Strona 116 z 211
Pokaż wyniki od 1,151 do 1,160 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez Bel Zobacz posta
    Witam serdecznie
    Mam nadzieję że można się dołączyć do waszego grona
    Kilka słów może o sobie i o ciąży ...
    Tak więc mam na imię Izabela mam 29 lat i niebawet tj w marcu 2017 będę mamą trójki dzieci.
    Dwójka moich rozrabiaków już jest na świecie od 9 i 7 lat są to dzieci z poprzedniego związku który niestety nie wypalił.
    Ciąża przyszła w momencie kiedy zaczeliśmy myśleć nad staraniem się o dzidziusia.
    Ciąża okazała się zagrożona przez krwiaka i rozwarstwienie ,przyjmowanie leków i lezenie które średnio mi wychodziło.
    Teraz wszystko jest juz może nie idealnie ale zagrożenie minęło chociaż na każdy ból brzucha panikuje.
    Co tu jeszcze? Mieszkamy w Austrii od niedawna moje dzieci dopiero idą tu do szkoły co też jest wielkim wyzwaniem dla nas.
    Ogólnie pogoda się popsuła a że caly dzień siedzę w domu , mąż pracuje - postanowiłam odnaleźć mamusie w ciązy z którymi od czasu do czasu byłoby miło popisać.
    Pozdrawiam cieplutko
    Witamy witamy Mieszkasz w Austrii, wow, mieszkalam w Wiedniu , moj partner tez urodzony i wychowany w Austrii jak tam prowadzenie ciazy w Austrii vs w Polsce?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Bel witaj,cieszę się,ze krwiak się zmniejszyl
    Życzę wszystkim dziewczynom żeby Wasze krwiaczki zniknęły
    Choć moja koleżanka krwawila przez pół ciąży,w 26tc trafiła do szpitala i miała taki krwotok,ze duże skrzepy krwi z niej wyplywwly w dużej ilości ze myślała że córkę urodziła. Ale ciążę dobosila i urodziła zdrowa córeczkę

Junior Member
    Bel

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Ola Ciężko na razie coś stwierdzić badanie ginekologiczne miałam ostatnio w PL
    Tutaj na razie miałam wizytę u położnej i badanie usg do ginekologa idę dopiero w przyszłym tyg
    Chciałam iść do polskiego więc znalezienie też troszkę trwało tym bardziej że ja w dolnej częsci Autrii.
    W Wiedniu jest sporo możliwości ,my do Grazu mamy ponad pół h samochodem gdzie już ciężej o takie sprawy...
    Mogłabym chodzić zmężem on zna perfect niemiecki ale tak jakoś chciałam mieć tu kawałek swojego świata gdzie bede mogła sama coś załatwić.
    Jakoś tak dla własnej wygody psychicznej chciałam mieć polskiego ginekologa.
    Położną też mamy Polkę i zastanawiamy się nad porodem w domu ale to już do późniejszego przemyślenia.
    Tak więc jak na razie cieżko mi porównać jak to z opieką jest dokładnie...

materacyki ja przy jednym i drugim miałam kokos - gryka i nawet nie myślalam o jakiś robakach...
    Zauważyć też nie zauważyłam nic dziwnego i podejrzanego ...

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez Bel Zobacz posta
    Ola Ciężko na razie coś stwierdzić badanie ginekologiczne miałam ostatnio w PL
    Tutaj na razie miałam wizytę u położnej i badanie usg do ginekologa idę dopiero w przyszłym tyg
    Chciałam iść do polskiego więc znalezienie też troszkę trwało tym bardziej że ja w dolnej częsci Autrii.
    W Wiedniu jest sporo możliwości ,my do Grazu mamy ponad pół h samochodem gdzie już ciężej o takie sprawy...
    Mogłabym chodzić zmężem on zna perfect niemiecki ale tak jakoś chciałam mieć tu kawałek swojego świata gdzie bede mogła sama coś załatwić.
    Jakoś tak dla własnej wygody psychicznej chciałam mieć polskiego ginekologa.
    Położną też mamy Polkę i zastanawiamy się nad porodem w domu ale to już do późniejszego przemyślenia.
    Tak więc jak na razie cieżko mi porównać jak to z opieką jest dokładnie...

materacyki ja przy jednym i drugim miałam kokos - gryka i nawet nie myślalam o jakiś robakach...
    Zauważyć też nie zauważyłam nic dziwnego i podejrzanego ...

Aha, rozumiem nie dziwie sie, co polski to polski a szczegolnie u lekarza! musisz miec super widoki w tych rejonach i swieze powietrze, ah, zazdroszcze Zdrowka

Junior Member
    Bel

O mnie
    oj tak widoki są piękne , brakuje tylko jednak troszkę tego miejskiego zgiełku...
    No i ten język dla mnie stanowi straszną barierę..
    Swego czasu siedziałam troszkę w Edynburgu u swojego brata aura tam troszkę bardziej dołująca jednak łatwiej było tam jakieś życie towarzyskie ukształtować.
    Tutaj nie mam dosłownie nikogo , a to że mieszkam na tak zwanym zadupiu sprawia że tylko skuteczna nauka języka mi może w tym pomóc...
    Tylko jak gdy mój mózg średnio pracuje w tej ciąży, mam wrażenie że dziecko zabloowało mi wszystkie szare komórki....

Powiedzcie mi jak z waszymi brzuszkami , widać już coś?
    U mnie właśnie już nawet sporo a z tego co pamiętam w żadnej ciązy tak szybko brzuch mi się nie pokazał ...
    A z corką miałam dość dorodny brzuszek

Senior Member Awatar chomiczek
    O mnie
    Zosia urodziła się 6.06.2012
    Witajcie Dziewczyny!

Ja po wizycie. Lokator w brzuszku to chłopiec. Chyba będzie sportowcem..... tak fikał, skakał, machał rączkami, nóżkami, że nie dało się zrobić pomiarów. Pani Doktor dała nam skierowanie na badania genetyczne choć wierzę, że wszystko jest OK.
    [

Junior Member
    Bel

O mnie
    Chomiczku gratuluje chłopca-sportwoca

Ja już się nie mogę doczekać jak zrobią mi usg może tez coś będzie widać..
    Ogólnie chciałam mieć dziewczynkę ale wojna z imionami jest tak zacięta że wole już chłopca bo tam jesteśmy w miare zgodni.
    Mój się uparł na Chelsea a mnie jakoś średnio to pasuje :/

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Starfish
    Mieszka w
    śląsk
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Data
    20.01.2015 / 10.03.2017
    U nas też właśnie z imieniem problem, bo dla dziewczynki mamy już od ciąży z synkiem. Dla chłopaka już wtedy był problem i ciężkie negocjacje

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    to my chyba jacys dziwni bo jeszcze nawet przez chwile nie myslalam nad imieniem dla zadnej z plci nie mam zadnego ulubionego,moj M tez wiec bedziemy dopiero szukac.ale to za jakis czas jak plec poznamy,bo teraz to nie chce mi sie wymyslac az dla dwojki-bo jeszcze nie wiadomo czy meskie czy zenskie

Witam nowe mamusie:-) trochę mnie tu nie było to znaczy czytam wszystko na bieżąco ale nie mam siły nic pisać.nadal mam mdlosci, źle się czuję jestem śpiąca i nic nie mogę zjeść - waga leci w dół. Mam wrażenie że to się nigdy nie skończy.czytalam że od 10 tygodnia dzidzia czuje czy jesteśmy szczęśliwe czy smutne i powiedzcie mi co to dziecko sobie o mnie myśli jak ja ciągle jestem wściekła

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów