mierza ale teraz jest taka swiadomosc ze nerwy temu towarzysza.

Junior Member
    Marce

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Jaka plec to nie wiadomo bo nozki byly caly czas razem, ale to akurat najmniej wazne
    Zarys imion tez juz jakis mamy.

A i bylam juz z calym plikiem badan, to najbardziej leukocyty mi nie pasuja bo sa przekroczone 13 a norma do 10, ale gin powiedzial ze na spokojnie bo w ciazy do 16 moga wzrosnac, ale bede sama dla siebie je kontrolowala. No i porod ze byl pierwszy cc to decyzja nalezy do mnie jak chce rodzic ale neurolog i tak nakazuje cc.

Dagmaraz gratuluje synka

Rosalinn no powiem Ci ze nie ma dnia zebym nie dziekowala

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Marce no to tez ci gratuluje super wiesci..jeszcze z 2tug i juz chyba wszystkie bedzie po panetralnych

a ja musze odgrzebac ksiazeczke ciazy jak bylam z synem ale chyba wazylam podobnie.narazie mam wage wyjsciowa taka sama ale przytyc tyle samo..ech ..marzenie teraz niestety koncowka ciazy przypada na zime wiec nie sprzyja ani wiekszemu ruchowi,ani spacera

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Wczoraj znowu wymiotowałam

Dagmaraz ja pod koniec ciąży się objadałam...było dużo okazji...Boże Narodzenie, Sylwester...a w dzień, po którym zaczął mi się poród zjadłam niezliczoną ilość placków ziemniaczanych...wiedziałam, co robię :P bo potem byłam na diecie eliminacyjnej podczas karmienia...

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ja z wagą wciąż idę w górę już +3,5 kg

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów