Strona 115 z 209
Pokaż wyniki od 1,141 do 1,150 z 2086

Marcówki 2017 na start !

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Paula, zdrówka dla siostry Fajnie jest mieć taką małą siostre

Oj ja wyprawki nie ruszam , na pewno nic w tym roku nie robię w tej kwesti Pamiętam, że na pierwsze dziecko nie mogłam się doczekać i przygotowałam wszystko 2 miesiące przed narodzinami. Potem musiałam wszystko od nowa prać , bo zakurzyło się Na drugie to już ubranka przygotowałam tylko, a mąż łóżeczko złożył jak byłam w szpitalu po porodzie. Tylko, że moje dzieci wogóle nie chciały spać w łóżeczkach, ale to już zupełnie inna kwestia.
    Ja jakieś rzeczy mam z dziewczyn, łózeczko, fotelik itp...zapewne coś się dokupi. No i ciekawa jestem płci, bo to tez dużo zmienia w kwestii kompletowania wyprawki.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Między nami jest 19 lat różnicy
    Co do wyprawki tak jak pisalam u nas jest troszkę inaczej bo wszystko mamy z wyjątkiem wózka - który pewnie przed terminem cc pójdziemy jakiś wybrać a jak ja będę już w szpitalu po porodzie to Piotrek dopiero go kupi
    Za ubranka też wezmę się późno,żeby to się nie zakurzylo,ale żebym miała jeszcze siłę stać na nogach i prasowac
    Lozeczko i takie bajery też będzie Piotrek wszystko rozkladal przed naszym powrotem do domku jak to się wszystko dobrze zakończy także ja tutaj na spokojnie
    Ale wiem,ze jak się jest pierwszy raz w ciąży to jest szaaaaal

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Paula, moja mama ma dwie starsze siostry - 21 i 20 lat różnicy. Ale mówi, że słaby kontakt , bo one samy miały już po roku, dwóch swoje dzieci. I tym sposobem ja mam kuzynów po 60-ce o ich dzieci to moje pokolenie

No tak jest, że pierwsze to się bardzo przezywa, wszystko sterylizuje i ja to po pordzie nawet lózeczko z córka do łazienki ze soba pchałam Przy drugim zdecydowanie większy luz. A przy trzecim się okaże

O mnie
    U nas jest troszkę lepiej,jak Zuzia się urodziła mieszkalam z rodzicami jeszcze przez 1,5roku więc codziennie pomagalam w opiece nad nią,teraz Zuzka to pannica mała,ale mieszkamy blisko siebie więc jak wraca z przedszkola to jej stały punkt to przyjść do mnie,a ja później zaprowadzam ja do domku mamy do siebie maks 2 min drogi
    Mieszkamy w tej samej kamienicy,ale różnych klatkach
    Przez pierwsze pół roku mieszkałam z teściową,ma dom jednorodzinny a żyje sama,my mieliśmy górę ona dół. Pierwszy miesiąc oki,ale później zaczęła się masakra,codzienne kłótnie,to toksyczna osoba,zło wcielone,po 4 miesiącach zaczęliśmy szukać mieszkania,niecałe dwa miesiące trwały remonty i po przrprowadce w końcu odpoczelismy psychicznie

Member
    Ola1403

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-19 zobacz kalendarz
    Data
    19 marzec 2017
    Cytat Zamieszczone przez anek88 Zobacz posta
    Hej. Jestem po prenatalnych. Mam znowu wspaniale i niedobre wiesci. Zaczne od tych cudownych ♡ dzidzia rosnie, ma 5,1cm serduszko wali 168 uderzen, przeziernosc karkowa i kosc nosowa idealne. Ma dwie raczki, dwie nozki, pamachalo do mamusi i ciagle podskakuje:-) zle wiesci.... krwiak ma juz 7 cm x 3 cm..... wiec porazka. Odstawiam zupelnie clexane i od dzisiaj tez cyclonamine... nie mozna dsc gwarancji na nic bo jest naprawde duzy. Szyjka na szczescie zamknieta ( przez chwile myslelismy ze sie otwiera no bylo widoczne w usg przejasnienie orzez cala szyjke ale zweryfikowalo sie to w dopochwowym). Rozmawialam z lekarzem o immunoglobulinie. On twierdzi ze ona nie powoduje ze krwiak "znika" ona zabezpiecza w przypadku gdyby wytworzyly sie przeciwciala i wsio. Sama nie wiem. W piatek mam wizyte w Poradni Patologi zobacze co powie na to wszystko Pani doktor... Dostalam chelazo sr, powiedzcie mi prosze w jakich godzinach przyjmujecie zelazo i czy lepiej z posilkiem czy po?
    Cholernie sie ciesze ale i cholernie boje. Musze zdac sie na łaskę boża jak juz kiedys pisalam.

trzymam mocno kciuki za Was, musi byc dobrze! Super, ze maly urwisek ma sie swietnie Ja zelaza nie biore narazie

O mnie
    Swoją drogą ostatnimi dniami jestem wciąż wypompowana. Idę spać przed 22 budzę się po 9 rano,w dzień wciąż bym spala i nie mam na nic siły...normalnie nie wiem co się dzieje,w 2 trymestrze powinnam fruwac i kipiec energia a ja czuję się fatalnie..

Junior Member
    Bel

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Witam serdecznie
    Mam nadzieję że można się dołączyć do waszego grona
    Kilka słów może o sobie i o ciąży ...
    Tak więc mam na imię Izabela mam 29 lat i niebawet tj w marcu 2017 będę mamą trójki dzieci.
    Dwójka moich rozrabiaków już jest na świecie od 9 i 7 lat są to dzieci z poprzedniego związku który niestety nie wypalił.
    Ciąża przyszła w momencie kiedy zaczeliśmy myśleć nad staraniem się o dzidziusia.
    Ciąża okazała się zagrożona przez krwiaka i rozwarstwienie ,przyjmowanie leków i lezenie które średnio mi wychodziło.
    Teraz wszystko jest juz może nie idealnie ale zagrożenie minęło chociaż na każdy ból brzucha panikuje.
    Co tu jeszcze? Mieszkamy w Austrii od niedawna moje dzieci dopiero idą tu do szkoły co też jest wielkim wyzwaniem dla nas.
    Ogólnie pogoda się popsuła a że caly dzień siedzę w domu , mąż pracuje - postanowiłam odnaleźć mamusie w ciązy z którymi od czasu do czasu byłoby miło popisać.
    Pozdrawiam cieplutko

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Bel witaj:-) cudownie ze tak sie wam złożyło ♡
    Rozumie, ze twój krwiak zniknal? Stad zagrozenie mija? Ja mam krwiaka juz od 6 tygodni. Niestety zamiast malec-pkmimo naprawde ciaglego lezenia-rośnie, ma juz ponad 7cm x 3cm. Jestem dobrej myśli, chociaz Pan doktor powiedzal wprost ze nic nie mozna zagwarantowac poniewaz jest olbrzymi.. najwazmiejsza wiadomoscia jest to ze pod wzgledem genetycznym dzidzia jest cala i zdrowa.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

Junior Member
    Bel

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    Zniknąć nie zniknął niestety , jest nadal ale zmniejszył się o połowę do rozmiarów 2,5cmx1,5cm.
    Już nie krwawie co daje troszkę większy spokój ducha , tylko ten ból brzucha..
    Lekarz mówi że to normalne macica się powiększa itp...
    Tylko że ja mam dwie ciąże za sobą i nie pamiętam takich bóli ...
    Ogólnie przez pierwszy trymestr mdłości miałam niemiłosierne a teraz mam takie nudności jakich nie doświadczyłam w życiu.
    Z córką w ciąży wymiotowałam bite 4mc to była porażka jednak jak to się zakończyło ja skakałam do dnia porodu.
    Z synem ciąży w ogóle nie odczuwałam jakby nie to że zatrzymał mi się okres żylabym w niewiedzy, końcówka była ciężka bo to lato upał cała spuchnięta.
    Teraz zaraz skocze 15tydz a ja nadal nie czuję się dobrze boję się wyjśc sama z dziećmi bo zawroty mam straszne i do tego uderzenia gorąca,.
    Pamiętam moja babcia tak miała przy menopauzie chyba teraz wiem jak ona się czuła ...

Anek na pewno wszystko się ułoży, kobiety spokojnie donoszą ciąże z krwiakiem więc i Tobie się uda...
    Trzymam kciuki oczywiście

Mnie ciężko w miejscu utrzymać tu w Austrii troszkę bardziej czuję się uziemiona jednakże w wakacje byłam jeszcze w pl
    Jak dowiedziałam się o tym krwiaku oczywiście na usg w polsce mój mąż codziennie wydzwaniał kontrolnie czy oby na pewno leże plackiem w domu.
    średnio to możliwe mając dwójkę dzieci i ADHD w tyłku....
    Tak więc na początku sierpnia się delikatnie wkurzył wsiadł w auto i po nas przyjechał

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    Bel witamy..moze razem z nami bedzie razniej usiedziec Ci na tylku
    ja tez mam krwiaka.2tyg temu sie zmiejszyl i mial 1,5cm,a teraz nie wiem.w czwartek usg to sie dowiem

co do materacy to ja dla syna mialam kokos-pianka-gryka i zadnych robali nie zauwazylam.a zdejmowalam co jakis czas poszewke do prania wiec watpie zebym przoczyla

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów