Strona 113 z 211
Pokaż wyniki od 1,121 do 1,130 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    ja wrocilam od lekarza i jednak antybiotyk dostalam,bo kolejny dzien i zero poprawy.
    penatralne juz w czwartek.odliczam dni...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    hej dziewczyny widzę że teraz ruszyły prenatalne, ja jeszcze się nie zapisałam ale idę w przyszłym tygodniu wizytę u mojej lekarki mam 27 września.
    Wcześniej muszę zrobić jeszcze badania grupy krwi pomimo tego ze wiem jaką mam, lekarka chce mieć aktualny wynik w karcie.

Jak tam wasze ciążowe zachcianki? Coś nowego pojawiło się w jadłospisie?

Senior Member
    Anitet

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-22 zobacz kalendarz
    Ja dziś wypiłam słabą kawę i nawet mnie nie zemdliło
    Wogóle czuję się troszkę lepiej, mam jakby więcej energii
    Tez musze porobić rózne badania. ale to dpiero w przyszłym tygodniu.
    23.09 mam jeszcze endokrynologa, bo mam niedoczynnosc tarczycy.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    Jak na razie to ja nie mam zachcianek. Raczej zmuszam się do zjedzenia czego kolwiek. Dzisiaj natomiast mam jakiś nerwowy dzień, wszyscy mnie denerwują.
    Niestety ze względu na finanse nie robię badań prenatarnych. Wszystkie badania mam już zrobione. Grupa krwi też była robiona na nowo. Następną wizytę mam dopiero 15.09 na 12:00. Już nie mogę się doczekać

Senior Member Awatar KlaudiaB
    Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-03 zobacz kalendarz
    My wracamy już do mięsa! Ale kawy niestety dalej nie mogę pić Dziś robiłam porządki w szafie. Pozbyłam się kilku reklamówek ciuchów i od razu więcej miejsca się zrobiło To już z myślą o ubrankach dla Maleństwa

Senior Member
    nihill

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-21 zobacz kalendarz
    Monika 06...Ja też nie robię póki co pełnych prenatalnych, bo nie mam wskazania ale podczas USG genetycznego ma mi lekarz powiedzieć czy coś go martwi i wówczas zrobimy prenatalne badania. Jestem poza grupą ryzyka więc póki co wierzę że wszystko z maluszkiem będzie dobrze.

Klaudia ja mam odwrotnie teraz zaczęło mnie odrzucać od mięsa i smażonych potraw ( i do dobrze, bo przytyłam w ciąży już 2.5 kg ehhh)
    Nabrałam też wody w organizmie i mieszczę się w 1 parę spodni i nosze tylko te luźniejsze bluzki. Remanent w szafie obowiązkowy ...zrobię to dziś lub jutro póki męża nie ma w domu.

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nihill Zobacz posta
    Klaudia ja mam odwrotnie teraz zaczęło mnie odrzucać od mięsa i smażonych potraw ( i do dobrze, bo przytyłam w ciąży już 2.5 kg ehhh)
    Nabrałam też wody w organizmie i mieszczę się w 1 parę spodni i nosze tylko te luźniejsze bluzki. Remanent w szafie obowiązkowy ...zrobię to dziś lub jutro póki męża nie ma w domu.
    Życzę powodzenia! Ja mam jeszcze do ogarnięcia szafę w przedpokoju ale to już nie dziś :P U nas brzuszek rośnie a 5kg w plecy! Mam nadzieję, że to się niedługo zmieni U mnie wstręt do mięsa zaczął się właśnie jakoś ok 11 tygodnia. Cieszę się, że przechodzi!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    Auri

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-05-30 zobacz kalendarz
    Właśnie odebrałam wyniki badań i tdk jak patrze to wszystko w normie, w środę wizyta i juz czekam z niecierpliwością i strachem czy wszystko dobrze. Ja jako takich zachcianek nie mam, może na ostre potrawy i owoce bardziej niż zwykle mam ochotę. Kawę wypiłam w sobotę po długiej przerwie i ok wiec juz może zacznę pić od czasu do czasu bo wielkiej ochoty nie mam.

Member
    Monika0603

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-26 zobacz kalendarz
    A czy któraś wie co tam słychać u Chomiczka? Ostatni raz chyba pisała że nadal leży w szpitalu, no chyba że coś pominęłam.
    Dziewczyny kiedy zaczynacie kupować ubranka dla maluszków? Wiem, że był już ten temat ale cały czas zastanawiam się kiedy zacząć kompletować wyprawkę bo po córci nic nie mam oprócz pieluszek terenowych. Nawet znalazłam fajne łóżeczko używane z materacem kokos-gryka za przystępną cenę ale mój mąż z teściową stwierdzili że jeszcze za wcześnie. Wkurzyłam się strasznie i powiedziałam że w takim razie od tej pory wszystkiego szuka sam i że jak teraz nie zaczniemy rozglądać się za łóżeczkiem i innymi rzeczami to później nie damy rady finansowo. Sama nie wiem czy dobrze zrobiłam że tak na niego nakrzyczałam

Mieszka w
    Wrocław
    O mnie
    Ja mam już kilka ciuszków od teściowej. Zakupiłam bo już się nie mogła powstrzymać Sama jeszcze nic nie kupiłam. Od 5 miesiąca chcę zacząć kompletować wszystko tak żeby do 8 miesiąca mieć już wszystko gotowe
    Monika0603 Czytałaś coś na temat materaców z wypełnieniem kokosowym? Są naturalne i podobno często lęgną się tam różne dziwne rzeczy. Zerknij sobie na necie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów