Strona 12 z 211
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Newmom tez mysle ze nie ma co panikować,chociz sama panikara jestem straszna i doszukuje się wszystkich objawow,a każdy z nich jest oczywiście zly...mnie za to jeszcze tydzień po spodziewanej @ wogule nie bolamy piersi.to,jak w polowie cyklu.nic a nic.a w ciąży bylam.i ten strach ze hormony jakies slabe,albo pozamaciczna itp.teraz nadrabiają i dwa kamienie
    za to ciagle się martwię plamieniami.tzn plamiłam tydzień temu i miałam infekcje(ale tylko na brazowo,i troszkę czasem,zywej krwi nie miałam),lekarz przepisal mi leki,infekcjia znikla,a plamienie cos chyba nie.tzn nie tyle plamienie co te upławy mi się caly czas nie podobają...nie sa super ladne przezroczyste czy białawe,tylko takie zoltawe,czasem różowawe.nie zwiekszaja się i nie ma dużo,ale to mi spedza sen z powiek.lekarz w poniedziałek,juz odliczam dni....
    mimo ze to moja druga ciaza to panikuje chyba jeszcze bardziej niż w pierwszej...bo pierwsza bezproblemowa,ale za to pamiętam ze ciagle mnie cos klulo,pobolewało i caly czas się zastanawiałam w jakim stopniu to pobolewanie jest ok teraz zas chyba wiem o wielu więcej zagrożeniach,naczytalam i nasluchalam się o poronieniach i boje się bardziej niż w pierwszej.za to już jestem spokojniejsza jak pomysle ze miałabym już maluszka w ramionach.jako niemowlak syn nas zahartował,bo ciężkim przypadkiem był,wiec tu juz jakos się mniej boje

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, dziękuję za słowa otuchy, mi lepiej. W pierwszej ciąży też na pierwszej wizycie nic nie było widać, ale druga potwierdziła że jest ciąża. Mnie nie bolą całe piersi tylko obie od zewnątrz i mam wrażenie że biustonosz robi mi się za mały, ale to chyba tylko wrażenie. Newmom i Dagmara każda ciąża jest inna i nie zawsze występują wszystkie objawy, także teraz ja was trochę podniósł na duchu.

Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test i pokazały się dwie kreski, poleciałam na betę i wynik 636,48 mIU/ml. Internety podają, że to 5tc i termin na 27 marca. W poniedziałek jeszcze ją powtórzę i zrobię TSH, bo mam niedoczynność tarczycy. Po odebraniu wyników umowię się do ginekologa i endokrynologa. Myślicie, że za dwa tygodnie wizyta to dobry termin?

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta
    Hej dziewczyny. Dzisiaj zrobiłam test i pokazały się dwie kreski, poleciałam na betę i wynik 636,48 mIU/ml. Internety podają, że to 5tc i termin na 27 marca. W poniedziałek jeszcze ją powtórzę i zrobię TSH, bo mam niedoczynność tarczycy. Po odebraniu wyników umowię się do ginekologa i endokrynologa. Myślicie, że za dwa tygodnie wizyta to dobry termin?
    mysle ze tak,bo w 7tyg już może usłyszysz serduszko

Cytat Zamieszczone przez karolinamal Zobacz posta

gratulacje dwa tygodnie na pewno dobry termin. ale sprawdz moze to TSH. ja mialam 4,5 czy coś koło tego w pierwszych tygodniach ciąży (dosłownie jakimś 2 tyg po zapłodnieniu, jak robiłam badania krwii nie wiedziałam że jestem w ciąży), i dostałam natychmiast jak dowiedzialam sie o ciazy euthyrox

i dziekuje za pocieszenie dziewczyny :** Oczywiscie spanikowalam, zadzwonilam do lekarza i kazal mi przyjsc. Wszystko ok ale dostalam luteine i nospe na bol brzucha

Dziewczyny witajcie, dawno mnie tu nie było. po pierwsze nie martwcie się tymi objawami, raz są a raz ich nie ma. Mnie piersi raz bolą a raz nie mimo, że od początku jestem na luteinie a na USG wszystko w porządku...ja to nawet ani razu nie wymiotowałam...anie za specjalnych nudności nie mam, czasem mam pobolewania podbrzusza... np. Mój lekarz ma mnie chyba dosyć..bo przed chwilą pisałam mu sms'a bo się przeziębiłam i się wystraszyłam pisałam mu, bo chciałam się zapytać czy spray na ból gardła który biorę jest bezpieczny więc nie panikujcie, mnie stresu więcej optymizmu... nasze maleństwa to czują...zobaczycie będzie dobrze !

Cześć. Tak sie zastanawiam od wczoraj czy pisac czy nie... a wiec piszę, może mi to pomoże. Zacsne od tego, ze ma juz jedna wspaniala coreczke ma 2 lata i 5 miesiecy. Dodstkowo jestem Aniolkowa mama.. w kwietni tego roku w 10 tyg uslyszalam najgorsza z mozliwych diagnoz, serduszko przestalo bic... nie bede zaglebiac sie w szczegóły, bylo to bardzo trudne. Trafilam do specjalnej poradni po poronieniu. Mialam robione setki badan. Okazalo sie ze mam slabo dadarni zespol antyfosfolipidowy, przefiwciala ANA dodstnie, przeciwciwla tarczycowe, oprócz tego niedoczynnosc tarczycy niej wiedzialam, no i mamy z mezem konflikt serologiczny. Dostalam cala mase lekow od polowy tamtego cyklu i zielone swiatelko. Jak sie uda kontynuować leki, zwiększyć luteine i zaczac brac zastrzyki z heparyna. I tak ostatni okres mialam 12.06. W piatek 8.07 poszlam na bete aby wiedziec co robić z luteina, beta 1,7 wiec niepewna.... w poniedzialek pieknie podskoczyla do 38, a w srode do 155,6. Wiec radosc przeogromna. 15.07 od razu wizyta w poradni w celu wyoisania lekow i ustalenia dawkowania. Usg nie robilysmy poniewaz i tak bylo by za wczesnie. Nastepna wizyte mialam ustalona na 29.07 jednak wczorwj z rana pojawilo sie jednorazowo delikatne brazowe plaminie. Od razu telefon bo Pani gin. Zwiekszenie duphastonu do 3 tabl plus 2 tabl luteiny 100, rezta lekow bez zmian i wizyta na wtorek 26.07... najgorsze jest to ze od poczatku moim jedynym objawem to sennosc, nic nie boli, nie ciagnie, piersi troche bolaly ale od kilku dni jakby przestaly, zrobily sie miekkie.... staram sie myslec pozytywnie ale jestem w takim stresie ze glowa mala:-( nie potrafie znalewc sobie miejsca... dodam jeszcze ze we wtorek 19.07 robilam ponowni2 bete, piekny przyrost 1897, ale piersi jeszcze bolaly... nje wiem jak wie ogarnąć w tym wszystkim :-(

Aniołek[*] kwiecień 2016...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    anek88 beta rośnie, więc chyba wszystko powinno być w porządku. Wizyta za 3 dni, więc wszystkie się dowiesz. U mnie objawem ciąży są bolące piersi, brak @ i jestem jakby ciągle mokra. Senności raczej nie ma, mdłości też nie. Nie wszyscy muszą mieć książkowe objawy. Głoda do góry, musisz myśleć pozytywnie, bo inaczej zwariujesz.
    maalinowa a jakie bierzesz lekarstwo na ból gardła - przyda się ta wiedza na przyszłość.

Argentin T internista potwierdził, że można w pierwszym trymestrze ciąży. Ale ja dla pewności wczoraj pisałam do swojego gin. i też powiedział, że bezpiecznie można to brać. jest jeszcze taka seria dla kobiet w ciąży prenalen tabletki do ssania.... ale ja się trzymam tego pierwszego i płucze gardło wodą z solą i miodem a wieczorem mleko z czoskiem i przestrzegam was nie można płukać gardła szałwią w ciąży to jest zakazane ! w sumie nie mam jakiegoś mega bólu gardła tylko przy przełykaniu boli jakby naciągnięte było....anginy nie dostane bo migdałków nie mam od kwietnia xD więc o to jestem spokojna...gorączki też brak

Karolinamal staram sie z calych sil uwierzyć. Ja "mokro" tez caly czas mam, ale u mnie lutka tez wyplywa, senna jestem. Ciezko w ogole powiedziec co jest moim objawem o objawem po takich ilosciach leków. .. w poniedzialek ide sprawdzic jak sie ma betka no i we wtorek wizyta, oby wszystko bylo dobrze...

Co do szalwi dziewczynki to nie do konca jest ona przeciwskazana, podobjie z nieszczesnym mitem odnosnie malin... maliny w ilosciach deserowych mozna spozywac cala ciaze, naskurczowo dzialaja liscie. Tu macie fajny artykul odnosnie szalwi i malinek http://blog.polozna-online.pl/ciaza/...za-ciezarnych/

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów