Strona 117 z 211
Pokaż wyniki od 1,161 do 1,170 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Dagmaraz my tez nie mamy zadnych imion wybranych to dopiero 12tc wiec jest duzoooo czasu :-)
    Ewa66 kurcze przekichane z ak nasiolonymi objawamji O.o
    Chomiczek cudownie a w ktorym tc jestes ze to juz tak pewne co do płci? :-)
    Ja w nocy zaczelwm znowu plamic, dobrze i niedobrze bo tylko odrobinke, krew brazowa wiec na pewno z krwiaka. No wiec dalej lezymy O.o
    Ostatnio edytowane przez anek88 ; 07-09-16 o 07:24

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    witam nową mamę.

Anek trzymaj się.

A ja już po USG i niby w porządku ale jest też ale serce bije trochę wolniej niż powinno 148 pamiętam że z synkiem biło 170. Lekarz od USG mnie uspokajał a jutro wieczorem mam wizytę u swojego lekarza zobaczymy co powie.Pocieszyć się mogę tylko tym że inne parametry i przepływy są książkowe.

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Hejka.

Witam nowa kolezanke Ja za to mam dwa porody za sobą za granića, a ten będzie pierwszym w Polsce

Anek, oby te brudzenia i plamienia się skończyły.

Martak, moim dziewczynkim z reguły serduszko biło na poziomie 140-150 , a teraz na usg w 1o tc biło az 179 i nawet sie zastanawialam czy nie za szybko....Wszystko jest ok.

A ja zagoniona jak zwykle...

Junior Member
    milenkaaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-13 zobacz kalendarz
    Cześć wszystkim
    Piszę do Was bo znalazłam się w podobnej sytuacji jak Wy. A mianowicie termin porodu wychodzi mi na 13/03/2017.
    Jestem w ciąży bliźniaczej dwukosmówkowej dwuowodniowej. Wczoraj byliśmy z mężem na USG 12 tyg i 5 dni i okazało się, że jeden maluch jest w 100% zdrowy rozwija się prawidłowo prawdopodobieństwo wad wrodzonych jest znikome serduszko 170/min. Drugi niestety rozwija się wolniej jego CRP jest o tydzień mniejsze i niestety badania na wady genetyczne nie mogły być wykonane. Maluch musi urosnąć i ma na to dwa dni bo już w czwartek mam się zgłosić na oddział patologii ciąży w celu powtórzenia USG. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć niby mniejszemu maluchowi bije serce z taką samą częstotliwością i jest bardzo ruchliwy ale z miny Pani wykonującej USG i mojej ginekolog to wydaje mi się, że coś jest nie tak jak powinno. Bardzo zaniepokoiły się faktem, że różnica pomiędzy płodami jest tak duża tzn. 1,5 cm i mówiły też coś o wstecznym przepływie- cokolwiek to jest.
    Proszę dajcie znać czy spotkałyście się z podobną sytuacją i czy macie może jakąś wiedzę w tej dziedzinie?
    Z góry dziękuje i pozdrwiam

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Anek trzymaj się...kiedy to się uspokoi. Oby to zanikający krwiak plamił....

Witaj milenka, gratuluję bliźniąt , spokojnie wierzę że z drugim płodem wszystko się unormuje i będzie się dobrze rozwijało. Choć mało wiem o ciążach bliźniaczych to chyba możliwe że jedno dziecko rośnie szybciej....spokojnie. Daj znać po wizycie lekarskiej, czy wszystko w normie.

Ja mam USG genetyczne we wtorek, mam nadzieję że niczego martwiącego nie pokaże. Okazuje się że w moim mieście pomimo wielu gabinetów i lekarzy wykonujących USG genetyczne są ogromne kolejki i udało mi się wcisnąć dopiero do 4 gabinetu i to po ustępstwach w terminie badania.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    chomiczek gratuluję synka !!

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez martkak Zobacz posta
    witam nową mamę.

Anek trzymaj się.

A ja już po USG i niby w porządku ale jest też ale serce bije trochę wolniej niż powinno 148 pamiętam że z synkiem biło 170. Lekarz od USG mnie uspokajał a jutro wieczorem mam wizytę u swojego lekarza zobaczymy co powie.Pocieszyć się mogę tylko tym że inne parametry i przepływy są książkowe.
    Spokojnie,u nas na ostatnim usg maluch miał tętno 144 - wszystko jest w normie,nasze bobo było mało aktywne więc pewnie zaliczylo drzemkę. U Ciebie może było podobnie,ze maluch był po drzemce.
    To tak samo jak z dorosłymi,odpoczywamy tętno spada podczas aktywności wzrasta bo serce o wiele szybciej pracuje.
    Także spokojnie tętno nie jest jakaś stałą,ze jak na jednym usg maluch miał np 170 to na kolejnym badaniu musi mieć tyle samo,absolutnie może mieć nawet 130.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez milenkaaa Zobacz posta
    Cześć wszystkim
    Piszę do Was bo znalazłam się w podobnej sytuacji jak Wy. A mianowicie termin porodu wychodzi mi na 13/03/2017.
    Jestem w ciąży bliźniaczej dwukosmówkowej dwuowodniowej. Wczoraj byliśmy z mężem na USG 12 tyg i 5 dni i okazało się, że jeden maluch jest w 100% zdrowy rozwija się prawidłowo prawdopodobieństwo wad wrodzonych jest znikome serduszko 170/min. Drugi niestety rozwija się wolniej jego CRP jest o tydzień mniejsze i niestety badania na wady genetyczne nie mogły być wykonane. Maluch musi urosnąć i ma na to dwa dni bo już w czwartek mam się zgłosić na oddział patologii ciąży w celu powtórzenia USG. Nie wiem co o tym wszystkim myśleć niby mniejszemu maluchowi bije serce z taką samą częstotliwością i jest bardzo ruchliwy ale z miny Pani wykonującej USG i mojej ginekolog to wydaje mi się, że coś jest nie tak jak powinno. Bardzo zaniepokoiły się faktem, że różnica pomiędzy płodami jest tak duża tzn. 1,5 cm i mówiły też coś o wstecznym przepływie- cokolwiek to jest.
    Proszę dajcie znać czy spotkałyście się z podobną sytuacją i czy macie może jakąś wiedzę w tej dziedzinie?
    Z góry dziękuje i pozdrwiam
    Witam,gratuluję bliźniąt z całego serduszka.
    Ciąża dwukosmowkowa dwuowodniowa to najlepsza sytuacja jaka mogła się zdarzyć , najbespieczniejsza dla Ciebie i dla maluszków.
    Wiadomo lekarz musi szybko reagować jeśli jego zdaniem dzieje się coś nie tak.
    Natomiast moim zdaniem to coś normalnego,ze jedno z dzieci jest większe od drugiego i może być tydzień różnicy wielkosciowo pomiędzy maluszkami.
    Ja byłam w ciąży trojaczej,gdzie na usg w 7 tc były tylko dwa zarodki a trzeci pecherzyk był pusty. Po kilku dniach pojawił się trzeci zarodek.
    Poza tym u mnie jeden z synkow Marcel był 2 tygodnie do przodu wielkością nad swoimi braćmi.
    Pamiętam że 12/13 tc jak miałam badane przepływy w szpitalu w Łodzi,również mieli podejrzenia co do przepływów u jednego z synkow,jednak profesor rozwial podejrzenia bo było wszystko okej.
    Każdy jest omylny,najważniejszy jest spokój,a myślę,że wszystko jest okej ale oczywiście tak jak napisałam jeśli lekarz myśli ze coś jest nie oki musi jak najszybciej zareagować - w razie W.

O mnie
    + warto pamietac że w ciazach mnogich mimo wszystko ( mimo dobrych wyników badan) bardzo ważna jest suplamentacja witamin dla kobiet w ciąży,bo jeden organizm musi dostarczyć wszystkiego co najlepsze dla dwójki dzieci,a każdy ma swoje łożysko i swoją pepowine więc nie w glowce jest dzielenie się a czerpanie wszystkiego co najlepsze dla siebie
    Ja mogę polecić Mama DHA Premium,są to witaminy głównie stworzone dla kobiet u których może wystąpić przed wczesny poród aby nasze bobo się dobrze rozwijało i rosło
    A ciążę bliźniacze mogę być rozwiązane w 34tc 36tc a niektore kobitki nawet donoszą do 39tc do 40 pewnie też

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Chomiczek gratuluję chłopaka!

Jeśli chodzi o imiona to ja już od dawien dawna wiedziałam jak się moje dzieciaczki będą nazywać Na szczęście mojemu P. imiona się podobają Męczy mnie trochę ta pogoda: raz słońce, raz deszcz. Ciśnienie też jakieś dziwne

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów