Strona 111 z 211
Pokaż wyniki od 1,101 do 1,110 z 2107

Marcówki 2017 na start !

Member Awatar karoolinaa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-27 zobacz kalendarz
    Ja wczoraj byłam u lekarza Maleństwo ma 52 mm, serduszko bije 160 razy na minutę <3 Dzidziuś był baaardzo aktywny, lekarz musiał się nagimnastykować żeby pomierzyć Maluszka :P Trochę nadgoniło, bo jak wg pierwszego USG powinnam być obecnie w 10 tc6 dni a jest 12tc+3 dni Brzuszek powolutki widać, w ukochane jeansy już się nie mieszczę, nawet jak próbuję wciągnąć brzuch to nic nie daje :P

Jest to moja pierwsza ciąża i super było zobaczyć takiego Małego Urwisa na ekranie A co do płci: powiedziliśmy z mężem lekarzowi, że dopokóki nie będzie w 100% widać to nie chcemy znać płci, żeby się nie nastawiać.

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    Min

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-10 zobacz kalendarz
    Faktycznie nadgoniło. Moja Fasolinka (umownie w 12+5 t.c. 5,4 cm, 155 uderzeń na minutę. Też nie dała się zbadać, wierciła się nieziemsko, ale ostatecznie się udało. Chciałam nagrać na płytę to badanie, bo wiedziałam, że trochę potrwa (przezierność karkowa i kość nosowa), ale niestety u mojej pani dr nie ma takiej opcji. A na badania niestety chodzę sama, bo mąż w pracy daleko i już przebiera nogami, żeby zobaczyć Maleństwo.
    Ja już spodnie noszę na wpół rozpięte, bo inaczej ciężko mi wytrzymać, zwłaszcza w pracy :P A na płeć cała rodzina się już nakręciła, że będzie dziewuszka a ja coś czuje, że zrobimy im niespodziankę i jednak będzie Fasolinek.

Senior Member Awatar Paula07
    O mnie
    Aniołkowa mama Igorek,Marcyś,Wojtuś
    Ale serduszka Waszych bobo biją jak szalone my miałyśmy tylko 144 - aż się wystraszylam że tam wolno,ale doktorek mnie uspokaial że wszystko w normie najwyraźniej u nas bobo poszło w kimonko po obiadku

Senior Member Awatar rosalinn
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2017-03-23 zobacz kalendarz
    Damgaraz fajnie, że z Twoim pęcherzem już lepiej ja na to wychodzi miałam mega ostrą infekcję...jeju, nie wiem, co bym robiła, gdyby mi się to teraz przytrafiło, bo nie dalabym rady tyle wypić...

Anek no widzisz, każda kobieta reaguje inaczej na oxy...mnie poród zaczął się o północy, przez 13godzin bylo bez żadnego postępu i o 13tej podłączyli mnie i miałam bóle głownie krzyżowe...po 2h parcia bez rezultatu zrobili mi tuż przed 21:00 cc...teraz, jak dotrwamy szczęśliwie, to przynajmniej niebędę musiała mieć dylematu (jaki bym miała w pojedynczej ciąży), bo na pewno będzie cc...choć po cc fajnie nie było...ale lepiej od razu to, niż męczyć się prawie dobę na marne...

Ale fajnie, że serducha Waszych Pociech biją w normie super...ja na moje badanie jeszcze musze poczekać ponad tydzień...

Witam Cię Min odpoczywaj w pierwszej ciąży ile wlezie bo jak już będziesz mieć jedną Pociechę, to kolejna ciąża to będzie walka o przetrwanie i sen :P
    Ostatnio edytowane przez rosalinn ; 03-09-16 o 21:05

Senior Member Awatar dagmaraz
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-09-11 zobacz kalendarz
    rosalin chyba sie jednak pochwalilam i jutro dzwonie do lekarki chyba bez antybiotyku sie nie obejdzie.bo o ile w dzien super,wieczorem juz wogule rewelka,tak nad ranem sie budze i pobolewa i przy pierwszej porannej toalecie tez boli,a dopiero jak wypije duzo wody i kilka razy "sie przeplukam" to znowu jest ok.i tak kazdego dnia,niby w dzien poprawa,ale nad ranem i rano pogorszenie....nie boli mnie mega mocno i nie jest jakos klopotliwe,ale nie mija...

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Dagmara, to chyba lepiej wziąć ten antybiotyk, rzeczywiście, bo tak, to moze się za Tobą ciągnąć...zwlaszcza, ze w ciąży mamy do tego tendencje...tylko pamiętaj o probiotykach mnie farmaceutka doradziła zażywać je ok 3h po antybiotyku, żeby nie zabić od razu tych bakterii...

O mnie
    Jeszcze tutaj się Wam pochwalę dziewczyny - wczoraj poczułam wyraźne znaki naszego bobo ze jest w brzuszku
    W piątek już czułam ruchy jak zjadłam paczkę czekoladek,ale nie brałam pod uwagę tego pod uwagę,myślałam,ze mój organizm szaleje,ale wczoraj wieczorem znowu zjadłam czekoladki i takie uczucie jakby mnie konkretnie prąd kopnął,zaraz to samo uczucie w tym samym miejscu,potem znów - mówię delikatne ruchy naszego bobo,Piotrek podlecial zbreka żeby poczuć ruchy,a ja się śmieje ze żeby on poczuł kopniaki to musi się jeszcze uzbroić w cierpliwość )

Teraz jestem wyczulona na te delikatne ruchy i czekam na nie choć wiem,ze pojawia się raz na jakiś czas na razie ale i tak się cieszę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aplaneta18
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-03-01 zobacz kalendarz
    Paula super ! ja też się już tego doczekać nie mogę , w którym tyg jestes ?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aplaneta18 Zobacz posta
    Paula super ! ja też się już tego doczekać nie mogę , w którym tyg jestes ?
    U nas jest 14+3

Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Łał, jak wcześnie super! Cieszę się razem z Tobą ja znowu mam łożysko na przedniej ścianie, więc ciekawa jestem, kiedy tym razem poczuję....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

marcówki 2017

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów