Strona 114 z 211
Pokaż wyniki od 1,131 do 1,140 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Hej. Jestem po prenatalnych. Mam znowu wspaniale i niedobre wiesci. Zaczne od tych cudownych ♡ dzidzia rosnie, ma 5,1cm serduszko wali 168 uderzen, przeziernosc karkowa i kosc nosowa idealne. Ma dwie raczki, dwie nozki, pamachalo do mamusi i ciagle podskakuje:-) zle wiesci.... krwiak ma juz 7 cm x 3 cm..... wiec porazka. Odstawiam zupelnie clexane i od dzisiaj tez cyclonamine... nie mozna dsc gwarancji na nic bo jest naprawde duzy. Szyjka na szczescie zamknieta ( przez chwile myslelismy ze sie otwiera no bylo widoczne w usg przejasnienie orzez cala szyjke ale zweryfikowalo sie to w dopochwowym). Rozmawialam z lekarzem o immunoglobulinie. On twierdzi ze ona nie powoduje ze krwiak "znika" ona zabezpiecza w przypadku gdyby wytworzyly sie przeciwciala i wsio. Sama nie wiem. W piatek mam wizyte w Poradni Patologi zobacze co powie na to wszystko Pani doktor... Dostalam chelazo sr, powiedzcie mi prosze w jakich godzinach przyjmujecie zelazo i czy lepiej z posilkiem czy po?
    Cholernie sie ciesze ale i cholernie boje. Musze zdac sie na łaskę boża jak juz kiedys pisalam.

Aniołek[*] kwiecień 2016...

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    anek88 - pierwsza wiadomość jest cudowna moje Maleństwo w zeszły czwartek miało 52 mm i również widziałam jak macha mi 2 rączkami i nóżkami
    A co do krwiaka - mam nadzieje że "samo przejdzie". Wiele o tym słyszałam, moja koleżanka miała sporego kriwaka w 14 tygodniu a już na badaniach połówkowych prawie nie było po nim śladu.
    Trzymam za Ciebie kciuki i za inne Mamusie oczywiście też :*

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1473092184901-500830594.jpg
Wyświetleń:	30
Rozmiar:	85.7 KB
ID:	98526

Nazwa:	1473092346632-1427229393.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	90.9 KB
ID:	98528

Nazwa:	1473092511105245724623.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	90.6 KB
ID:	98530 a tu macha do mamy raczka♡

Karoolinaa mam taka nadzieje i wierze to. Troche sie tylko boje bo krwiaka mam juz 6 tygodni.. i zamiast malec rosnie i to w zastraszajacym tempie... O.o

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    klaudiaB Amelia miała materac kokos gryka i żadne robaczki nie lęgły się. Wystarczy odpowiednio wietrzyć i dbać żeby maleństwo nie posiusiało się. Co do zwykłych materacy piankowych nie jestem przekonana bo odduszają się.

Anek88 pierwsza wiadomość fantastyczna. Druga natomiast trochę gorsza. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. Maleństwo śliczne i jak pięknie macha rączką

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Anek,cieszę się że z maluszkiem wszystko dobrze !
    Co do krwiaka trzymam mocno kciuki,żeby się wchlanal i zniknął raz na zawsze !!

Ja dziś wyladowalam na sor-że z moją 5 letnią siostra i mamą,Zuzia bawiła się z koleżanką i dość szeroki drut wbił jej się w rączkę prawie pod pachami.
    Chwila nie uwagi,gonily się dziewczynki i tu takie coś.
    Szczęście w nieszczęściu drut wbił się 1 cm od tętnicy. Jakby przebił tętnice to nie muszę mówić jakby to się skończyło,bo to tylko minuty do całkowitego wykrywania. Także dobrze to się skończyło,wyczyscili ranke,trzy szwy założyli - młoda była dzielna nawet nie zaplakala na chwilkę teraz spokój do za tydzień kiedy będą ściągać szwy,wtedy pewnie może nam poplakiwac bo to jednak nie przyjemne i nie komfortowe uczucie tym bardziej w takim miejscu obok pach,gdzie jednak jest zdecydowanie więcej tych komórek nerwowych i czucie jest zdecydowanie mocniejsze

Member
    martkak

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2017-03-25 zobacz kalendarz
    Anek musisz się nastawić pozytywnie to że dzidzia ma się bardzo dobrze to chyba najlepsza wiadomość jaką mogłaś usłyszeć Niestety na krwiaka którego masz nie masz żadnego wpływu więc trzeba mieć nadzieję że lekarze podejmują dobre decyzje. Mam nadzieję że niedługo krwiak zniknie i będziesz mogła się w pełni cieszyć ciążą.

Monika co do robali w materacu myślę że to ściema lub dotyczy to ludzi którzy o nie nie dbają. Ja mam przy pierwszym dziecku kokos pianka i jestem zadowolona. Natomiast jak szykowałam wyprawkę dla dziecka przeczytałam artykuł w którym mówiono że dzieci zawsze powinny mieć nowy materac i buty. Te rzeczy " układają " się to budowy ciała dziecka i to jest bardzo ważne. Więc na pewno materac będę kupować nowy. Co do kupowania wyprawki w pierwszej ciąży zaczęłam po 25 tc w zasadzie trochę rzeczy dostaliśmy od rodziny po innych dzieciach a potem dopiero kupowałam rzeczy które mi brakowały. Dużo rzeczy znalazłam wcześniej a potem mówiłam mężowi jakie rzeczy i on już zamawiał. Co do łóżeczka które znalazłaś wydaje mi się że tych ogłoszeń o sprzedaży jest na tyle dużo że zawsze się coś jeszcze trafi i to samo jest przy innych rzeczach. Ja będę musiała polować na podwójny wózek "rok po roku" bo między dziećmi będę miała 20 miesięcy różnicy i jak zostanę sama w domu to nie dam sobie z nimi rady wyjść z domu a mój mąż dużo pracuje. Ale tylko na razie przejrzałam ogłoszenia aby zerknąć co jest dostępne pewnie potem podjadę do jakiegoś sklepu rozejrzę się i podejmieny decyzję czy nowy czy używany.

Paula dużo zdrowia dla siostry. dzielna dziewczyna
    Musi być między wami duża różnica wieku

Paula zd3owka dla siostry♡ szczescie w nieszczesciu ze tak sie to skonczylo, dobrze ze ominelo ta tetnice O.o

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów